Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Prázdninová soutěž

Promeditujte léto s yogavila.com

www.yogavila.com je česká originální dílna s oblečením a doplňky na jógu, Najdete tu krásné malované podložky, trikoty a kalhoty na cvičení a mimo jiné také úžasné meditační polštáře v barvách sedmi čaker. Meditační polštáře jsou vyrobeny z látek z dílny Michaela Millera. Jsou neuvěřitelně pevné a budou s Vámi na celý život. Barvy se navíc po celý den ve svitu slunečních paprsků jemně mění. Jako by polštáře ožívaly. Okouzlí nejen při meditacích, ale bude Vás bavit je i jen tak pozorovat a mít z nich radost.

Soutěž

Přiřaďte správně k čakrám jména a barvy a získáte 10% slevu na nákup v internetovém obchodě www.yogavila.com. Ze všech správných odpovědí navíc vylosujeme výherce 10ti podložek na jógu a 3 meditačních polštářů dle vlastního výběru. Pokud si nebudete jisti, nakoukněte na do obchůdku. Soutěž končí 22.7.2014.

1. čakra
2. čakra
3. čakra
4. čakra
5. čakra
6. čakra
7. čakra

Muladhara (červená)
Swadhisthana (oranžová)
Manipura (žlutá)
Anahata (zelená)
Vishuddha (modrá)
Ajna (indigo)
Sahasrara (průzračná)

Vaši odpověď spolu s jménem, emailem a mobilním číslem, na které Vám zašleme slevový kód na slevu v eshopu nám zašlete na adresu soutez@yogapoint.cz do 22.7.2014. Po ukončení soutěže budeme všechny výherce informovat o jejich výhrách a všem autorům správných odpovědí rozešleme kód na slevu v e-shopu. Sleva není časově omezená.

Pravidla soutěže

 

  • Vaše odpovědi posílejte na adresu soutez@yogapoint.cz nejpozději do půlnoci vyhlášeného data.
  • S odpovědí uveďte své celé jméno (bude zveřejněno v případě výhry). Bez uvedení údaje nebudete zařazeni do soutěže.
  • Z jedné emailové adresy je možné odpovídat pouze jednou.
  • Ze všech soutěžících, kteří splní podmínky soutěže a odpoví správně, vylosujeme jednoho výherce, který obdrží vyhlášenou výhru. Výherce losujeme vždy po skončení soutěže a informujeme ho emailem o výhře.
  • Z účasti na soutěži jsou vyloučeni členové týmu Yogapoint.cz a jejich rodinní příslušníci.

 

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

07.07.2014 - 21:31

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám