Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pracovní příležitosti v józe

Zde můžete vložit Vaši nabídku nebo poptávku pracovních příležitostí v oblasti cvičení a učení jógy (přes formulář “Napište komentář” dole na stránce).

Váš tým YogaPoint.

 

 

 1. Ostrava4u napsal:

  Z důvodu rozšíření činnosti v našem studiu Ostrava 4u hledáme pro spolupráci nové lektory pilates a jógy (hatha jóga, jin jóga, fly jóga a ostatní jógy, cvičení pro zdravá záda, cvičení pro těhotné).

  Hlavní požadavky:
  – podmínkou jsou certifikáty nebo školení
  – praxe není podmínkou
  – pozitivní přístup ke klientům
  – jedna se o dopoledni a odpoledni lekce
  – výhodou již vlastní klientela
  – lekce vhodné pro začátečníky i pokročilé, pro těhotné, děti i dospělé

  Možnost se realizovat a přicházet s vlastními nápady (spolupráce na workshopech).
  Přes léto je možnost vést lekce v přírodě (studio se nachází nedaleko Komenského sadů).

  V případě zájmu nás neváhej kontaktovat (do předmětu uvést lektor jóga / pilates) :
  Anna Ogrocká, e-mail.: ostrava4u@gmail.com
  Denisa Hanáková, e-mail.: ostrava4u@email.cz

  Adresa: Ostrava 4u, z.s., Gregorova 2427/2, 702 00 Moravská Ostrava
  Web: http://www.ostrava4u.cz

 2. KV napsal:

  Do zaběhnutého komunitního centra v blízkosti Jižní Města – Praha – Újezd u Průhonic, dostupného MHD i autem sháníme cvičitelku Jógy, Powerjógy, Hathajogy, nebo podobných typů cvičení na dlouhodobou spolupráci. Máme stálou klientelu, příjemné komorní prostředí a přátelské vztahy. Ze zdravotních důvodů hledáme novou krev 🙂 Kontakt: T: 603 222 589

 3. David napsal:

  Do jógového studia na Praze 6 – Břevnov hledáme lektorku dětské jógy.

  Požadavky: školení v oblasti dětské jógy, spolehlivost, pozitivní přístup k dětským klientům.

  Své e-maily zasílejte na info@bodhiyoga.cz.

  Budeme se na Vás těšit.

 4. Tereza napsal:

  Krásný den,

  Jmenuji se Tereza a po 15 letech života v cizině jsem se vrátila zpět do České republiky a momentálně žiji v Praze.

  Jógu předávam a učím 8 let a praktikuji od roku 2007. Absolvolala jsem 2 akreditované kurzy Instruktora jógy, pobyty v Ašrámech, kurzy seberozvoje, aj.

  Učím vědomou jógu, tzv. Satyananda, je to systematický přístup, ve kterém může praktikant vědomě prožít nejen své fyzické tělo, ale i poznat své tělo energie, mysly, vědomí a blaženosti.
  Každá lekce je jiná, sousředím se vždy na Asany, Pranayamu, Dharanu, relaxaci a Mantru. V pokročilejších lekcích se potom učí mudry, bandhy, dhyanu a yogu nidru. Snažím se jogu předávat tak, aby nám byla podporou v každodenním životě.
  Zila jsem 15 let v cizině, většinu těch let jsem strávila v Irsku, kde jsem měla své Jóga centrum. Učila jsem jen v angličtině, ale věřím, že mi to v češtině snad půjde též 🙂

  Posílám vám odkaz na moje webové stránky, kde můžete najít více informací.

  http://www.terezasai.com
  info@terezasai.com
  776 699 066

  Om Shanti,

  Tereza

 5. Yoginya napsal:

  Krásný den a namaste,
  jsem nově vystudovaná lektorka klasické hatha jógy a korporativní jógy v Praze. Certifikaci jsem ukončila v Mezinárodní jógové akademie v Praze a nyní bych se velmi ráda začala věnovat výuce ve studiu jógy. Ráda pracuju se zvuky (nadi jóga), prvky meditace a techniky energetické obnovy (nyasa). Od července 2019 vedu pravidelné lekce jógy v rámci akce ve spolupořadatelství MC Praha 15: Jóga zdarma v parku Hostivař. Více informací o akci: https://www.facebook.com/events/498092837593903/

  Mohu vyučovat jógu v češtině, polštině a angličtině. Jsem klidná a trpělivá, ale mé lekce mohou být i velmi dynamické. Pokud hledáte lektorku do svého týmu, či na individuální lekce u vás doma, budu velmi ráda, obrátíte-li se právě na mě, například na e-mail info@yoginya.cz

 6. 3dstudio2018 napsal:

  Do nově vzniklého 3D Yoga Centrum v Pardubicích hledáme trenéry na pravidelné lekce. Termíny lekcí a další podmínky záleží na individuální domluvě.
  v případě zájmu nás prosím kontaktujte
  * Kontaktní osoba: Šárka Lokvencová
  * tel: +420 607 771 726
  * web: http://www.3dyoga.cz
  * Kontaktní email: michaela.uslerova@seznam.cz
  * Adresa: Komenského 374, 530 03 Pardubice

 7. Marketa181818 napsal:

  Krásný den,
  jmenuji se Markéta a jsem certifikovaná lektorka jógy i pilates s praxí a momentálně vedu skupinové i individuální lekce po celé Praze a jejím okolí.

  Nabízím: 1. Skupinové lekce u Vás ve studiu
  2. Lekce u Vás ve firmě
  3. Soukromé lekce v pohodlí Vašeho domova, či kdekoliv jinde

  Jaké lekce nabízím?
  Jóga (power jóga, hatha jóga, jóga pro zdravá záda aj.)
  Pilates
  A další lekce typu: bříško a hýždě, problematické partie, fitness dance, posilovaci lekce, zdravá záda atd…

  V případě zájmu mě kontaktujte na emailu: info@vasetrenerka.cz nebo na telefonu: 602 425 766 a na všem se domluvíme.

  Budu se těšit, krásný den! 🙂

 8. janeysyoga napsal:

  I’m Jane, I’ve recently moved from the UK to Czech and am available to teach Yoga in English, in Prague or Liberec. I teach Hatha, Restorative, Yin, Nidra, Relaxation techniques, Mediation. I also offer online sessions, via Skype for all types of yoga, at a day and time to suit you, click here to find out more: https://Janeysyogascheduleclass.as.me/?appointmentType=category:Skype+Sessions

  I also run workshops around healthy eating, relaxation, connecting to your inner wisdom. I am looking for studios that would like me to run a workshop, please get in touch if this is something that interests you.

  I’m a holistic Aromatherapist and offer massage, dorn method and fascia release therapy., please get in touch janey@janeysyoga.co.uk to book a session. All these help bring the body into balance and can address pain and discomfort in the body too.

  Jane

 9. Yoga Karlín napsal:

  Pro zavedené a příjemné jógové studio v populární čtvrti Prahy hledám manažerku/manažera (provozní/ho) pro 50-100% úvazek

  Dobrý provozní by měl mít nadšení pro jógu a zkušenost s jógovou scénou. Více než pětiletou pracovní zkušenost po dokončení vysoké školy a více než dvouletou zkušenost na podobné pozici (obecně stačí chytrý, schopný a zkušený v míře výše uvedené). Být zdravě praktický, schopen samostatně řešit situace a pečlivě dokončovat projekty a úkoly. Měl by chtít na sobě dále pracovat i přizpůsobit se společnému cíli, obecně mít empatii a dobré komunikační schopnosti.

  Pozice se hodí pro ty, kteří rádi rozvíjejí a vylepšují nějaký prostor a činnosti s ním spojené, baví je tedy údržba, organizování a komunikace.

  Nabízím upřímné a přátelské prostředí, možnost seberealizace, velmi dobrý finanční základ a bonusy založené na úspěchu, včetně možnosti budoucího podílu na zisku v případě dlouhodobé spolupráce. Samozřejmě zdarma vstupy na lekce a události pořádané studiem. 

  Efektivní spolupráce bude podřízena přímo majiteli, dříve mezinárodnímu konzultantovi. Studio i pracovní místo se na nachází na adrese Březinova 13. Pracovní doba na základě vzájemné dohody.

  Prosím o zaslání strukturovaného životopisu na richard@yogakarlin.cz

 10. martina.prusova@yahoo.co.uk napsal:

  Hledám lektory jógy do malého jogoveho studia v Brně Bystci. Studio otevírám od dubna a hledám lektory yógy, kteří by se rádi stali součástí tohoto projektu a kteří se chtějí dále rozvíjet a vzdělávat.

  Prosim kontaktuje me telefonicky na 725484436 nebo mailem martina.prusova@yahoo.co.uk

  Namaste

 11. Katerina napsal:

  Krásný den všem,

  jsem lektorkou yogy se specializací na Hatha yogu a Jin yogu. Momentálně vyučuji spíše dynamičtější styly cvičení a nedělá mi tedy problém uzpůsobit lekce dle potřeb klientů. Být lektorem yogy je běh na dlouhou trať a stále je potřeba se učit, ale ráda předávám lidem to, co jsem se již měla šanci naučit já a co mě obohacuje. 🙂

  K dispozici jsem v Praze a v okolí Prahy.

  Kontakt:
  E-mail: katerina.belohlavkova24@gmail.com
  Telefon: +420 602 228 153.

  Namasté
  Katerina

 12. Anna.Alaxinova napsal:

  Dobrý deň,

  Som certifikovaná lektorka ashtanga jógy s cetifikátom 200h zo štúdia Prakriti v Bratislave. Ashtanga jóge sa venujem 5 rokov, z čoho minulý rok som ju začala učiť v Brne. Budem rada ak ma budete kontaktovať ak máte záujem o súkromné hodiny či hodiny v štúdiu. Tento jógový systém pre mňa predstavuje spôsob, akým môžeme každý deň o niečo zlepšiť svoje zdravie, náladu a o niečo viac spoznať naše telo aj myseľ. Posúvam ho ďalej vo forme aby bol použiteľný každý deň, kedy bežne nemáme veľa času, ktorý by sme mohli cvičeniu venovať, no ak si vieme nájsť 15 minút ktoré venujeme sami sebe, môže to mať obrovský vplyv na priebeh celého dňa.

  Konkrétnejšie informácie rada poskytnem cez email (anna.alaxinova@gmail.com) alebo tel.č.: + 421 902 717 166.

  Teším sa na Vás 🙂

 13. Shanti Garden napsal:

  Do studia na Praze 4 hledám lektora dětské jogy. V případě zájmu prosím kontaktujte: Renáta, tel. 731 159 504

 14. Lucie napsal:

  Dobrý den,

  do nově zavedeného studia JumpFit v Plzni na Lochotíně sháním lektorku jógy či pilates. Postačí dvě 60 minutové lekce týdně. Ke cvičení jsou k dispozici podložky, pěnové cihličky, popruhy a deky na přikrytí. Nechybí ani kvalitní stereo aparatura.

  Můžeme nabídnout nemalou klientelu z již zaběhnutých cvičení.

  Přednostní časy a všechny výhody studia volně k využití.

  Vlastní reservační systém včetně webové prezentace.

  Možnost pomoci vlastního růstu a dovybavení pro potřebné cvičení.

  Odpovídající ohodnocení.

  https://www.jumpfitplzen.cz/

  V případě Vašeho zájmu můžete volat na tel.: +420 776 801 900.

 15. Ladunka83 napsal:

  Krásný den, hledám šikovnou a milou lektorku jógy do zavedeného studia v Praze, více lekcí týdně, individuální a skupinové lekce, v případě zájmu mne prosím pro více info kontaktujte na tel 777 079 165, děkuji Lada Válková

 16. Denisa napsal:

  Nabízím lekce jógy – soukromé/skupinové

  Dobrý den, nabízím lekce jogy (hatha, power, vinyasa), jak soukromým osobám v pohodlí Vašeho domova nebo skupinově v sálu. Vše je na individuální domluvě 🙂 Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé. V případě zájmu mě kontaktujte na emailu – sulikova.denisa@seznam.cz nebo na telefonu 739 598 489.

  Kontaktní osoba: DENISA ŠULÍKOVÁ
  Telefon: 739598489
  E-mail: sulikova.denisa@seznam.cz

 17. Naš mladý yogateam vyžaduje certifikovaní učitelé – muži a děvčata – ASHTANGA a VINYASA jógy.

  Centrum jógy Prana Yoga Space v centru Prahy (Národní 11).

  Hlavní požadavky:
  – zkušenosti jako ashtanga instruktor a vinyasa jóga instruktor;
  – osvědčení o absolvování školení jógy;
  – jazykové znalosti na hovorově úrovni: angličtina, čeština.
  – vlídnost, družnost, upřímnost, zodpovědnost.

  Povinnosti :
  – provedení lekcí jógy několikrát týdně (1-2 krát) ve večerních hodinách.

  Pro více informací, prosím, pište Whatsapp +420608329802 (Anna)

 18. AndreaT napsal:

  Krásný den a namaste,
  jsem nově vystudovaná lektorka klasické hatha jógy a power jógy z Brna. Certifikaci jsem si dovezla z Nepálské jógové akademie a nyní bych se velmi ráda začala věnovat výuce. Mám mnoho let zkušeností jako lektorka jiných oborů, mohu vyučovat v češtině, ale i jiných jazycích. Jsem klidná a trpělivá, ale mé lekce mohou být i velmi dynamické. Pokud hledáte lektorku do svého týmu, či na individuální lekce u vás doma, budu velmi ráda, obrátíte-li se právě na mě, například na e-mail andrea.trsova@gmail.com.

 19. Yoga Ilona napsal:

  Pro nově otevírané studio v Orebitské 15 na Žižkově hledáme pro spolupráci lektora čchi-kung.
  Otevíráme 9.3.2018. Prostor je nový, několik minut od stanice tramvaje Husinecká nebo u zastávky autobusu U památníku.
  Děkuji předem na reakce , ráda se se všemi setkám osobně pro diskuzi nad detaily.

  Pěkný den, Ilona (yoga@ilona.in)

 20. Ilona1 napsal:

  Nově otevíráme studio v Orebitské 15 (Praha 3, Žižkov) a hledáme ještě lektory pro několik volných termínů v rozvrhu. Zejména pro pondělní a páteční odpoledne a večer, nebo podle dohody lze ještě udělat přesuny. Zaměřujeme se na jógu, pilates, bodystyling.
  Otevíráme 9.3.2018. Prostor je nový, několik minut od stanice tramvaje Husinecká nebo u zastávky autobusu U památníku.
  Děkuji předem na reakce , ráda se se všemi setkám osobně pro diskuzi nad detaily.

  Pěkný den, Ilona (yoga@ilona.in)

 21. M-Yoga napsal:

  M-Yoga ToBe,
  z důvodů rozšíření činnosti a pestrosti programu v našem studiu, hledáme pro spolupráci nové lektory jogy,pilates, tai-chi atp. Jsme nové studio působící na Praze 4, Spořilov, Roztylské náměstí s kapacitou cca 12 cvičenců. Naši klienti oceňují zejména rodinnou atmosféru, nově rekonstruované prostory, ve kterých se cítí dobře.
  Kontakt a další informace :
  724 742 136, nebo radek@m-yoga.cz
  http://www.m-yoga.cz

 22. Jitka napsal:

  YogaPilates Studio (www.yogapilates.cz) hledá instruktora/instruktorku yogy pro pravidelné lekce ve čtvrtek od 17:00. Další spolupráce možná. Pokud vás zajímá více, pište prosím na info@yogapilates.cz nebo volejte 777 193224, Jitka Vyštejnová. Děkuji

 23. Yoga Karlín napsal:

  Yoga Karlín (www.yogakarlin.cz)

  Zacinajicim ucitelum nabizime zaradit jejich lekce mimo hlavni casy studia za snizene vstupne.
  Zkusenym ucitelum nabizime zaradit jejich lekce mimo hlavni casy studia za zvyhodnenych podminek odmenovani.

  Jedna se o dopoledni a odpoledni lekce, ktere je mozne vyuzit na klasicke i nestandartni lekce, napr. hormonalni jogu, jogu pro deti, maminky s detmi, seniory (ty ještě v nabídce nemáme!).

  V případě zájmu pište na petr@yogakarlin.cz. Namasté!

 24. Kamila Lotos napsal:

  Do rodinného studia v centru Ostravy hledáme učitele dynamické i restorativní jógy, dětské jógy. Kontaktujte nás na tel: 605171782 či emailem kamila@centrumlotos.net, těšíme se na setkání.
  Hledáme také masérku pro masáže aromaterapeutické, ajurvédské a těhotenské.
  http://www.lotosyogastudio.cz

 25. info@yogaadela.cz napsal:

  Do našeho jógového studia v Brně Slatině hledáme lektorku/lektora dětské jógy a jógy pro rodiče s dětmi.
  V případě zájmu a pro bližší informace mě prosím kontaktujte.
  Děkuji a budu se moc těšit!:-)
  Adéla
  Yoga Adéla
  +420 774 743 899
  info@yogaadela.cz
  http://www.yogaadela.cz

 26. terisladek napsal:

  Krásný den všem,

  v nedávné době jsem se vrátila z Rishikeshe(Indie), kde jsem absolvovala 200 hours hatha a ashtanga YTT. Velice ráda bych se v Praze zapojila do jógové komunity, ať už skrze vedení svých vlastních hodin (jin,restorative a hatha), psaní článků, pomoci při eventech/marketingu/PR. Vše v českém či anglickém jazyce. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na: tereza.sladkova@email.cz. Pěkný den!

 27. Yoga Karlín napsal:

  Do Yoga Karlín v Praze (www.yogakarlin.cz) sháníme recepční(-ho) na brigádu: obsluha recepce, podávání informací, úklid, popř. výpomoc ad hoc. Pracovní doba od září cca 16 – 21 hodin, možnost výběru směn. Volný vstup na lekce studia jako bonus. Zájem máme o dlouhodobou spolupráci. Velké plus: víš, co je “aparigraha” bez googlení. Velké plus: máš za sebou zkušenost z Workaway.info. Menší plus: jsi aktivním členem komunity couchsurfingu.
  Budeme se těšit.

 28. Kamila Lotos napsal:

  Do rodinného studia v centru Ostravy hledáme učitele dynamické i restorativní jógy, dětské jógy. Kontaktujte nás na tel: 605171782 či emailem kamila@centrumlotos.net, těšíme se na setkání.

  Hledáme také masérku pro masáže aromaterapeutické, ajurvédské a těhotenské.

  http://www.centrumlotos.net

 29. Blahosova napsal:

  Do brněnského jogoveho studia (www.yoganrno.cz) shanime recepční s kladným vztahem k joze a to na HPP i na brigádu. Pokud bys měla zájem, napiš na eva@yogabrno.cz
  Budeme se tesit 😉

 30. Dobrý den,
  jsem certifikovaná instruktorka jógy a ráda bych vedla lekce v Praze či okolí směrem na Kralupy nad Vltavou.
  Přes léto nabízím možnost vést lekce v přírodě.
  Pokud by byla možnost vést lekce již v zavedeném jógovém centru, budu se těšit 🙂

  Zkušenosti mám s powerjógou, vinyasa jógou, hatha jógou, kreativní jemnou jógou. Mohu cvičit s dětmi i seniory.

  Kontakt: Magdaléna Opltová
  Mob.: 777 003 912
  Email: magdalena.opltova@seznam.cz
  http://yogabymagdalenaopltova.blogspot.cz/

 31. Jirka Kostelecký napsal:

  Hledáme instruktorku/instruktora SUP jógy pro lekce v Praze na Vltavě v okolí Střeleckého ostrova. Zkušenosti se SUP jógou nejsou podmínkou. Lekce organizuje půjčovna paddleboardů Plťka Boards. Piště na info@pltka.cz nebo volejte na 739080492.

 32. Renata napsal:

  Dobry den,
  Jsem certifikovana 200 hours YTT v style Hatha yoga. Trening jsem absolvovala na Bali, se trema lektorama – profesionalama v Hatha, Vinyasa a Iyengar joze, takze mam kombinaci znalosti ze vsech tri stylu.
  Rada bych zacala vedle soucasneho HPP ucit, idealne ve vecernich hodinach. Neni vubec problem ucit v anglictine.
  Pokud by jste meli zajem o vice informaci, nevahejte me kontaktovat na email rvdovjakova@gmail.com

 33. Hana Kozáková napsal:

  Dobrý den,
  jsem certifikovaná lektorka dětské jógy a arteterapeutka, mám zkušenosti s dětmi s ADHD a výchovnými problémy. Hledám jógové centrum, kde bych mohla vést odpolední lekce pro děti v Jihočeském kraji (Tábor, Písek)
  kontakt: filoha@seznam.cz
  Děkuji Hana K.

 34. info@dum-jogy.cz napsal:

  Dobrý den,
  pro Dům jógy v Praze 2, ul. Jana Masaryka 6 hledáme lektory pro lekce hot jogy na pondělí a úterý od 10,00 do 11,30 hod. nebo i na záskoky hot jogy.
  Prosím volejte na telefon 731 457 924 nebo pište na info@dum-jogy.cz. Moc děkujeme a těšíme se na viděnou.

 35. Markéta Čurdová napsal:

  Hledáme lektora jógy pro děti do školky v Praze – Letňanech. Lekce probíhají ve čtvrtek od 14.00 hod. Více informací na info@klubmontessori.cz

 36. Helena Krumlová napsal:

  Hledáme instruktora/ku yogy do centra fyzioterapie a zdravého cvičení.
  Jedná se o dny:
  pravidelně úterý a čtvrtek: 17:00-18:00, 19.30-20:30
  Kontaktní osoba:
  Helena Krumlová
  tel:736169169
  email:info@rehazone.cz
  http://www.rehazone.cz

 37. Helena Krumlová napsal:

  Do centra fyzioterapie a zdravého cvičení “Rehazone” hledáme instruktora/ku joģy.
  Jedná se o dny:
  pravidelně úterý a čtvrtek 17.00-18.00, nebo 19.30 – 20.30 hod
  Kontaktní osoba: Helena Krumlová
  email: info@rehazone.cz
  http://www.rehazone.cz

  • Tereza Vozárová napsal:

   Dobrý deň, akurát prezerám tento webový portál a natrafila som na vašu ponuku práce. Chcela by som sa opýtať či je ešte stále hľadáte. mala by som o prácu veľký záujem. Spojuje dve veci, ktoré sú pre mňa v živote dôležité jógu a pomoc druhým. Ak by bola ponuka stále aktuálna prosím dajte mi vedieť.

 38. Hledá se lektor pilatesu a lektor jógy pro pravidelná cvičeni v neděli odpoledne v solné jeskyni na Praze 7. Vice info na 774 822 964

 39. Lucie Bodová napsal:

  Ahoj,

  Taneční studio NO FEET hledá lektora power jógy na svou pobočku v Komárově (Jeneweinova 37, 617 00 Brno)

  Kdy:
  Power Joga: Úterý – 18.30-19.30
  nebo Středa – 18.00-19.00

  Můžeme Vám nabídnout 300 Kč – 350 Kč za lekci.

  Jedná se o openclass, což znamená, že není ustálená skupina cvičících. A je možné, že se lekce kvůli malému počtu nahlášených lidí občas zruší.

  Pokud by Vám vyhovoval den, ale přesný čas ne, mohli bychom se nějak domluvit.

  V případě zájmu se neváhejte ozvat.

  Lucie Bodová
  Taneční studio NO FEET
  info@nofeet.cz
  +420 734 446 363 nebo +420 775 140 013
  http://www.nofeet.cz

 40. Lucie Dlabolová napsal:

  Dobrý den, ahoj všem,

  jsem certifikovaná instruktorka jógy a power jógy. Jógou se zabývám již 15 let a momentálně předcvičuji ve dvou centrech pro dospělé klienty ale i děti a dorost. Ráda bych přibrala další lekce, nejlépe na Praze 10, 9, nebo centru. Mohu vyučovat i v AJ.
  Více informací na tel.č.: 737 958 759 nebo e-mailu: lucie.dlab@gmail.com

 41. jaromirfiala napsal:

  JÓGA ZVUKŮ
  Dobrý den. Jmenuji se Jaromír Fiala, je mi 45 let.
  Od roku 1997 se aktivně zabývám různými zdravotně-cvičebními, relaxačními a meditačními systémy, především jógou – vlastním certifikát cvičitele jógy 2. stupně. Mám zkušenosti s vedením denních ale i víkendových cvičení. Specializuji se na JÓGU ZVUKŮ.
  JÓGA ZVUKŮ je naprosto jedinečný systém. Propojením vědomých cviků a speciálních tónů a zvuků, dochází k násobení relaxačního a harmonizujícího efektu na všech úrovních, kdy cvičící často prožívají pocity na úrovni hluboké meditace. JÓGA ZVUKŮ má cvičebně „měkčí“ formu , podporuje uvědomování si a schopnost tvoření „vlastních cest“.
  Do zdejší lokality mne život uvedl před několika měsíci – momentálně pobývám s rodinou v Příbrami, tedy jsem i v bezproblémovém dosahu Prahy. Rád bych JÓGU ZVUKŮ uvedl i do místní lokality. Pokud máte (nebo znáte) v Praze, v Příbrami nebo v blízkém okolí studio zabývající se příbuznými oblastmi a máte zájem začlenit JÓGU ZVUKŮ do vaší nabídky, zastihnete mne na telefon 777646046, nebo na emailu: myrafyala@gmail.com .

 42. Tomáš Helbig napsal:

  Namaste!

  Jmenuji se Tomáš a je mi 25 let. Momentálně jsem v Thajsku odkud se vracím na začátku března.
  Jsem certifikovaný učitel jógy, především Ashtanga PS, Hatha a Yin yoga. Věnuji se aktivne meditacím, pránájámě a filosofii.

  Hledám prostor, kde bych mohl předat načerpané znalosti a zkušenosti z dlouhodobé cesty do Asii a let praktikování jógy.
  Mluvím plynule anglicky.

  Díky za nabídky!

  Namaste

  Tomáš
  Mail: BiGg2371@gmail.com
  Tel. 734731245 (aktivní od 8. března)

  https://m.facebook.com/shammot.giblleh?fref=nf
  http://www.instagram.com/tasteofbiggs
  http://www.tasteofbiggs.com

 43. Peter napsal:

  Hledáme instruktory – cvičitele jogy,
  nebo lidi co můžou alternativně něco nabídnout:
  meditace, reiky, orientální tanec, … pro
  Studio ORIENT, Praha 4 – Braník, ul. Na Vinohradu
  autentické prostředí pro cvičení jogy, meditaci, čajové obřady, masáže-techniky krajín Dálneho východu, semináře a pod.
  platové podmínky: všechno co se vybere za cvičení je Vaše .) …. a to za to, že s partnerkou taky budeme cvičit 🙂

  https://www.facebook.com/OrientStudioPraha/

  tel. 603 224 784 Peter

  Leszay@TLS.cz

 44. Zuzana Reznickova napsal:

  Hledám lektory jógy do malého privátního studio v centru Benešova u Prahy. První hot jóga a hormonální jóga v Benešově. Studio otevírám od dubna a hledám lektory yógy, popřípadě jiných pomalých forem cvičení (pilates).

  Nabízím
  – dlouhodobou spolupráci na ŽL
  – možnost rozvoje dalších vlastních projektů ať v oblasti zdravé výživy, masáží nebo ayurvédy apod.

  Zájemci více info emailem reznickovazuzana1@gmail.com nebo na telefonu 739 535 987.
  Prohlídka nový prostor možná po telefonické dohodě.

 45. Hana Šimková napsal:

  Zdravím všechny jogíny:)
  Hledám do nově otevřeného Spirit studia v Litomyšli lektorku/lektora jógy (hatha/vinyasa/powerjoga/ joga pro ženy 50+…)
  Hana Šimková, 739 954 311, hanca.sima@seznam.cz, https://www.facebook.com/spiritstudioHanaSimkova/?fref=ts
  Těším se na Vás:)

 46. angela kubica napsal:

  dobry den yogini
  ucim yogu v utery vecer a rada ucila aspon jeste jeden v tydnu.
  mohu vyucovat v anglicitine ( 35 let v usa ) a nebo jsem se uz naucila i v cestine.
  dekuji 608 878 829

 47. angela kubica napsal:

  dobry den
  ucim yogu v utery vecer na praze 1, rada bych vyucovala aspon jeste jeden den v tydnu… mohu v anglictine, nebo v cestine. dekuji
  608 878 829

 48. yogayard napsal:

  Hledám do nově otevřeného studia jógy lektorku, která by předcvičovala Jógu pro děti. Bližší informace na evns@seznam.cz, studio se nachází v Lysé nad Labem, http://www.yogayard.cz. Budu se těšit!!!

 49. Veronika Králová napsal:

  Rodinné fitnes centrum v Praze 9 Vinoři hledá instruktory všech druhů jogy pro dospělé, k dispozici i variabilní závěsný systém. Pro více informací nás kontaktujte na veronika@zssportovni.cz nebo na telefonním čísle 773623909. Více o nás na http://www.zssportovni.cz

 50. Jitka Vystejnova napsal:

  Dobry den, hledame certifikovaneho lektora/lektorku yogy do rodinneho Studia v centru Prahy pro lekce ve ctvrtek v 17:00. Spoluprace idealne na zivnostensky list, od ledna 2017. Odmena v zavislosti na obsazenosti lekce. Pokud mate zajem a chut sdilet yogu, kouknete na nas web http://www.yogapilates.cz a kontaktujte nas na info@yogapilates.cz. Tesime se na pripadnou spolupraci.

 51. riana.may napsal:

  Dobrý den, ráda bych nabídla svoje služby coby lektorky jógy. Nejbližší jsou mi klasická Hatha a Jin jóga, ale nevyhýbám se ani silovějším lekcím. Mám certifikát II. stupně a jsem momentálně na volné noze. Je mi 27 let, jsem usměvavá a pozitivní a můžete se na mě vždy spolehnout 🙂
  Kontakt na mě je: riuna@centrum.cz.

 52. Helena Flajzarová napsal:

  Hledáme lektora Fly jógy, který by mohl převzít zavedené hodiny ve studiu na Praze 5 Košířích. Hodiny jsou pro děti i dospělé. Zájemci prosím volejte na tel. 602 481 383 nebo pište na helena.flajzarova@plus4u.net.
  http://www.movestudio123.cz

 53. Ivana napsal:

  Do studia v Praze 10 hledám lektorku powerjógy. Kontakt Ivana, tel 607 190 686.

 54. Jana Jodasová napsal:

  Centrum THERAPY POINT hledá od září 2016 lektora/lektorku Hathajogy nebo terapeutické jógy pro pobočku na Praze 9. Klidné prostředí se zahradou, kapacita maximálně 5 lidí na lekci. Kontakt: jj@therapypoint.cz, T: 604 636 871, http://www.therapypoint.cz

 55. AR napsal:

  Přijmeme do svého týmu cvičitele Jógy v PŘEROVĚ! Více informací najdete zde: http://www.agatsuryu.cz/volna-mista/

 56. Lucie Rychetska napsal:

  Do menšího studia /kapacita 10-12 klientů/ hledám lektora/ku yogu /dynamické, pomalé, různé druhy/, fungujeme již 4 rokem, spolupráce ideálně na ŽL, případně možná i dohoda. Studio se nachází pár minut chůze od stanice metra Strašnická, případně 2 minuty od zastávky tramvaje. Zájemci prosím piště na studio@fitsluckou,.

 57. Mgr. Irena Havránková napsal:

  Do nově otevíraného studia v Praze 9 Vinoři hledáme instruktory jogy a pilates pro děti i dospělé. Pro více informací nás kontaktujte na irena@zssportovni.cz nebo na telefonním čísle 777793303. Plánované otevření v září 2016, více o nás na http://www.zssportovni.cz

 58. La Mangala napsal:

  Španělsko La Manga – práce s českými a slovenskými turisty

  Práce je v Češtine nebo Slovenštině, tedy Španělština není podmínkou, ale výhodou.

  Ahoj všem.

  Hhledáme 2 lidi do šestičlenného týmu. Ubytování zajištěno, začátek práce od 1.9.2016. Lektorské zkoušky jsou výhodou, ale ne nutností. Pracovní týden neexistuje, jde o 8 denní turnusy, 1 den volno 6 dní práce a 1 den volno (6+2). Vaší prací by bylo zajištění speciálních animačních programů. Nutností je praktická zkušenost s Jógou, Tai Chi, Reiki a dalšími, vlastní a praktický zájem o osobní rozvoj taktéž podmínkou. Uvítáme osobní zkušenosti a znalosti s výživou, celostní medicínou, různými esoterickými směry a podobně.

  První rok je práce 1.9. – 30.10. 2016 a 1.5. – 30.6. 2017. Další rok možno celoročně.

  Ubytování je zajištěno.

  Vaše nabídky a kontakt posílejte prosím na lamanga.mangala@gmail.com.

  Budeme rádi za nabídku od mužů, hlásí se nám převážně ženy a rádi bychom, aby jednotlivé sekce týmu byly vždy pár (muž a žena). Ale uvítáme samozřejmě i samotné ženy, nebráníme se dokonce maminkám s dětmi.

  Přejeme všem hezký den a nádherné léto.

 59. TMS napsal:

  Ahoj vsem, pro vsechny co by meli zajem jsme otevreni… kontaktujte nas na lamanga.mangala@gmail.com

  tady vice info, co hledame:

  http://www.spanelsko.es/forum/index.php?topic=25864.0

  Hezky den vsem a uzivejte leta

 60. TMS napsal:

  http://www.spanelsko.es/forum/index.php?topic=25864.0

  Ahoj vsem, pro vsechny co by meli zajem… Spanelstina neni podminkou, jde o praci v Cestine a Slovenstine…

 61. Kristýna Subrtova napsal:

  Pro nové rodinné studio na Praze 4, Spořilově hledám od září příjemnou lektorku jógy (hatha/vinyasa/powerjoga/ joga pro ženy 50+). Studio je v rodinném domku se zahradou, s osobitou atmosférou, aromaterapii a kapacitou cca 8 lidí.
  Dohoda formou pronájmu, ideálně 2 lekce po sobě ve večerních hodinách.
  Kontakt: kikivese@gmail.com, 737915403

 62. Tereza Groesslová napsal:

  Studio YOGA & ART (s vlastní klientelou, zavedené) hledá zkušeného a milého lektora dětské jógy pro věkovou kategorii 3-6 let, na pondělní odpoledne, pro již zavedený kurz 14:00-15:00 a 15:30-16:30, tedy dvě lekce po sobě, na školní rok 2016/17, s nástupem od 5.9.2016. Nabízíme stabilní zázemí, dobré ohodnocení a možnost vybudování vlastní klientely. Pouze vážní zájemci a dlouhodobá forma spolupráce.
  Pro více info kontaktujte pí. Kristýnu Žabžovou na tel. 774150760.

 63. Pavlína napsal:

  Yoga studio Flex Appeal v centru Brna hledá od podzimu na dlouhodobou spolupráci lektora/ku jógy s vlastní klientelou, nebo s trpělivostí klienty postupně nabírat. Studio se zaměřuje na cvičení v malých skupinách s individuálním přístupem ke klientům. Upřednostňuji samostatnost, nadšení a kreativitu a nabízím výhodné podmínky.
  V případě zájmu mě kontaktujte na info@flex-appeal.cz.
  Kontaktní osoba: Pavlína Řehulková

 64. Michaela Veselková napsal:

  Hledáme lektora/ku Jógy pro naše centrum sídlící na Praze 1. Aktuálně obsazujeme úterý, 18.40, nejlépe ihned. V případě zájmu nás kontaktujte budeme Vás informovat o podmínkách spolupráce.
  Nabídky zasílejte prosím na email recepce@oasiscity.cz, 725 509 256. Děkujeme.
  http://www.fitko-vaclavak.cz

 65. Veronika Heinzová napsal:

  Zdravím všechny nadšence jógy,
  jsem na začátku svého nového života. Zajímám se o jógu, zdravý životní styl, pravé životní hodnoty a hledám svoji cestu.
  Jelikož na samém začátku nemohu pracovat, jako lektorka jógy, zajímám se o práci, která s ní úzce souvisí – např. v jóga studiu, či jóga shopu a kdekoliv podobně, kde bych nalezla uplatnění.
  Doposud jsem pracovala jako Office Manager, ale taková práce se již s mojí cestou neslučuje.
  Budu moc vděčná za všechny nabídky či rady. 🙂
  Můžete mě kontaktovat na emailu: v.heinzova@email.cz.
  Děkuji a NAMASTÉ.

 66. Aleš Němeček napsal:

  Zdravím všechny jogíny. Na úterní večery hledám instruktorku / instruktora jógy pro začátečníky a mírně pokročilé (a la jóga v denním životě). Kurzy se budou konat na Praze západ ve vesničce Úhonice kousek od Rudné u Prahy (nedaleko Zličína). Prosím volejte 605296955. Díky Aleš

 67. Hledáme lektorku jógy pro zdravá zadá a zeštíhleni problémových partii. Zatím na 1x týdně, každý čtvrtek v 8:30-9:30, na adrese Korunovační 23, Praha 7. Cvičení bude probíhat přímo v solné jeskyni. Spěchá! Prosím volat na 774 822 964, děkuji Olga Goffman.

 68. Michaela Veselková napsal:

  Hledáme lektora/ku Jógy na hodiny ČTVRTEK 18:40 + popř. víkend ( dle domluvy – není ovšem podmínkou)
  Jsme Health & Beauty Club Oasis City na Václavském náměstí. Pokud Vám nabízený čas vyhovuje, informujte se více na emailu: recepce@oasiscity.cz či na tel.: 224 210 146.

 69. Yoga Marga Chrudim napsal:

  Hledáme lektory jógy a pilátes

  Hledáme lektory jógy a pilátes do studia Yoga Marga Chrudim. V případě zájmu nám napište e-mail s Vašimi dosavadními zkušenostmi týkající se jógy či pilátes. Potěšíte nás také tím, když připojíte několik řádků o sobě.

  e-mail: info@margachrudim.com
  web: http://www.margachrudim.com

 70. Petr Libich napsal:

  Ahoj! Hledáme instruktorku jógy do Spinning arény na Nárdodní třídě. Jóga pro mírně pokročilé. Středy od 15:55- 16:55, případně pátky od 12-13 hod. Kontakt: Petr: 775 608 777. Děkuji.

  • Anna Rotshild napsal:

   Ahoj! Hledáme instruktorku jógy do Spinning arény na Nárdodní třídě. Jóga pro mírně pokročilé. Středy od 15:55- 16:55, případně pátky od 12-13 hod. Kontakt: Petr: 775 608 777. Děkuji.

   Dobry den, Cvicim jogy uz nekolik let, a ucim jogu pro zacatecniky a mirne pokrocile. Mohla bych pracovat u Vas kazdy patek a kazdou drugou stredu. Pokud jeste hledate instruktorku tak muzhete zavolat 776611603. Anna. Dekuju.

 71. David napsal:

  Do nově otevřeného studia YOGAYO v Olomouci hledám instruktory jógy, tai-chi, břišních tanců, meditací, ….

  V případě zájmu mě prosím kontaktujte na dobrovskehoyogayo@gmail.com. Těším se na všechny nové tváře 🙂
  Misha

 72. Kateřina Hiclová napsal:

  Do Rodinného centra Na Schodech v Plzni – Černicích hledáme instruktora / instruktorku jógy. Termín cvičení – čtvrtek odpoledne / podvečer.

  Pokud máte zájem, neváhejte se ozvat. Více o nás na http://www.naschodech.cz.
  Nabízíme také pronájem prostor pro Vaše jógové semináře či jiné akce.

  Kontaktní osoba – Kateřina Hiclová
  Kontaktní telefon – 721 756 683
  Email – zivonaschodech@gmail.com

 73. Poptávka napsal:

  Dobrý den,

  Hledám práci či brigádu při škole v oblasti wellness, sportu, joze na jakoukoli pozici. Administrativní práce, úklidová práce, asistence, výpomoc se střediskem, komunikace s lidmi ….

  Na nabídky se těším na bharata@post.cz

 74. Luboš S. napsal:

  Rád se seznámím se sympatickou jogínkou nebo instruktorkou jógy.
  E-mail: joga2015@email.cz

 75. Klára Stehlíková napsal:

  Do Rodinného centra Rarášek v Plzni na Borech hledáme lektory jógy, dětské jógy, gravidjógy nebo pilates.
  Více informací viz kontakt níže.
  •Kontaktní osoba: Klára Stehlíková
  •Kontaktní tel: +420 776 58 10 19
  •Kontaktní email: klara.stehlikova@volny.cz

 76. Ilona Limberská napsal:

  Zavedené studio Sádhana yoga sudio v Trutnově hledá
  od března 2016 instruktora/ku na ashtanga vinyasa yogu,
  dále instruktora/ku na dětskou jógu
  a instruktora/ku power jógy se zájmem vést víkendové ranní hodiny.
  instruktory/ky všech stylů jógy se zájmem vést workshopy a semináře
  http://www.sadhanastudio.cz
  774 314 413
  info@sadhanastudio.cz

 77. Pavlína napsal:

  Do nedávno otevřeného studia jógy v centru Brna hledám lektora/ku hathajógy pro dlouhodobou spolupráci. Podmínkou je certifikát, vlastní ŽL, spolehlivost a pozitivní přístup k lidem a k životu. Výhodou již vlastní klientela, eventuelně začínající lektor s trpělivostí klienty postupně nabírat. Jedná se o bytové studio s kapacitou pro max 8 cvičících a s individuálním přístupem ke klientům.
  Kontakt: info@flex-appeal.cz

 78. Jóga centrum Šumperk napsal:

  Do nově otevřeného studia Jóga centrum Šumperk hledáme lektory. Stále zbývá pár volných odpoledních hodin a řada dopoledních.
  Zároveň nabízíme spolupráci na víkendových seminářích a workshopech. Možnost pronájmu prostor případně vytvoření společného projektu.
  Bližší informace o nás na webu: http://www.ariva.cz/joga-sumperk
  Případně mail: virivky@ariva.cz

 79. Sylvie Corty napsal:

  Mám roční zkušenost s výukou dětské a akro jógy v ZŠ, věk 6-11 let. Nyní absolvuji instruktorský kurz v České asociaci dětské a rodinné jógy, který dokončím v lednu 2016. Ráda bych učila dětskou nebo dospělou jógu, mám čas (až do ledna) 3x měsíčně – čtvrtky 17:00 + , pátky a víkendy.
  Navštivte mou fb stránku o józe: https://www.facebook.com/detskajogaakrojoga?fref=ts

 80. Jitka Vyštejnová napsal:

  Yoga Pilates Studio hledá instruktora/instruktorku yogy lekcí pro začátečníky či vinyasa flow yogy, jedná se o odpolední/večerní otevřené lekce. Spolupráce ideálně od listopadu 2015. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na info@yogapilates.cz ci telefonicky 777 193224 (Jitka Vyštejnová).
  Budeme se těšit, namaste !

  http://www.yogapilates.cz

 81. jan novak napsal:

  Do krásného prostředí Privátního pohybového a masážního centra FIT FAMILY hledáme lektory YOGY a Pilates

  V případě zájmu volejte 775202115 nebo napište na ohj@email.cz.
  http://WWW.FITFAMILY.CZ
  Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4
  (200 metrů od metra Pražského povstání)

 82. MUDr. Marie Lukášová napsal:

  Hledám cvičitelku jógy od ledna 2016. Praha 3 – Vinohrady, pondělí 18 – 19 hodin. Nabídky prosím na hubnuti@seznam.cz

 83. Alice Joštová napsal:

  Nové studio na náměstí Jiřího z Poděbrad yogAlive hledá lektory ashtanga jógy, jin jógy, hatha jógy, vinyasy flow jógy a další.

  Požadujeme:
  zkušenosti (výhodou již vlastní klientela), event. začínající lektor s trpělivostí kliety postupně nabírat
  spolehlivost
  láska k józe
  komunikativnost a přátelský – příjemný vztah k lidem
  otevřenost a pozitivní přístup k životu

  Nabízíme:
  menší prostor s rodinnou-komorní atmosférou
  vstřícnost
  možnost se realizovat a přicházet s vlastními nápady
  úsměvy:)

  Více na http://www.yog-a-live.cz

  Info o sobě posílejte na alice@yog-a-live.cz. Těším se na Vás!

 84. Lenka Březinová napsal:

  Dobrý den, do našeho Rodinného centra Nová Bystřice hledáme cvičitele jógy pro začátečníky, uvítáme kohokoliv s nadšením a chutí naučit nás vše co k józe patří. Zajistíme prostory i zázemí. Nejsou pro nás důležité certifikáty, ale praxe ve cvičení i lektorování velmi vítána . Je nás cca 20 a jsme všechny začátečnice. Okolí Jindřichova Hradce. Děkujeme. Přejeme krásné dny
  Mgr. Lenka Březinová
  Koordinátorka Rodinného centra Nová Bystřice
  darionka@seznam.cz
  Tel: 603 174 185

 85. Jitka Pokorná napsal:

  Pro oblast Brno-střed a Brno-Bystrc hledám lektorky jógy ( hathajóga, powerjoga ) a pilates . Uvítám vyškolené kolegyňky i bez praxe, které budou ochotné se dál vzdělávat a cvičení těchto stylů je opravdu baví 🙂 Pokud máš zájem o spolupráci, ozvi se 🙂
  – kontaktní osoba : Jitka Pokorná, studio BE HAPPY!
  – tel: +420 775 372 203
  – e-mail: pokorna.jitka@seznam.cz
  – web : http://www.jitkapokorna-ae.cz

 86. Ivana Drobiszová napsal:

  Hledáme lektora/-ku pro cvičení maminky s dětmi od 3 měsíců.
  Požadujeme zkušenosti, certifikát či školení na uvedenou činnost. Nutná praxe minimálně 2 roky, schopnost pracovat s dětmi. Příjemné vystupování, komunikativnost a spolehlivost podmínkou. Trestní bezúhonost je samozřemostí.
  Začátek činnosti od 7.9.2015. Práce na dohodu nebo na ŽL.
  Kontakt: RC Klubák, z.s., nám. 28.dubna 1/48, Brno
  e-mail: klubak@klubak.cz
  tel.: 603 581 897

 87. Pavlína R. napsal:

  Nově otevřené yoga studio v Brně-střed hledá instruktora/ku dynamického stylu jógy (nejlépe power jógy) pro 1-2 lekce týdně. Jedná se o tzv. “home studio” a lekce se zaměřují na skupiny s menším počtem cvičících (max 7 lidí).
  Podmínkou je certifikát, zkušenosti výhodou.
  V případě zájmu pište na info@flex-appeal.cz.

 88. Kateřina Jaňourová napsal:

  Do zavedeného studia v Šumperku hledám lektora, lektorku na jakýkoliv styl jógy, dále na pilates, zdravotní cvičení,… Zahájení kurzů – říjen 2015.
  Máte-li zájem, kontaktujte mě prosím na mail shanti@shanti-joga.cz

 89. Markéta Trnková napsal:

  Nabízíme zaměstnání: Administrativní pracovník v e-shopu, Vedení jógového studia

  JÓGA FIT SHOP s.r.o.- společnost zabývající se prodejem sportovního oblečení- především oblečením na jógu, pomůckami na jógu, šperky a ajurvédskou kosmetikou
  YOGA LOUNGE- jógové studio

  Co vás čeká

  JÓGA FIT SHOP s.r.o. Pracovní náplní bude vyřizování objednávek z internetového obchodu http://www.jogafitshop.cz, komunikace se zákazníky, tvoření skladové evidence, korekce textů, komunikace s dodavateli, rozšiřování nabídky produktů.

  YOGA LOUNGE- vedení jógového studia, zajištění chodu recepce, práce hlavní recepční, dohled nad pokladnami, tvoření rozvrhu, komunikace s lektory, zajištění propagace studia.

  Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  Komunikativní znalost angličtiny, práce na pc, práce se sociálními sítěmi ( Facebook, Twitter), orientace v oblasti marketingu, smysl pro pečlivost, časová flexibilita

  Výhodou bude, pokud budete umět

  Práce s ekonomickým systémem Pohoda, další světový jazyk

  Co vám můžeme nabídnout

  Fixní plat 18.000,- Kč + bonusy, mobilní telefon, notebook, akční ceny v obchodu Jóga fit shop, lekce ve studiu Yoga Lounge za 50%, bezkonkurenční ceny při pobytu v Resortu Svatá Kateřina, příjemné pracovní prostředí uprostřed parku, dobré zacházení.

  Požadujeme: střední školu- ekonomického směru nebo gymnázium, VŠ vzdělání

  Práce na plný úvazek ( smlouva na dobu neurčitou)

  Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na: info@jogafitshop.cz.

  Více info: Markéta Trnková: 734763099

 90. Tereza Chalupová napsal:

  Hledám insturkora/ku jógy na individuální lekce na Praze 6 cca 2x v týdnu v dopoledních hodinách, power joga, astanga. Prosím o Vaši cenovou představu na email theressa@seznam.cz, děkuji a budu se těšit

 91. Free Spirit Yoga napsal:

  Nově otevřené studio jógy v Opavě hledá lektory jógy (hatha joga, power joga, vinyasa joga, acro joga…) Praxe výhodou, podmínkou jsou certifikáty nebo školení. Nástup možný od srpna.
  Kontakt: Wernerová Markéta
  Tel.: 777223304
  e-mail: mwernerova@seznam.cz

 92. Jiřina Šimková napsal:

  Hledáme lektora/lektorku pro dynamické cvičení jógy v teplém sále. Jsme v centru Prahy (Vinohrady).
  Praxe výhodou. Nástup od července (možno už i v červnu).
  Kontakt: info@dum-jogy.cz
  Telefon: 731 457 924

 93. Apolenat napsal:

  Zavedené studio Yogazone na Praze 5 Anděl hledá učitele Ashtanga jógy či Acro jógy od července 2015. A to st nebo čt od 18.45h. Praxe není nutná, přijímáme i absolventy s čerstvým certifikátem. Důležitá spolehlivost a radost z učení.
  Více o studiu http://www.yogazone.cz
  Cv prosím zasílejte na Apolena.t@email.cz.

 94. David napsal:

  “Bindu Yoga Studio – tvůrčí prostor pro jógu v srdci Smíchova shání sympatické lektory na letní provoz (min. červen-srpen).

  Hledáme osoby, pro něž je jóga něčím víc než jen jen protahováním se a dýcháním na podložce, ale i protahování a dýchání na podložce umí vést s citem a zkušeností.:)

  Pro detailní informace prosím pište email na: bb@bindu-yoga.cz

 95. Derek Sanders napsal:

  We are looking for a yoga instructor for our family (2 adults and 3 children).
  We would like one weekly yoga beginner’s lesson in English at our home in Roztoky u Prahy.
  Please email dereksan@gmail.com if you are interested.
  Many thanks.

 96. Apolena napsal:

  Hledám do zavedeného studia na Praze 5 učitele jógy pro maminky s miminky a pro maminky s dětmi. (0-3 roky) Nutná praxe a certifikát. K dispozici jsou veškeré dopolední a polední časy do cca 15h.
  Kapacita sálu je 15-20 osob, jsme vybaveni podložkami, dekami, bolstery atd. Odkládací prostor pro složené kočárky.
  Odměna učitelům dle počtu osob na lekci (forma kurzu) 350,- – 500,-/ hod

  Info o studiu a foto na ww.yogazone.cz
  CV prosím na email: Apolena.t@email.cz

 97. Do nového bytového studia v Brně hledám lektory jógy (power yoga, vinyasa a pod.). Jedná se o vedení lekcí pro menší skupiny max 7 lidí. Požaduji zkušenosti a certifikát. Zahájení provozu duben 2015.
  Kontakt: Pavlína Řehulková
  email : pavlinarehulkova@seznam.cz
  tel.776082582

  • Lucie Paseková napsal:

   Dobrý den,

   na webu Yogapoint jsem našla Vaši nabídku vedení lekcí, která mě velmi zaujala. S hodinami pomalých forem (power joga, pilates, fly joga, hot joga, joga v denním životě) mám cca pětiletou zkušenost, v únoru budu zakončovat zkouškou kurs body&mind (Blue Gym Academy), dále bych se chtěla věnovat především power joze. Pokud byste chtěla vědět více, dejte mi prosím vědět (e-mail: luc.pasekova@seznam.cz, tel.: 603 280 840). Srdečně zdraví Lucie Paseková

 98. Nina M. napsal:

  Sháníme lektora / lektorku jógy pro skupinu nadšenců. Lekce budou probíhat na Vinohradech na Praze 2. Odměna 200Kč/hod. Prosíme zájemce o kontakt na email: info@malovanikresleni.cz

 99. Daniela Pokorna napsal:

  Lektor/ka jógy pro dĕti – hledame cloveka s kladnym vztahem k detem, kdo dokaze jogu priblizit malym nadsencum od 3 let. Joga bude probihat jednou tydne odpoledne (utery idealne) hodinu. Misto pracoviste je Praha 8, 100 Kc/hod. Zivotopisy prosim na info@artiskrouzky.cz
  Tesime se na vsechny zajemce!

 100. Adam Kilián napsal:

  Sportovní hala Kyšice u Kladna hledá instruktora jogy.
  http://www.sportovnihalakysice.cz/
  kontakt: Pavel Dušek 604 154 133

 101. Markéta Trnková napsal:

  Fitlight hledá jóga instruktory
  Zavedené studio Fitlight, oáza klidu v centru Prahy, hledá zkušené lektory jógy bez tíže ( fly jógy,) kteří by rozšířili řady našich lektorů. Požadujeme zkušenosti s vedením lekcí (certifikáty či školení podmínkou), pozitivní přístup ke klientům a dobrý pocit z kvalitně odvedené práce.
  Své e-maily zasílejte prosím na fitlight@fitlight.cz. Budeme se na Vás těšit !!!

 102. David napsal:

  Studio YOGAZONE hledá učitele Iyengar yogy

  Hledám učitele Iyengar yogy (i ve výcviku) nebo Spirální jógy od ledna 2015 do studia Yogazone na Praze 5- Anděl. Jedná se o menší studio, kde vládně rodinná atmosféra, jsme plně vybaveni pomůckami. Specializujeme se výhradně na Iyengar, učitelé jiných specializací aktuálně nepřibíráme. Odměna za lekci 200,- až 450,- dle počtu klientů a doby praxe ( certifikace).

  Kontakt: Apolena.t@email.cz

  Mgr. Apolena Tůmová
  owner: http://www.yogazone.cz
  mob: + 420 605 802 798

 103. David napsal:

  Fit Family hledá lektory jógy a pilates

  Pro nové masážní fit studio s kavárnou hledáme lektory jógy a pilates.
  Možné jak na jednu hodinu týdně tak i na užší spolupráci.

  Adresa: Fit Family, Bohuslava ze Švamberka 4, Praha 4, metro Pražského povstání
  Kontakt: 724526103, ohj@email.cz

 104. David napsal:

  Lektor powerjogy, pilates

  Od září 2014 studio Aristo přijme příjemné a komunikativní lektory.

  Nacházíme se blízko „Kulaťáku“, Václavkova 28, Praha 6 – Dejvice.

  http://www.studioaristo.cz
  fb: https://www.facebook.com/StudioAristo
  tel.: 720574269
  nozarova@studioaristo.cz

 105. David napsal:

  Lektor jógy Praha – Strašnice

  Do malého privátního studio na Pze 10 Strašnicíh přijmu od září lektory yogy, popřípadě jiných pomalých forem cvičení (pilates).

  – dluhodobá spolupráce na ŽL
  – spolehlivost

  Více info emailem lucka.rych@seznam.cz

 106. David napsal:

  Instruktor Ashtanga Vinyasa Yogy

  Studio Lotos jóga a dětské studio Lotýsek hledá instruktora Ashtanga Vinyasa Yogy.

  Kontakt: Kateřina Urbanová
  Mob.:739902134
  Email: info@lotosjoga.cz
  Lokalita: Hrnčířská 354, Zdiměřice – Jesenice

  http://www.lotosjoga.cz

 107. David napsal:

  Ladies fit club hledá lektory jógy

  Ladies fit club hledá lektory jogy pro večerní lekce. Příležitost i pro začínající lektory. Angličtina výhodou.

  Kontakt: Mgr.Ondřej Lunga
  e-mail: ondrej.lunga@ladiesfitclub.cz

 108. David napsal:

  Lektor jóga a pilates

  Nové studio hledá lektory jogy a pilates. Zahájení provozu v lednu 2013. Příležitost i pro začínající lektory. Angličtina výhodou.

  Kontakt: Martina Řeháková
  e-mail: martina_mr@seznam.cz
  tel.: 605 23 63 71

 109. David napsal:

  Fitlight hledá jóga instruktory

  Zavedené studio Fitlight, oáza klidu v centru Prahy, hledá zkušené lektory jógy (power joga, vinyasa joga, apod.), kteří by rozšířili řady našich lektorů. Požadujeme zkušenosti s vedením lekcí (certifikáty či školení podmínkou), pozitivní přístup ke klientům a dobrý pocit z kvalitně odvedené práce.

  Své e-maily zasílejte prosím na fitlight@fitlight.cz. Budeme se na Vás těšit !!!

 110. David napsal:

  Do „Wellness Yoga studia“ se sídlem v Praze sháníme bilinguálního lektora, lektorku na jakýkoliv styl jógy.

  Pokud máte zájem, zašlete krátké povídání o sobě.

  Konkrétnější informace v případě zájmu rádi poskytneme telefonicky nebo emailem.
  •Kontaktní osoba: Lucie Krejčířová
  •Kontaktní tel: +420 736 647 156
  •Kontaktní email:info@wellnessyoga.cz
  •Web: Wellness Yoga studio
  •Adresa: Wellness Yoga studio, Plavecká 12, Praha 2

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám