Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógové prázdniny s Lenkou Nezvalovou & Lucií Königovou na SicíliiPobyty s jógou

29.09. - 05.10.2024

LEKTORKY

Lucie Königová & Lenka Nezvalová

Lucie – lektorka jógové terapie, kterou zaujala jóga už jako náctiletou. Stala se jí každodenní oporou, vášní, průvodkyní a inspirací. Lucie ve svých lekcích inspiruje především k hravosti, lehkosti, otevřenosti a pomáhá nenásilně navést studenty k odvaze být tím, kým skutečně v daný moment jsou.

Lenka – lektorka vinyasy jógy. Lenka vnímá studium a učení jógy jako své poslání. Její lekce jsou kombinací přirozeného pohybu, hudby, poezie a meditace. Lenka zaujme především svou originalitou, obrovským srdcem, láskou, radostí a laskavostí.

Soulad a souznění těchto dvou lektorek je jedinečným zážitkem.

MÍSTO

Floripa Yoga & Kitesurf House

Floripa je místo, které si zamilujete, kde načerpáte energii, pozitivní náladu a novou inspiraci. Celý areál se nachází jen pár kroků od pláže s modrou vlajkou a skládá se ze 3 domů obklopených krásnou kvetoucí zahradou plnou malebných relaxačních zákoutí, houpacích sítí, citrónovníků a granátových jablek. Pokoje jsou převážně 2lůžkové s vlastní koupelnou, klimatizací a menší nebo větší terasou. Celý prostor vznikl a vyrostl z nadšení a lásky ke sportu, z filosofie sdílení, z nadšení pro naplnění života pravdivou podstatou a z vášně dělat věci, které daným lidem dávají smysl, a které celý produkční tým baví. V ceně pobytu je snídaně a večeře formou bufetu připravovaná převážně z lokálních surovin italským šéfkuchařem Francescem. 
Nově Floripa rozšířila prostor o Zuma Bistrot, krásné místo přímo na pláži, kde si můžete vychotnat oběd, malý snack nebo lahodný drink a kávu. Čerstvě vařená jídla, veganské mísy, domácí sicilská foccacia nebo místní specialita – čerstvé těstoviny se slavnými rajčaty Pachino, cibulí a ricotta salata. Tajnou přísadou místního šéfkuchaře je láska ke všemu zdravému a obrovská vášen k dobrému jídlu 🙂
Pláž je písečná, rozlehlá, s pozvolným přístupem do moře. Místo ideální ke koupání. Záleží vždy na období a konkrétním počasí, jak je moře klidné nebo naopak jsou větší vlny. Obvyklé je, že dopoledne je moře klidné, odpoledne může lehce nebo více foukat a přijdou vlny. Proto je tento jižní cíp Sicílie i oblíbené místo, kde se provozuje kitesurfing.
Průměrné teploty v září/říjnu se pohybují okolo 29 °C, déšť je velmi výjimečný na celém ostrově.
Floripa má i skvělé recenze na TripAdvisor:
https://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Review-g1028657-d2423760-Reviews-Floripa_Yoga_Kitesurf_House-Ispica_Province_of_Ragusa_Sicily.html#REVIEWS

PROGRAM

Pro skupinku k dispozici jógová shala vybavená veškerými jógovými pomůckami. Během pobytu Vás čekají ranní a podvečerní lekce s 2 top lektorkami. Pobyt je určený pro všechny, od úplných začátečníků až po pokročilé jogíny.

CENA | 29 900 Kč

 • 6 nocí ubytování ve 2-3lůžkových pokojích s vlastní koupelnou
 • 2 jógové lekce denně (90 min) s 2 lektorkami
 • snídani a večeři formou bufetu připravenou italským šéfkuchařem Francescem
 • jógová shala vybavená komplet pomůckami včetně jógových podložek
 • kola k zapůjčení
 • lehátka a slunečníky na pláži
 • organizaci a zajištění CK
 • koordinaci a zajištění letenky a transferu na vyžádání
 • v ceně není obsažena cena letenky, transferu a cestovní pojištění osoby
 • v případě výrazné změny kurzu si vyhrazujeme právo na lehkou úpravu ceny pobytu
 • v případě, že jedete 1 osoba sólo a ve skupině nebude nikdo, s kým budete moci sdílet pokoj, je potřeba doplatit příplatek za samostatný pokoj

LETENKY

Na Sicilii jsou k dispozici přímé lety z Prahy (PRG). Resortu nejbližší letiště je Catania (CTA). Přímé lety Praha – Catania zajišťují z Prahy hlavně letecká společnosti Ryanair, WizzAir a SmartWings. Let trvá cca 2 h.

S blížícím se časem akce se ceny letenek zvedají.
Momentálně cenově nejvýhodněji vycházejí lety se společností Ryanair.
Původně nejvýhodnější let s WizzAir v termíny pobytu:
W46534 PRG CTA 0900 1125
W46533 CTA PRG 0600 0825
Zpáteční letenku s WizzAir (Praha – Catania) lze koupit v několika variatnách. Cena letenky od 2045 Kč!! Nejvýhodnější možnost je let pouze s palubním zavazadlem 40x30x20 cm do 10 kg umístěný pod sedačku (taška, batoh) nebo varianta s palubním zavazadlem 40x30x20 do 10 kg a k tomu dokoupený palubní kufr 55x40x23 cm do 10 kg (dohromady 20 kg a neodbavujete zavazadla). Nebo možnost k tomu plus ještě odbavené zavazadlo do 20 kg. Prosím vyberte variantu dle osobních preferencí. Pokud byste měli nějaké dotazy nebo potřebovali s nákupem letenky pomoci, neváhejte se na nás obrátit.

TRANSFER

Skupinový nebo individuální transfer na vyžádání v CK.
Standardní auto pro 1 – 4 osoby: cca 90 euro. Minivan pro 4 – 8 osob: cca 150 euro.
Příplatek 20 euro za vyzvedávání/odvoz mezi 22.30 a 7.00 h.
Ceny se pro rok 2024 se mohou lehce měnit.
Transfer trvá cca 1,15 h.

STORNO PODMÍNKY

Rezervaci je nutné závazně potvrdit zaplacením zálohy 15000 Kč. Záloha je splatná do týdne po provedení objednávky. Storno pobytu 60 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 59 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ A DALŠÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ

Cestovní pojištění a další připojištění nejsou v ceně zájezdu, můžete si sjednat jednoduše online zde:
https://cestovko.app.slavia-pojistovna.cz/cesta/zakladni-udaje

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se instruktor z vážných důvodů nemůže dané akce zúčastnit.

Další informace

Studio:CK Ommm
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervaci je nutné závazně potvrdit zaplacením zálohy 15000 Kč. Záloha je splatná do týdne po provedení objednávky. Storno pobytu 60 a více dní před začátkem akce je ve výši 20 % ceny. Storno pobytu 59 – 0 dní před začátkem akce je ve výši 100 % ceny. 
29 900 
Zpět na vyhledávání

Pro skupinku k dispozici jógová shala vybavená veškerými jógovými pomůckami. Během pobytu Vás čekají ranní a podvečerní lekce s 2 top lektorkami. Pobyt je určený pro všechny, od úplných začátečníků až po pokročilé jogíny.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám