Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Pronájem prostor pro cvičení jógy

Zde můžete vložit Vaši nabídku nebo poptávku pronájmu prostor pro cvičení jógy a podobných aktivit (přes formulář „Napište komentář“ dole na stránce).

Váš tým YogaPoint.

 

 

 1. gymrepublic napsal:

  BRNO/nabídka prostor.

  Nabízíme samostatný sál, který je součástí našeho silového a kondičního centra. Místnost je světlá, temperovaná a nachází se v centru Brna (dobrá dostupnost MHD).

  Využití místnosti vhodné pro služby typu: pohybové lekce 10-12 lidí (joga, pilates, zdravotní tělesná výchova), fyzio cvičení (individuální, skupinové), masáže, výživové poradenství, různé workshopy apod.

  Kontakt: info@gymrepublic.cz
  tel.: 777 356 083

 2. Lenka H napsal:

  Krásný den.
  Nabízím prostory ke cvičení jógy, meditacím, či všemožným kurzům i lekcím povznášející ducha a tělo.

  Prostor se nyní nově připravuje, a to v Rokycanech. Bude možné si jej pronajmout jak k pravidelným lekcím, tak i k nahodilým seminářům, workshopům…
  Jedná se o prostor cca pro 10-13 lidí. Bude vybaven podložkami, bločky, popruhy, dekami, také bude možné zde využít erárních hrnečků na čaj či varné konvice. Reklama na webových stránkách “centra” je samozřejmostí.

  Pokud chcete stát u zrodu něčeho nového, budu moc ráda pokud mne kontaktujete na níže uvedeném emailu či telefonicky, abychom spolu mohli vše dopodrobna probrat.
  Budu se těšit, že společně vdechneme život nové oáze klidu, sdílení a duševního rozvoje.
  Lenka Hířová
  Tel 775 328 467
  Leni.buz@seznam.cz

 3. Igor Zapletal napsal:

  Hledám prostor ke cvičení jógy v Praze na 2 hodiny týdně (středa večer a sobota dopoledne). Potřebujeme sál pro 10-12 lidí, cena pronájmu do 400 Kč/hod.
  Děkuji za Vaše nabídky.
  Tel. 703 503 444

 4. Yogaspace napsal:

  YOGASPACE – PRONÁJEM STUDIA (CENÍK PLATNÝ OD 1.9.2021)
  Celé studio je možno pronajmout na víkendové workshopy či semináře. Max. kapacita studia pro jógové lekce je 20 osob. K dispozici jsou podložky na jógu, bloky, pásky, meditační polštáře a sedáky,  bolstery (10 ks). Na požádání můžeme zapůjčit projektor.
  Cena pronájmu celé studio (velký sál + malý sál s kuchyňkou):
  sobota nebo neděle celý den: 2,000 Kč / den
  víkend (so + ne): 3,600 Kč
  prodloužený víkend (pátek od 15 hodin, sobota, neděle): 4,400 Kč
  Hodinová sazba: 500 Kč / hodina

  Cena pronájmu malý sál
  Plocha malého sálu je cca 13m2. Sál je vhodný pro individuální lekce, konzultace nebo například on-line lekce. Je vybaven pomůckami na cvičení jógy. Malý sál je k dispozici k pronájmu ve všední dny. 
  Cena pronájmu: 330 Kč / hodina

  FOTKY STUDIA NAJDETE NA : http://www.yogaspace.cz/fotky
  POPTÁVKY ZODPOVÍME PŘES E-MAIL: yoga@yogaspace.cz

 5. luke11 napsal:

  Nabízíme k pronájmu v Brně 2 zrcadlové prosvětlené sály k pořádání školení, kurzů různých pohybových aktivit. Sály jsou vybavené pomůckami k zapůjčení. Možnost dlouhodobého pronájmu.
  Kontakt: +420733546259
  Mail. lukas.kopriva@email.cz

 6. Yogajoga napsal:

  Máte své klienty, ale hledáte prostor pro své terapie či masáže?

  Nabízíme plně vybavené prostory pro terapeuty či maséry.
  Plně vybavený sál s vysokými stropy a dřevěnou podlahou se nachází v centru Prahy, v krásných prostorách budovy z první republiky.

  Zaujala vás tato nabídka? Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat na čísle + 420 777 237 982 či emailem lucka@maitrikaruna.cz.

 7. Yogajoga napsal:

  Nabízíme plně vybavené prostory v centru Prahy pro učitele (jógy, pilates a jiných aktivit), kteří mají své studenty. Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás na tel.: 777 237 982 či emailem: lucie.prevratilova@iy.yoga

 8. Jana Chadimová napsal:

  Dobrý den,

  Nabízím od 1.1.2021 podnájem sálu na cvičení na celý den – úterky nebo čtvrtky a 1 víkend v měsíci – v komorním jóga studiu v širším centru Prahy, 3 min od metra na Jiřího z Poděbrad.

  – Sál s vyhřívanou podlahou cca 45 m2 pro max 10 lidí
  – Šatna
  – Wc + kuchyňka
  – Kompletně vybavené pomůckami
  – Okna do Tichého dvora
  – Parkování pod Žižkovskou věží, nebo na Vinohradské
  – Smlouva o podnájmu s výpovědní lhůtou 2 měsíce

  Prohlídka možná ve středu odpoledne mezi 15h – 16h případně dle dohody a probíhající výuky.

  Prosím pouze zodpovědní a stabilní zájemci na dlouhodobou spolupráci.

  Kontakt: info@janachadimova.cz, +420774533357
  Adresa Milešovská 7

  Jana Chadimová

 9. Veronika12 napsal:

  Dobrý den, neměl by, prosím, někdo z Mladé Boleslavi prostor na pronájem na cvičení jógy?? Děkuji moc předem. Veronika

 10. David napsal:

  Prodáme zavedené, 4 roky fungující jógové studio s vynikající polohou přímo u metra Flora. Jedná se o světlý, komorní prostor s úžasnou atmosférou. Studio má 2 sály (větší a menší), recepci s kuchyňkou, malou šatnu, koupelnu se sprchou a toaletu. Prostor je využíván pro praktikování jógy a zdravotního cvičení, o víkendech na nejrůznější workshopy a semináře. Kapacita většího sálu je 10 cvičících, což zajišťuje možnost individuálního přístupu, kterého si naši zákazníci cení. Vybudovali jsme solidní základnu stálých klientů – děti, dospívající, těhotné ženy, maminky po porodu, začínající i pokročilí jogíní a jogínky, ale také senioři. Během naší existence jsme vytvořili vztahy se skvělými a spolehlivými lektorkami, které by v případě zájmu mohly pokračovat ve spolupráci se studiem. Studio je vybavené, nabídka zahrnuje také přenechání nájemní smlouvy na dobu neurčitou, nájemné je na tuto lokalitu velmi příznivé. Studio má webové stránky, facebook, instagram, rezervační systém a početnou databázi klientských kontaktů. Předání by mohlo proběhnout od začátku nového roku, v případě zájmu i dříve. Důvodem prodeje je naše časová vytíženost, neboť nejsme schopni už tomuto úžasnému místu věnovat tolik péče, kolik by zasluhovalo.

  V případě Vašeho zájmu nás prosím kontaktujte na:

  e-mail: grossova.veronika@gmail.com
  tel: 732 100 038

 11. studio KINEO napsal:

  Dobrý den,

  nabízíme prostory k pronájmu v Mariánských Lázních na cvičení jógy. Prostory je dále možno využít pro víkendové workshopy a semináře.
  Jsme schopni zajistit ubytování i stravu na celý víkend. Prostory jsou nové a čisté, plně vybaveny pomůckami. Kapacita menšího sálu je 7 osob + lektor a většího sálu 15 osob + lektor.

  Pro více informací nás nevahájte kontaktovat.
  email: info@studiokineo.cz
  FB https://www.facebook.com/sportstudioKineo/
  tel: 602 656 532

 12. marcela.reslova napsal:

  Dobrý den, hledám malou místnost v jógovém studiu na soukromé lekce jógy, cca 15 hodin týdně, rána a pozdní odpoledne/večery. Ideálně se domluvit na měsíčním paušálu, Praha 1,2,5, jinde ne, děkuji. Info prosím na: marcela.reslova@gmail.com, či 724159398

 13. Yogaspace napsal:

  Víkendové pronájmy prostor jógového studia Yogaspace v centru Prahy. Vybavený sál o ploše cca 70m2, šatny, wc, malá kuchyňka a sprchy. Pro cvičení jógy se pohodlně vejde 16 osob a maximálně pak 20 osob. Studio je výborně dostupné (metro Můstek, Muzeum, Hlavní nádraží). Adresa: Politických vězňů 8. Informace o ceně a volných termínech na: https://www.yogaspace.cz/pronajem-studia/

 14. jiriB napsal:

  Vážení přátelé fitness a wellness!
  Nabízíme ve Šlapanicích u Brna prostory k pronájmu na cvičení jógy, fitness, tance nebo podobných skupinových cvičení (nebráníme se ničemu:)). Prostory je také možno využít pro workshopy a semináře. Prostory jsou čisté, po rekonstrukci a nacházejí se hale, která dále nabízí posilovnu, masáže, saunu, sport bar a kosmetiku. Kapacita malého sálu je 9 osob. K zapůjčení podložky, bolstery, cihly a další pomůcky. Dámská a pánská šatna, recepce a relaxační zóna jsou součástí pronájmu. Cena pronájmu dohodu, ale velmi rozumná! Pro více informací pište na belouchjiri@centrum.cz nebo volejte kdykoliv na tel. 731 006 870.

 15. Filipcorestudio napsal:

  Hledáte prostor pro vaše cvičení, semináře, přednášky, kurzy nebo konzultace – jednorázové, víkendové i dlouhodobé? Nabízíme k pronájmu krásné a útulné prostředí na Praze 5 – Smíchov, Arbesovo náměstí. Studio má dva sály (skupinový a privátní) a je plně vybaveno pomůckami, jako jsou popruhy, deky, bloky, pomůcky na Pilates a další. Cena nájmu dohodou.

  info@corestudios.cz +420 702 077 484
  http://www.corestudio.cz

 16. jana kolackova napsal:

  Skalička 31 pronájem krásně zrekonstruovaných prostor 20 km od Brna
  Vesnický dům se sálem je vhodný pro víkendové nebo delší jógové, meditační,… pobyty pro skupiny 10-20 osob.
  Dům má velkou terasu směřující do zahrady, prosklený sál 50 m2, plně vybavenou kuchyň, menší ložnice pro 10 osob a společnou ložnici pro 10 osob.
  Krásný prostor uprostřed zeleně vybízí k procházkám, relaxaci a setkávání, v leních měsících je k dispozici obecní bazén.
  Orientační cena 19.800 Kč/ víkend, při opakovaných, pravidelných akcích je možné dohodnout speciální cenu.
  Prohlédněte si galerii na http://www.skalicka31.cz

  Kontakt: Jana Koláčková
  Tel: 775 185 259
  E-mail: jana@skalicka31.cz

 17. Velehradská 21 – Praha 3 Žižkov

  Nabízíme k pronájmu prostory s dispozicí 18 nebo 26 cvičících jógu (30 či resp. 50 sedících).

  Na zemi je koberec. Po dohodě mohou být k dispozici cvičební podložky a meditační polštářky (omezený počet).

  Možnost jednorázového i dlouhodobějšího (snížená cena) pronájmu.

  Prohlídka možná po dohodě od pondělí do čtvrtka.

  Kontakt: praha@joga.cz

 18. Michal Petr napsal:

  Dobrý den.
  Hledám pravidelný pronájem v Praze 2x ročně (sobota vždy duben a listopad) na workshop maitri dýchání (https://www.michalpetr.com/specializace/maitri-dychani/).
  Potřebuji mít k dispozici alespoň 10 matrací a prostor alespoň 100m2. Metoda je podobná holotropnímu dýchání, tzn. v určitých fázích hraje hlasitá hudba a lidé mohou i křičet. Hledáme prostor, který umožňuje tento typ práce.
  Budu rád za Vaši případnou nabídku na email mikael.petr@gmail.com. Děkuji… Michal Petr

 19. David napsal:

  Dobrý den,

  Nabízíme prostory k pronájmu na cvičení jógy, pilates nebo podobných druhů cvičení. Prostory je dále možno využít pro workshopy a semináře.
  Nacházíme se na Praze 6 – Břevnov, prostory jsou čisté, po rekonstrukci. Kapacita až 19 osob. K zapůjčení podložky, bolstery, cihly a další pomůcky na jógu. Dámská a pánská šatna, recepce a relaxační zóna jsou součástí pronájmu.

  Pro více informací pište na info@bodhiyoga.cz nebo volejte na tel. 604 943 043.

 20. MichaelaK napsal:

  Dobrý den,

  hledáme pronájem prostoru na jogu v centru či širším centru Prahy (ideálně okolí Petrského náměstí, ale nemusí být), na jednu hodinu, případně hodinu a půl, vždy v pondělí, kdykoliv mezi 18:30 až 20:30. Stačí nám sál/prostor pro 7 až 8 osob, ale může být i větší. Děkuji za nabídky. Email: michaela-karpiskova@seznam.cz.

 21. Simona napsal:

  Pronájem útulného ubytovacího resortu na Bali pro pořádání joga kempů, workshopů, seminářů nebo firemních teambuildingových akcí.

  Resort se nachází na jihu Bali, na místě nejkrásnějších bílých písečných pláží, 2 km od pláže Balangan.

  Ubytovací kapacita je 20 osob, nabízíme 2-3 lůžkové bungalovy, kde je ložnice s koupelnou a obytná terasa s kuchyňským koutem.
  K dispozici je také 12-ti metrový bazén, menší gazebo a sluneční terasa (vhodné pro cvičení), malá venkovní kuchyňka, venkovní spa s jacuzzi a případně gril.
  Cvičit se dá také přímo venku kolem bazénu, pro menší skupinu je vhodné gazebo.

  Více informací o ubytování a zařízení najdete na webových stránkách http://www.balimynahvillas.cz..
  Sestavíme vám jakýkoliv program na míru, dle vašich přání a dispozic. Kontaktujte nás na mailu s požadavky.

  Kontakt:
  Whatsapp: +62 821 4524 7262
  Email: info@balimynahvillas.com
  Adresa: Bali Mynah Villas, Jl. Sandat 10, Desa Cengiling, Jimbaran, Kuta Selatan, Bali, Indonesie

 22. Filip napsal:

  Dobrý den,
  Nabízíme možnost pronájmu vybaveného sálu v malém studiu na individuální a skupinové lekce. Adresa: Arbesovo náměstí, Praha 5. Chůzí 5 minut od stanice Anděl. Kapacita na skupinové lekce je cca 10 lidí. Pronájemem je možný v týdnu i o víkendu. Ceny jsou individuální dle specifik. Pro foto a info nás kontaktujte na info@corestudio.cz
  http://www.corestudio.cz

 23. Jogacentrum napsal:

  Nabízíme možnost pronájmu krásně vybavené jógové cvičebny 75m2 a 100m2, na Praze 3, v ulici Velehradská, kapacita je 18 a 26 lidí na cvičení, případně 25 lidí na Váš workshop. Ve cvičebně je koberec, karimatky a polštářky.

  Podrobnější ceník a fotografie Vám můžeme poslat na vyžádání, ceny pronájmu jsou individuální s možností slevy při dlouhodobém pronájmu. Jógovou cvičebnu je možné si pronajmout jak v týdnu tak i o víkendu.

  V případě zájmu nás kontaktujete na adrese: zamysleni@centrum.cz

 24. David napsal:

  Pěkný den všem,
  nabízíme k pronájmu sál pro pořádání víkendových kurzů nebo seminářů v pražských Holešovicích, v ulici Argentinská 24. Celé prostory prvorepublikové výrobny octa jsou nově zrekonstruované a drží si ducha svého původního využití.
  Sál o velikosti 80 m2 je vybaven jogamatkami, polštářky, bločky, pásky apod., pohodlně se do něj vejde až 20 cvičících. Využít můžete také reproduktory, stoly a židle. Sál je klimatizovaný.
  K dispozici jsou pánské/dámské šatny s uzamykatelnými skříňkami, sprchy a veškeré sociální zařízení. Využít můžete také recepci a bar s obsluhou, nabídkou teplých a studených nápojů a dalším drobným občerstvením. V prostoru je zdarma připojení na wi-fi.
  Do deseti minut jste na metru C Vltavská nebo Nádraží Holešovice. Stejně daleko je tramvajová zastávka Dělnická a Pražská tržnice, za rohem pak staví autobus ze Strossmayerova náměstí.
  V okolních ulicích je možné zaparkovat na zónách placeného stání.
  Jak to u nás vypadá, se můžete podívat na webu http://www.octarnaholesovice.cz.
  Pokud se vám naše prostory líbí, rádi vás pozveme na kávu a osobní prohlídku. Stačí napsat na: info@octarnaholesovice.cz .
  Těšíme se na vás
  Zuzka

 25. Aloha jóga napsal:

  Nabízíme volnou kapacitu k pronájmu v rámci plně vybaveného jógového studia http://www.alohajoga.cz, Praha 6, Dejvice.
  Světlé a vzdušné sály s okny, pro 14 a 7 cvičících. Pronájem i na víkendové semináře a workshopy.

  Dále k dispozici sdílení terapeutické místnosti 20m.

  Vše nové, parkety, veškeré pomůcky, kuchyňka, recepce, šatna, sociální zázemí. Dobrá dopravní dostupnost MHD.

 26. Pronájem prostor na kurzy v Hradci Králové. Od září 2019 nabízím pronájem příjemného prostoru v centru HK u Bio Centrál pro cca 15 praktikujících + lektor. Prostor je plně vybaven pomůckami, součástí je i šatna a toalety. Cena dohodou dle počtu a času lekcí.

  Kontakt: info@jogaveronika.cz

 27. UTATY napsal:

  Předmět: Meditační místnost + ubytování na horách

  NABÍZÍME MÍSTO, KDE BUDOU VAŠI KLIENTI SPOKOJENI
  (pro kurzy jógy, různé semináře, přednášky, meditace atp.)

  Dům „Utaty“ je Vám k dispozici. Nachází se na úpatí nejvyšší hory Šumavy a Bavorského lesa (Velký Javor/Großer Arber, 1456m), kde budete dýchat nejčistější vzduch v Evropě! (1 km od českých hranic)
  Toto krásné slunné místo (Sonnenhof, jižní střáň u lesa) je jako stvořené pro duchovní práci, meditace, rozjímání a odpočinek.
  Naše malá rodinná firma k tomu navíc přidává zdravou bezmasou stravu s láskou připravovanou a dobře okořeněnou vlastními bylinkami 
  V podkroví je nově vybudovaná meditační místnost (108 m²), kde k vám bude proudit horská energie. O poschodí níže jsou pokoje pro hosty; každý s vlastní koupelnou a WC (pokoje jsou dvoulůžkové. třílůžkové a čtyřlůžkové – kapacita max. 25 – 30 osob). V přízemí je jídelna s otevřeným krbem, pianinem a malým jevištěm. Máme velký pozemek a zahradu, které můžete také využívat.
  Dostanete se k nám pohodlně autem nebo vlakem. (Přímé vlakové spojení Praha – Železná Ruda, Alžbětín – konečná na hranicích ČR).
  Pokud máte zájem o více informací, najdete je na našich stránkách: http://www.utaty.cz nebo nám zavolejte na tel. 00420 602 477 409.

  Těšíme se na vás a srdečně zdravíme!
  Rodina Klementova

 28. TheLastSamurai1 napsal:

  Dobrý den,
  hledám vhodný a příjemný prostor pro cvičení japonského umění Aikido, kde by bylo možno buď trvale anebo vždy před cvičením položit žíněnky (máme vlastní). Ideálně s rozměry alespoň cca 6x7m v lokalitě kolem Praha 13 – Stodůlky.

  Předem mockrát děkuji za jakékoliv informace.
  Kontakt: info@aikidojigokudojo.cz

 29. Dobrý den,

  dovoluji si nabídnout k pronájmu komorní klidný prostor ve dvoře na Praze 3, 3 min od metra Jiřího z Poděbrad, a 7min chůze od tram Olšanská 5,9, od Hlavního nádraží.
  Krátkodobý i dlouhodobý pronájem vítán zodpovědnému lektorovi/lektorce.
  Pronájem na ranní, dopolední a polední lekce jógy, meditace, nebo jiné klidnější aktivity. Pronájem na víkendové semináře a workshopy.

  Ceník na stránkách https://www.anjali.cz/pronajem/

  SÁL NA CVIČENÍ / MEDITACE / KONZULTACE – 45 m2 /celkově prostory cca 60m2
  – kapacita světlého sálu je 10 osob na cvičení jógy, cca 15 osob na sezení při meditaci nebo přednášce
  – vybavení na cvičení: bolstery, podložky, bloky, deky, pásky, židle 11x, stoličky, viparita karani boxy
  – zázemí: kuchyňka s el. vařičem a konvicí, šatna, WC

  děkuji Jana Chadimová

 30. Katka Šulcová napsal:

  Krásné ráno,
  dovolte mi představit vám Vilu Sebuzín, která leží v srdci Českého středohoří, 40 min. autem odPrahy, 15 min. od Ústí nad Labem a Litoměřic. Nabízíme přátelské zázemí a variabilní prostory pro kurzy, workshopy a další zájmové a vzdělávací projekty. Svou atmosférou a energií místa je velmi oblíbená také pro pořádání jógových pobytů či kurzů. Uspořádejte u nás jógový pobyt i vy :).
  Máme pro vás:
  – učebnu – tělocvičnu s ideální kapacitou pro 25 cvičících / cena pronájmu od 2000 Kč/den – celý objekt uzavřen pro vaší skupinu
  – ubytování v 8 pokojích s 20 lůžky a možností 6 přistýlek / od 410 Kč/osobu a noc, možné množstevní slevy, min. 10 osob
  – krásnou zahradu s relaxační zónou, zahradním jezírkem
  – zajistíme stravu dle vašich požadavků, umíme připravit jídla bezlepková, vegetariánská i veganská
  – rádi vám zajistíme také masáže či např. možnost namíchat si vlastní přírodní krémy či oleje s využitím éterických olejů v naší aromaterapeutické laboratoři
  Těšíme se na vás.
  http://www.vilasebuzin.cz
  info@vilasebuzin.cz
  +420 724 144 765

 31. Libuse Paroubkova napsal:

  Nabízím podkrovní zrekonstruovaný prostor v prvorepublikové vile pro zdravé cvičení, jogu, zdravé vaření, školení, workshopy nebo kurzy do 15ti účastníků přímo na metru Kobylisy Praha 8

  Nově zrekonstruovaný půdní prostor 80 m2 v dvoupodlažním bytovém domě z 30. let 20. století, seminární místnost s nárazovým využitím se zázemím koupelny se sprchou, WC na místě plus + v přízemí před vstupem na zahrádku do vnitrobloku 40 m2, kuchyňka s espresso kávovarem, sadou různých čajů, lednicí, myčkou, vařičem, kuchyňským stolem, nově instalované Wi-fi připojení, nové elektrorozvody se 3 stupni nasvícení prostoru.

  Prostor celé místnosti je nezastavěný nábytkem, flexibilní, stupínek a sedací kostky a židle, dřevěná podlaha, dlažba v kuchyňce a v koupelně vyhřívaná. Okna jsou vybavena proti žáru s ponecháním denního světla roletami Velux s možností zatemnění

  Výhled na Prahu, klid v domě, ač umístěn na hlavní ulici hned u metra Kobylisy, Praha 8.
  Ráda bych v příloze nechala letáček s fotografiemi sálu, aplikace nedovolí, posílám tedy svůj kontakt a těším se na Vaši zprávu:
  Liba
  libapar@gmail.com, tel.: 602 216 713

 32. LenkazCentraTance napsal:

  Taneční škola Centrum Tance

  Největší výběr velkých prostor pro vaše aktivity (cvičení, tréninky, koncerty, semináře, školení, přednášky, firemní akce, kulturní a společenské akce, módní přehlídky).
  Celkem 18 sálů se zrcadly v lokalitách Praha a Brno.
  Velikosti sálů od 35 do 150m².
  Speciálně uzpůsobené studio pro lekce Body&Mind na adrese Politických vězňů 8 Praha 1.
  Kontakt: +420 266 190 372, lenkas@centrumtance.cz
  Web: https://www.centrumtance.cz/pronajem-salu

 33. Marketa napsal:

  Nabízíme pronájem podkrovního sálu o velikosti 14x25m v Táboře.

  Ideální pro víkendové a vícedenní pobyty. V budově jsou k dispozici také atypické apartmány o celkové kapacitě až 38 lůžek a restaurace.
  Pro uzavřené skupiny lze na stravování využít oddělených prostor, hodovní nebo lovecký sál. Soukromí a klid během pobytu jsou tak zaručeny.

  Sál se nachází v objektu bývalého mlýna, v Tísmenickém údolí, uprostřed přírody (hned za mlýnem je např. možnost cvičení na louce), avšak cca 10 min od historického centra Tábora.

  Parkování v objektu zdarma, k dispozici jsou zde i k zapůjčení kola.
  S úschovou vlastních kol, lodí nebo pobytem domácích mazlíčků také není problém.

  Do Tábora jezdí z Prahy rychlík nebo expres každých cca 30min, vlakové nádraží je vzdáleno cca 15 min pěší chůzí, příjemnou procházkou kolem nádrže Jordán a Holečkových sadů.

  Více informací na http://www.housuvmlyn.cz/sluzby/pronajmy-prostor/podkrovi

  Kontakt: +420 603 561 980 – Libuše Váchová, nebo info@housuvmlyn.cz

  Adresa: Pod Holečkovými sady 383, Tábor

  Těšíme se na vás!

 34. Zlatá dílna nabízí komorní prostor pro meditace, relaxace, workshopy, přednášky, kurzy zdravého vaření….Atypický ateliér s půdní vestavbou a krbem nabízí klidné a harmonické prostředí právě pro Vás:-). Rádi Vás přivítáme a případně pronajmeme .
  Zlatá dílna, Praha 10, ulice K Horkám
  http://www.zlatadilna.cz
  mobil: 777872375

 35. JanaShanti napsal:

  Nabízíme prostory na jógu nebo meditaci pro skupiny v krásném resortu na Filipínách.
  Iris island eco resort je situován na ostrově Darab o rozloze 5 ha.
  Je zde 8 vilek s překrásným výhledem na moře. Maximální kapacita 16 lídí.
  Možné další aktivity jako šnorchlování, potápění, padlleboarding, kánoje, spa…
  Soukromí, klid, průzračná voda….:-)
  Jídlo je formou bufetu (snídaně, oběd, večeře).
  Pro více info:
  http://www.irisislandresort.com
  email: info@irisislandresort.com nebo simjana@email.cz

 36. TomasOtto napsal:

  Dobrý den,
  Baby Club Ottománek nabízí k pronájmu chalupu za Libercem, vhodnou k pořádání jógových soustředění, víkendových akcí spojených s jógou a seminářů.
  Chalupa se nachází téměř na samotě, ve vesnici Dolní Suchá nedaleko Liberce a obklopuje ji velký pozemek, kterým protéká Lužická Nisa.
  V okolí jsou krásné lesy, louky a cyklostezky.
  Ubytovací kapacita je 20 osob.

  Více info na – info@ottomanek.cz nebo webových stránkách http://www.ottomanek.cz

  Děkujume a těšíme se na Vás.

 37. SmilingBabySpa napsal:

  Nabízíme k pronájmu sál se zrcadly ve
  Spa kliniсe http://www.smilingbabyspaclinic.cz v Praye 7
  Perfektně se hodí ke cvičení jógy, cvičení s dětmi a dospělými, cvičení pro těhotné ženy.
  Sál je plně vybavený.
  K dispozici jsou sprcha, klidová zóna pro čekající klienty, recepce, WC.
  V ceně úklid.
  Pro více informací nás kontaktuje na
  info@smilingbabyspaclinic.cz
  +420603723392 Gadner N.

 38. Dominika Thimova napsal:

  Hledáte prostory pro víkendové nebo delší kurzy (jógu a jiné akce zaměřené na osobní rozvoj) ???
  YOGA Zahořánky (Český Krumlov) – Malé centrum osobního rozvoje, nádherné prostory a místo v přírodě u Českého Krumlova.
  Nabízíme pronájem celého centra, včetně ubytování a stravy. Prostory jsou ve dřevě včetně stropu a podlah. Velká kamna.
  Kapacita do 11 osob na spaní.
  Prostor na cvičení 60 m2 nebo venku krásná zahrada

  Kontakt: Dominika Thimová: 728665201, zahoranky@gmail.com
  Adresa: Zahořánky 23, Přídolí, 38101
  Fotky a informace: https://www.facebook.com/Zahoranky/

 39. peti napsal:

  Hezký den,
  nabízím k pronájmu taneční sál se zrcadly v centru Brna (ulice Poštovská). Sál je vybavený podložkami, polštáři a dalším. Součástí je sprcha, WC. Cena je 300 Kč/hod ráno a dopoledne, od 16:00 350Kč/hod. V případě zájmu, pište o více inforamcí na email pt850854@gmail.com.

 40. Dobrý den,

  nabízím pronájem prostor školy jógy Anjali, v ul.Milešovská, 3min chůze z metra Jiřího z Poděbrad, 2 min zastávka tramvaje č. 11

  Vhodné pro malé skupiny, individuální práci, workshopy.

  – věnujeme se praxi Iyengar metody, tedy máme kompletní vybavení pomůcek i podložek, bolstery, bloky, židle, pásky, deky pevné i na přikrytí
  – sál 45m2 – na pohodlí 12 lidí
  – vytápěná podlaha s sále
  – WC 1x, kuchyňka, varná konvice a vařič
  – útulná šatna
  – škola je ve dvoře, kteý je velmi tichý
  – ceny individuálně dohodou – zimní období říjen – duben: 60min 300 czk | 90 min 400 | půl den do 13h 800 | 1 den 1500 czk | víkend 3500 czk

  Dotazy a kontakt: +420774533357 | info@janachadimova.cz

  Pěkný den
  Jana Chadimová

 41. czmotig napsal:

  Dobrý den,

  poptávám prostory k pronájmu v Praze pro dělání cvičení pro uvolnění stresu a emocí.

  Potřebuji:
  – boxovací pytel
  – možnost, aby v tomto prostoru mohlo hodně lidí najednou hodně nahlas hodinu křičet. Myslím tím opravdu křičet se záměrem pořádně se vykricet, není opravdu dobré, aby to bylo kdekoliv slyset.

  Prosím pište na email@miroslav-bartl.cz

 42. Filipcorestudio napsal:

  PRAHA 5 Pronájem sálů

  Nabízíme pronájem dvou sálů v komorním studiu v centru Prahy na Arbesově náměstí. Privátní sál včetně reformeru a větší sál pro cca 8 – 10 lidí. Oba dva sály jsou plně vybaveny. Pro více informací nás kontaktuje na info@corestudios.cz nebo 702 077 484.

 43. Sandesha napsal:

  Dobrý den,
  poptávám příjemný sál pro pořádání sobotního workshopu konaného v Praze dne 5.5.2018 pro cca 10 žen.
  http://www.mamavpohode.cz

  Co mne zajímá:
  1) cena za pronájem, velikost místnosti, akustika,
  2) zázemí pro účastníky,
  3) vybavení prostoru – deky, polštáře, bolstery (kvůli restorativní józe nezbytné), jiné pomůcky
  4) zda je v prostoru klid,
  5) vybavení – hudební aparatura, wifi, atd.

  Děkuji za nabídky zde či na email sandesha@email.cz.

 44. M-Yoga napsal:

  M-Yoga ToBe,
  jsme nové studio působící na Praze 4, Spořilov, Roztylské náměstí s kapacitou cca 12 cvičenců. Naši klienti oceňují zejména rodinnou atmosféru, nově rekonstruované prostory, ve kterých se cítí dobře. Nabízíme touto cestou pronájem studia pro lekce, workshopy, semináře, (jógy, pilates, thi-chi atp.) za výhodných podmínek (od 200 Kč/hodinu dle času) ve volných termínech v průběhu pracovního týdne a o víkendech.
  Kontakt:
  724 742 136, nebo radek@m-yoga.cz
  http://www.m-yoga.cz

 45. RadanaB napsal:

  Hledám pronájem sálu na individuální výuku Tai-chi v dopoledních hodinách, pouze na Praze 6, za dostupnou cenu.
  Kontakt: 777 706 490, Radana Benešová

 46. Filipcorestudio napsal:

  Pronájem sálů PRAHA 5

  Nabízíme pronájem dvou sálů v komorním studiu v centru Prahy na Arbesově náměstí. Privátní sál včetně reformeru a větší sál pro cca 8 – 10 lidí. Oba dva sály jsou plně vybaveny. Pro více informací nás kontaktuje na info@corestudios.cz nebo 702 077 484.

 47. rgajdos napsal:

  Studio blízko sebe – Praha 4 Modřany
  V současné době dokončujeme rekonstrukci vymazleného jógového/pohybového/workshopového studia v přízení řadového domku v Praze 4 Modřanech (hned vedle polikliniky), podlahové topení, šatna + sociální zázemí, zahrádka s terasami, ohništěm a fontánou k posezení a relaxaci, soukromí. Plocha 86 m2 (60 m2 sál + 26 m2 zázemí + 50 m2 zahrádka.

  Rád bych touto cestou našel buď zájemce o pronájem, nebo o partnerství v projektu – flexibilní možnosti. Plánované otevření Březen 2018.
  Robert Gajdoš – tel. 608976259, fotky a vizualizace na FB https://www.facebook.com/blizkosebe/

 48. Limpid Works napsal:

  Nabízíme k jednorázovému i dlouhodobému pronájmu unikátní prostory v nově vzniklém studiu na adrese Donská 9, Praha 10. Jedná se o dvě větší studia o rozměrech 110m2, resp. 88m2. Dále malé studio o rozměrech 30m2 a mensi mistonost o rozměrech 38m2.
  Ve všech studiích je dřevěná odpružená podlaha, speciální osvětlení. Dvě větší studia jsou vybavena profesionálním sound systémem a kuchyňským koutem. Dále je ve studiu k dispozici šatna, toalety se sprchovým koutem, joga podložky a deky. Menší studio má k dispozici zrcadlo, z největšího studia je vstup na terasu a spousta denního světla.
  Více informací o protostoru na http://www.limpidworks.com. Kontakt: Vlaďka Kopecká, tel. 774 150 520, email: vladka.kopecka@gmail.com
  Pokud hledáte větší prostory, neváhejte a ozvěte se, kalendář se nám rychle plní.

 49. Yoga Karlín napsal:

  Yoga Karlín (www.yogakarlin.cz)

  Jedno z nejkrásnějších jógových studií v Praze umožňuje pronájem v časech mimo pravidelný rozvrh. Kromě toho:

  Zacinajicim ucitelum nabizime zaradit jejich lekce mimo hlavni casy studia za snizene vstupne.
  Zkusenym ucitelum nabizime zaradit jejich lekce mimo hlavni casy studia za zvyhodnenych podminek odmenovani.

  Jedna se o dopoledni a odpoledni lekce, ktere je mozne vyuzit na klasicke i nestandartni lekce, napr. hormonalni jogu, jogu pro deti, maminky s detmi, seniory (ty ještě v nabídce nemáme).

  V případě zájmu pište na petr@yogakarlin.cz. Namasté!

 50. VDolanska napsal:

  Nabízím prostory k pronájmu v centru Prahy na Národní třídě.
  98m2, odpružená podlaha a baletizol – v případě potřeby pokládáme na baletizol tenké lino, aby se zde dalo chodit i v podpatcích případně pořádat jiné akce. Sál má zrcadla a zvukovou aparaturu. Možnost využít sprchy a šatny. K zapůjčení pomůcky jago yogamat, činky, stepy, bosu, theraband
  Hodinový pronájem za 500kč/ hodinu, dlouhodobý pronájem a víkendový pronájem dle dohody.

  Kontakt +420 773 04 04 03, info@bungeeworkout.cz
  Opatovická 18, Praha1
  http://www.bungeeworkout.cz

 51. Trojpa napsal:

  Republika Žižkov
  Naše kavárna k sobě v létě 2017 připojila galerii 40m2, jež se perfektně hodí ke cvičení jógy s max. počtem 8 lidí. Nabízíme tedy pronájem lektorovi se skupinkou. Ventilace a toaleta je na místě. Možnost pronájmu denně mezi 8.00-16.00 hod. Adresa Koněvova 1853/129, Praha 3. Parking u Lidlu, tram zastávka Vozovna Žižkov, bus zastávka Ohrada.
  mail: info@republikazizkov.cz
  mobil: 608 818 253

 52. luke11 napsal:

  STC BRNO nabízí pronájem zrcadlového sálu s podlahu tatami pro cvičení jógy a jiných aktivit. Sál je velikosti 100m2. Sprchy, šatny k dispozici. Parkování před areálem bezproblémové.

  kontakt: +420 733 546 259
  mail: info@stc-brno.cz
  adresa: Pražákova 10, Brno – jih

 53. blanka napsal:

  POPTÁVKA PROSTOR V PRAZE

  Dobrý den,

  poptávám pronájem prostor v Praze na víkend 23. – 24. 9. 2017 (sobota, neděle), 10:00 – 17:00.
  Jedná se o kurz osobního rozvoje pro cca 10 – 12 osob. Prostor musí být klidný, tichý kvůli meditacím.
  Předem děkuji za nabídku 🙂
  Blanka Chakoshpour
  E-mail: reco333@centrum.cz
  http://www.jsemsamasebou.webnode.cz

  • sebelkova napsal:

   Dobrý den,
   nabízím k pronájmu prostor v Praze – Dejvicích, sál má 5,5 x 10 m, dřevěnou podlahu, zrcadla, aparaturu. Prostor je velmi klidný, lidé si pochvalují příjemnou atmosféru. K dispozici jsou podložky, malé i velké overbaly, posilovací gumy a další. Dále je možné využít samozřejmě toalety a případně i sprchu. Pronájem o víkendu je 250,- Kč / hod.
   V prostoru je i sauna a pokud se domluvíme, můžeme ji po skončení Vaší aktivity (v sobotu) nahřát za 100,- Kč/hod/os.
   Pokud budete mít zájem, koukněte se na http://www.sauna-hadovka.cz. V případě Vašeho zájmu Vám pošlu do emailu aktuální foto sálu (jsme po malé rekonstrukci – malování, broušení podlahy atd.)
   Těším se na Vaši odpověď a přeji krásný den.
   Eva Šebelková

 54. Zuzka napsal:

  Pěkný den všem,
  nabízíme k pronájmu sál pro cvičení jógy, pořádání kurzů nebo seminářů v pražských Holešovicích, v ulici Argentinská 24. Celé prostory prvorepublikové výrobny octa jsou nově zrekonstruované a drží si ducha svého původního využití.
  Sál o velikosti 70 m2 je vybaven zvukovou aparaturou, podložkami na cvičení jógy, polštářky, bločky apod., pohodlně se do něj vejde až 20 cvičících.
  K dispozici jsou pánské/dámské šatny s uzamykatelnými skříňkami, sprchy a veškeré sociální zařízení. Další šatna je pak přímo u sálu. Využít můžete také recepci a bar s obsluhou, nabídkou teplých a studených nápojů a dalším drobným občerstvením. V prostoru je zdarma připojení na wi-fi.
  Pět minut chůze a jste na metru C Vltavská nebo Nádraží Holešovice. Stejně daleko je tramvajová zastávka Dělnická a Pražská tržnice, za rohem pak staví autobus ze Strossmayerova náměstí.
  V okolních ulicích je možné zaparkovat na zónách placeného stání, které jsou po 18. hodině a o víkendu zdarma.
  Cena pronájmu je ve všední dny 350 Kč/h, při dlouhodobé spolupráci 300 Kč/h. O víkendu záleží na individuální domluvě podle délky vašeho kurzu.
  Jak to u nás vypadá, se můžete podívat na webu octarnaholesovice.cz.
  Pokud se vám naše prostory líbí, rádi vás pozveme na kávu a osobní prohlídku. Stačí napsat na info@octarnaholesovice.cz.
  Těšíme se na vás
  Zuzka

 55. Iveta Klingenhoferofá Filipovka napsal:

  Prostor na cvičení jogy – příjemné prostředí, rozumná cena Praha Chodov

  Od září nabízíme multifunkční prostory k pronájmu. Výměra místnosti: 47,7 m2. K areálu náleží krásný zahrada, kterou je možné využívat.
  Místnost je světlá, dobře větratelná. Samozřejmostí je možnost nechávat věci na místě uschované do další lekce. Dá se u nás skvěle parkovat a v blízkosti jsou metro C Chodov, Roztyly a bus Petýrkova a Dědinova. Volný máme čtvrtek. O dalších dnech je možná diskuse.

  Komunitní centrum teprve potupně rekonstruujeme, není to tedy zcela moderní místo, za to je to místo s nádhernou energií lidí, kteří na něm pracují a postupně prostory zvelebují.

  Cena : 300 Kč/ hodina – při podpisu smlouvy na celý školní rok sleva.

  Pro více informací: filipovka@hornomlynska.cz, 733 710 401 – KC filipovka – Iveta Klingenhoferová

 56. Jóga centrum napsal:

  Nabízíme pronájem krásně vybavené jógové cvičebny 75m2, na Praze 3, v ulici Velehradská, kapacita je 18 lidí na cvičení, případně 25 lidí na Váš workshop.

  Podrobnější ceník a fotografie Vám můžeme poslat na vyžádání, ceny pronájmu jsou individuální s možností slevy při dlouhodobém pronájmu. Jógovou cvičebnu je možné si pronajmout jak v týdnu (převážně v dopoledních hodinách), tak i na víkendy.

  V případě zájmu nás kontaktujete na adrese: zamysleni@centrum.cz

 57. Vendula napsal:

  Nabízíme pronájem krásného vybaveného prostoru v centru Prahy (Anděl), který pojme 16 pohodlně cvičících (převážně jógu) nebo třeba 20 lidí na Váš workshop.

  Lokalita: Drtinova 11 (zastávka tram Švandovo divadlo), http://www.bindu-yoga.cz
  Podrobnější ceník a fotografie mohu poslat na vyžádání, ceny pronájmu jsou individuální a snižují se s délkou pronájmu. Studio si lze pronajmout jak v týdnu, tak i na víkendy.

  Aktuální rozvrh s volnými dny a časy najdete zde: https://bindu-yoga.isportsystem.cz/

  Budu se moc těšit na případné reakce, prosím pište mi na mail vendula@bindu-yoga.cz.

 58. luke11 napsal:

  Nabízím pronájem plně vybaveného zrcadlového sálu se sportovní podlahou tatami o velikosti cca 100m2 v lokalitě Brno – Horní Heršpice. Pro bližší info kontaktujte na email: lukas.kopriva@email.cz

 59. Miroslava Kolebabová napsal:

  Studio zdraví MK Zdice
  Nabízím k pronájmu prostory na cvičení se zrcadly (cca 15 lidí), příjemné prostředí parkování u studia. Cena za hod 250 Kč se zapůjčením cvičebních pomůcek 400 Kč (podložky, válce, kruhy, bosu, flowin, míče, sm lana) Volné hodiny na cvičení dohodou. Ve studiu je možné k pronajmutí i místnost na masaže a terapie. Více na http://www.studiozdravi-mk.cz, Mirka Kolebabová tel 603533453

 60. Pavel Komárek napsal:

  Nabízíme levně k pronájmu sál 120 m2 na Praze 8 (Palmovka). Nová plovoucí podlaha, dobrá dopravní dostupnost z centra a snadné parkování. Zatím časová flexibilita.
  Kontakt: 603 198 933,
  pavel.komarek@empirika.cz

 61. Kateřina Grofová napsal:

  Dobrý den,
  HLEDÁM v blízkosti centra BRNA prostor k pravidelnému pronájmu na jeden večer v týdnu na tiché meditace. Jedná se o čtvrtek od 18:15 do cca 20:00, výjimečně déle, tedy ideálně, pokud by po nás už nebyl žádný program. Hledám prostor pro 10-20 osob. Ideálně v tichém prostředí, s dostatkem světla, BEZ ZRCADEL, s možností uskladnění našich vlastních podložek a meditačních polštářků nebo případě s možností využití místních. Děkuji předem za nabídku nebo tip.
  Kontakt: katerina.grofova@gmail.com

 62. MONIKA LUKESOVA napsal:

  Dobrý den,
  sháním urgentně prostor na cvičení Čchi-kung – jde o mojí praxi v rámci akreditovaného studia u ministerstva školství. Jedná se prostor max. 10-15 žen, o pronájem 2 hodiny v kuse/ 1x 14 dní . Jde o Prahu 5. Děkuji za nabídku. Monika Lukešová

 63. Peter napsal:

  Nabízíme k pronájmu ( za symbolickou cenu – dle dohody )
  komorní prostory cvičení jógy, meditaci a pod. se zázemím tj. recepce, malá čajovna, sprcha, toaleta, sklad, šatna, prostory pro masáže
  a to v celém přízemí malého bytového domu v Brániku na Praze 4, v ul. Na vinohradu.
  https://www.facebook.com/OrientStudioPraha/
  Možnost pronájmu jenom některých dní nebo dokonce hodin v týdnu a i jenom některých prostor 🙂

  • vstup přímo z ulice
  • bezproblémové parkování přímo u domu ( není tady parkovací zóna )
  • garáž pro 4 auta přímo v domě
  • v létě možnost použít terasu 200 m2
  • skladové prostory přímo v domě cca 200 m2

  https://www.facebook.com/OrientStudioPraha/

  tel. 603 224 784 Peter

 64. Anonym napsal:

  Fit Ladies &Expreska Vysočany (5 min od Metra B- Českomoravká a 2 min od dopravního uzlu Balabenka) nabízí k hodinovému pronájmu malý sál (39m) určený na cvičební lekce s max kapacitou 10 osob (doporučeno dle našich zkušeností). V místnosti 2X velké zrcadlo, podložky, stepy, míče, reproduktory a přehrávač. K dispozici je šatna, 3X WC, 3X sprcha, ale prostory jsou určeny pouze pro ženy. Cena 300Kč za hodinu a při pravidelném nebo delším (workshop) pronájmu poskytujeme slevu. Pro více informací mě kontaktujte.
  http://www.fitladies.cz
  t.sejkotova@gmail.com
  +420605077129

 65. Martina Adámková napsal:

  Dobrý den,
  dovoluji si Vás tímto kontaktovat jakožto lektory jógy s nabídkou případné spolupráce. Jmenuji se Martina Adámková a jógou se zabývám více jak 5 let, v současné době dokončuji lektorský kurz jógy. Již delší dobu se zabývám myšlenkou provozu vlastního studia, které by bylo trochu jiné – více rodinné, komornější, se širším záběrem zdravého životního stylu a reflektující zejména potřeby obyvatel Spořilova. Mělo by se jednat o studio zaměřené na všechny věkové skupiny od malých dětí, příp. těhotenské jógy, přes jógu pro teenagery, hormonální jógu či jógu pro seniory. Vzhledem k tomu, že se mi nyní podařilo najít a pronajmout vhodný prostor, který je důležitým předpokladem toho, co je mým záměrem, hledám tímto způsobem samostatné lektory, kteří by měli zájem o vedení jednotlivých lekcí jógy. S ohledem na potřebu pestrosti předpokládané nabídky lekcí je mi nadmíru jasné, že nebudu schopna tuto šíři obsáhnout sama, a proto hledám touto formou spolupracovníky, kteří by rádi vedli hodiny, ale nemají vlastní prostor.
  Troufám si tvrdit, že jsem poměrně flexibilní, proto si nekladu pro formu spolupráce žádné podmínky. Může se tedy jednat o spolupráci spočívající pouze ve vedení hodiny až po spoluúčast ve formě partnerství na tomto záměru, pronájem prostoru pro soukromé lekce, semináře či různé workshopy v této oblasti.
  Pokud Vás moje nabídka oslovila, budu ráda, když se ozvete. Věřím, že na podmínkách se budeme schopni dohodnout k oboustranné spokojenosti.
  V opačném případě Vám přeji mnoho úspěchů a děkuji za Váš čas, který jste strávili čtením této zprávy.

  Prostor se nachází v Praze 4, v lokalitě starého Spořilova (přímo na Roztylském náměstí). V současné době zde probíhá kompletní rekonstrukce, která bude ukončena v průběhu března. V té době bych ráda studio oficiálně otevřela.

  Namasté
  Martina Adámková
  martina@m-yoga.cz
  777 260 515

 66. Zuzana napsal:

  Pěkný den všem,

  nabízíme k pronájmu sál pro cvičení jógy, pořádání kurzů nebo seminářů v pražských Holešovicích, v ulici Argentinská 24. Celé prostory prvorepublikové výrobny octa jsou nově zrekonstruované a drží si ducha svého původního využití.
  Sál o velikosti 70 m2 je vybaven zvukovou aparaturou, podložkami na cvičení jógy a polštářky, pohodlně se do něj vejde 20-25 lidí.
  K dispozici jsou pánské/dámské šatny s uzamykatelnými skříňkami, sprchy a veškeré sociální zařízení. Další šatna je pak přímo u sálu. Využít můžete také recepci a bar s obsluhou, nabídkou teplých a studených nápojů a dalším drobným občerstvením. V prostoru je zdarma připojení na wi-fi.
  Pět minut chůze a jste na metru C Vltavská nebo Nádraží Holešovice. Stejně daleko je tramvajová zastávka Dělnická a Pražská tržnice, za rohem pak staví autobus ze Strossmayerova náměstí.
  Přímo před vchodem jsou dvě parkovací místa, v okolí je možné zaparkovat na zónách placeného stání, které jsou po 18. hodině a o víkendu zdarma.
  Cena pronájmu je ve všední dny 350 Kč/h, při dlouhodobé spolupráci 300 Kč/h. O víkendu záleží na individuální domluvě podle délky vašeho kurzu.
  Jak to u nás vypadá, se můžete podívat na zekomapro.rajce.net/Octarna, nebo na facebook.com/OctarnaHolesovice.

  Pokud se vám naše prostory líbí, rádi vás pozveme na kávu a osobní prohlídku. Stačí napsat na zekomapro@gmail.com.

  Těšíme se na vás

  Zuzka

 67. Markéta Polášková napsal:

  Nabízím pronájem sálu v centru BRNA
  Sál je umístěn vedle Mahenova divadla, na ulici Dvořákova 13, má velikost 50m2 a velmi příjemnou atmosféru – dvě stěny jsou s okny, takže uvnitř je spousta denního světla, jedna řada oken směřuje k divadlu a druhá do parku. K dispozici je samozřejmě šatna, toalety, sprchový box a malá kuchyňka. Cena pronájmu je 280 Kč/hod. Více info na marketa@bailadora.cz

 68. Peter napsal:

  Nabízíme k pronájmu ( za symbolickou cenu – dle dohody, nebo jenom za účast na cvičení )
  komorní prostory napr. pro cvičení jógy, asijských bojových sportů
  nebo jako ZEN – THAI – AJURVÉDA ( masážní ) salón a konferenční místnosti
  se zázemím tj. recepce, malá čajovna, sprcha, toaleta, sklad, šatna, prostory pro masáže
  v celém přízemí ( 120 m2 ) malého bytového domu v Brániku na Praze 4, v ul. Na vinohradu.
  větší sál 40 m2, menší sál 25 m2, hala 15 m2, prostory pro masáže 12 m2, wc, šatna a zázemí.
  Možnost vzájemné spolupráce na provozování.

  • vstup přímo z ulice
  • bezproblémové parkování přímo u domu ( není tady parkovací zóna )
  • velká garáž ( pro 4 auta ) přímo v domě
  • v létě možnost použít terasu 200 m2
  • skladové prostory přímo u domu cca 200 m2

  Kontakt: 603 224 784 …… Leszay@TLS.cz

 69. Ivana Votavová napsal:

  PRONÁJEM STUDIA – PRAHA 3, LUKÁŠOVA 2 (RESIDENCE VÍTKOV)

  Naše studio je o celkové velikosti 127m2, cvičební sál má celkem 65m2, pro 20 osob. Je vybavené podložkamy, bloky, máme deky a aparaturu. Zázemí má prostornou společnou šatnu, dvě toalety. Studio bohužel nemá sprchu.
  Pronájem prostor můžeme domluvit individálně, dle četnosti opakovaného využití.
  Základní sazby za pronájem prostoru:
  1,5 hodina všední den: 350 Kč
  2,5 hodiny všední den: 600 Kč
  1/2 den – všední den: 1.500 Kč
  1 všední den: 2.500 Kč
  1 víkendový den: 2.900 Kč
  1 víkend so + ne: 5.000 Kč
  2 víkendy v měsíci: 8.000 Kč
  Kontakt:
  Email: ivana@projektyproradost.cz
  Telefon: (+420) 737 259 119
  http://rozumberskajoga.cz/home/studio/

 70. Blanka Mizerová napsal:

  Nabízíme pronájem prostor studia pro jógu, kalanetiku, pilates a jiné pohybové aktivity, workshopy či školící prostory atd.
  Možnost dlouhodobého i krátkodobého pronájmu. Výhodná poloha ve středu města v těsné blízkosti autobusového terminálu .
  Ve studiu jsou k dispozici 3 samostatné prostory:
  – velký sál o velikosti cca 44m² (5,2×8,9), střední sál o velikosti cca 41m² (5,7×7,8), malý sál o velikosti cca 35m² (5,5×6,6).
  BLANKA MIZEROVÁ
  Hradec Králové
  Tel: 495 211 180, 602 246 280
  E-mail: info@jsm.cz
  http://www.realityvhk.cz

 71. Hannafrida napsal:

  Dobrý den,
  SÁDHANA – sál k pronájmu v centru Ostravy. Prostor se nachází v prvním patře společně s thajskými masážemi, kosmetikou , manikurou a kadeřnickým salonem. Jedná se o cca 60m2 + sprchy,WC a šatny. kontakt : 608910510

  Děkuji.

 72. Jana Radová napsal:

  Dobrý den,
  od 1.10. nabízím pronájem terapeutické místnosti na tyto dny v týdnu – čtvrtek, pátek sobota, neděle, ve svém studiu http://www.janaradova.cz adresa Štěpánská 45/640, Praha 1, za cenu 4400,- Kč za tyto 4 dny. K tomuto nájmu je pro nájemníka dále je v prostoru k dispozici místnost na cvičení yogy nebo pořádání seminářů, konstelací a podobně. Časy a cena této místnosti je po dohodě.
  telefon 777 053 235, mail – jana.radova@email.cz

 73. Martina Dvořáková napsal:

  PRAHA:

  Dobrý den,
  jsem instruktorkou hatha yogy a hledám prostory k pravidelnému pronájmu vhodné ke cvičení jógy.
  Jedná se mi především o všední dny v odpoledních nebo večerních hodinách.
  Upřednostňuji lokalitu Praha – Chodov a okolí nebo Praha – Palmovka a okolí.
  V případě zájmu o spolupráci, prosím o zaslání fotky nebo www studia, volné termíny a ceník.

  Děkuji za všechny nabídky.

  Kontakt: Martina Dvořáková, dvorakova-email@seznam.cz

 74. Daniela napsal:

  Nabízíme k pravidelnému i k nepravidelnému pronájmu prostory vhodné na cvičení jógy, pilátes (max 8 osob), individuálních terapií a seminářů(max 15-20osob). Celková plocha místnosti činí 25 m2. Jóga bločky a hudební přehrávač, terapeutické lůžko, sezení pro ind. terapie jsou k dispozici. Na chodbě je vlastní toaleta s umyvadlem, vše se nachází na Praze 4, Chodov v domě, který je bezbariérový.
  Skupinová cvičení pondělí až pátek odpoledne od 16 hod: 100 Kč/hod,
  individuální hodiny pondělí až pátek od 08 do 16hod: 100 Kč/hod. od 3hod a více 50Kč/hod,
  semináře sobota, neděle: 100 Kč/hod. od 3hod a více 50Kč/hod.
  Individuální dohoda možná.
  Kontakt: dolejsovi@centrum.cz

 75. Majda Krupová napsal:

  Dobrý den,
  hledáte plně vybavené prostory pro jógu nebo jiná cvičení v Praze (Holečkova, Praha 5)? Nabízíme PRONÁJEM za velmi výhodné ceny, s možností dlouhodobého pronájmu nebo třeba jen na jednotlivá cvičení či workshopy. Není nic jednoduššího, než nám napsat na burgessklara@gmail.com nebo zavolat 777 153 855 a můžeme se domluvit. Podívejte se na fotky zde http://www.zen-garden.cz/
  Těšíme se na vás,
  Zen Garden

 76. Zuzana napsal:

  Pěkný den všem,
  nabízíme k pronájmu sál pro cvičení jógy, taneční lekce apod. v pražských Holešovicích, ulice Argentinská. Sál o velikosti 70 m2 je vybaven zvukovou aparaturou a podložkami na cvičení jógy.

  Celé prostory prvorepublikové výrobny octa jsou nově zrekonstruované a drží si ducha svého původního využití. K dispozici jsou sprchy, šatny s uzamykatelnými skříňkami, recepce a bar s obsluhou, nabídkou teplých a studených nápojů a dalším drobným občerstvením. V prostoru je zdarma připojení na wi-fi.

  Pět minut chůze a jste na metru C Vltavská nebo Nádraží Holešovice, stejně daleko je tramvajová zastávka Dělnická. Přímo za rohem pak staví autobus ze Strossmayerova náměstí. Před vchodem jsou navíc dvě parkovací místa, v okolí je možné zaparkovat na zónách placeného stání, které jsou po 18. hodině a o víkendu zdarma.

  Cena pronájmu je ve všední dny 400 Kč/h, při dlouhodobém pronájmu 350 Kč/h. O víkendu záleží na tom, kolik času u nás chcete pobýt.

  Fotky jsou k dispozici zde: http://zekomapro.rajce.idnes.cz/Octarna/

  Pokud se vám prostory líbí, pište na zekomapro@gmail.com.

  Těšíme se na vás 🙂

 77. Eva Kratochvílová napsal:

  Yoga studio v Třebíči
  Nabízím prostor pro praktikování jógy, meditace, pilates apod. Celé studio je po rekonstrukci, je zde položená nová plovoucí podlaha. Cvičebna pojme pro praktikování jógy 11 lidí včetně lektora.
  Cena za pronájem je 100kč na hodinu.
  Více informací: Bc. Eva Kratochvílová, tel.: +420 739 012 067
  web: http://www.trebicjoga.webnode.cz nebo http://www.lotosovesrdce-masazetrebic.cz
  Adresa: Dr. Holubce 763/1, Třebíč 67401

 78. Jiřina Šimková napsal:

  Nabízíme k pronájmu prostory naší malé masérny. Možnost využít napři i pro kosmetiku, poradenství atd.
  Platba 100,- Kč za hodinu. V případě trvalého pronájmu možnost slevy dle dohody.
  Informace na tel. 731 457 924 nebo e-mail info@dum-jogy.cz.
  Dům jógy, ul. Jana Masaryka 6, Praha 2- Vinohrady
  http://www.dum-jogy.cz

 79. Jiřina Šimková napsal:

  Dům jógy, ul. Jana Masaryka 6, Praha Vinohrady
  Nabízíme k pronájmu prostory našeho minisálku pro individuální lekce cvičení. Max. pro 4 klienty + lektor.
  Platba 100,- Kč za hodinu dopoledne, 150,- Kč za hodinu odpoledne od 12,00 hod..

  Informace na tel. 731 457 924 nebo e-mail info@dum-jogy.cz.
  http://www.dum-jogy.cz

 80. Jiřina Šimková napsal:

  Dům jógy, ul. Jana Masaryka 6, Praha 2 – Vinohrady
  Nabízíme k pronájmu prostory naší malé masérny. Možnost pronájmu za 2.000,- Kč/měs. Zapůjčení ručníků a prostěradel za poplatek.
  Informace na tel. 731 457 924 nebo e-mail info@dum-jogy.cz.
  http://www.dum-jogy.cz

 81. Klingenhoferová Iveta napsal:

  Pronájem prostor na cvičení Praha 4

  Za velmi pěkných finančních podmínek nabízíme místnost na cvičení na Praze 4 Chodov v dobré docházkové vzdálenosti od metra C Roztyly, Chodov. Místnost má po dvou stranách velká okna, dá se nádherně větrat a zajišťuje přirozené světlo. Z jedné strany výhled do zahrady. Za příznivého počasí a při dobré domluvě s lektorem je možné cvičit i na zahradě.

  Kapacita místnosti je od 10 do 20 lidí ( dle druhu cvičení a jeho náročnosti na “prostor”).

  Pro více informací volejte na 733 710 401

 82. jogaletna napsal:

  Nabízíme pronájem prostor jógového studia na Letné (kousek od Letenského náměstí).
  Studio je nové, moderní, příjemný prostor, 96m2 celkem, sál pro cca 15 žáků (vybaven podložkami a dekami), 2 šatny a 2 wc, recepce a chodba. Dá se využít jak pro hodiny jógy, pilates, tak pro tanec, meditace, zpěv manter nebo vaše workshopy.

  Více info zde: http://www.jogaletna.cz/galerie/.
  Cena 300Kč/h s tím že pokud chcete pronajmout na více hodin, možnost slevy.
  Těšíme se na vás!

  Pište na info@jogaletna.cz.

 83. petra.maryskova napsal:

  Dobrý večer, jsem lektorka skupinových lekcí body and mind – předcvičuji zdravá záda a hledám prostory k pronájmu cca pro 8 – 10 lidí. Děkuji.

 84. Mizerová B. napsal:

  Nabízíme pronájem prostor studia pro jógu, kalanetiku, pilates a jiné pohybové aktivity, workshopy či školící prostory atd.
  Možnost dlouhodobého i krátkodobého pronájmu.Výhodná poloha ve středu města Hradec Králové v těsné blízkosti autobusového
  terminálu .Ve studiu jsou k dispozici 3 samostatné prostory:
  – velký sál o velikosti cca 44m²(5,2×8,9), s promítacím plátnem, projektovým zařízením, stoly, židlemi , koberec, denní světlo, vhodný zejména pro školení nebo workshop, kapacita max. 20 osob, cvičení max. 15 osob
  – střední sál o velikosti cca 41m² (5,7×7,8), koberec, denní světlo, vhodný zejména pro cvičení jógy, pilates, kalanetiky nebo workshop, kapacita max. 15 osob, cvičení max. 12 osob
  – malý sál o velikosti cca 35m² (5,5×6,6), světlý, vzdušný prostor, koberec, vhodný zejména pro individuální cvičení а cvičení, jógy, pilates , kalanetiky kapacita max. 10 osob.Ke studiu přináleží prostor s kuchyňkou a dvě sociální zařízení.
  Cena pronájmu prostor studia
  Liší se dle druhu vybraného sálu, vybavení, dnů a počtu hodin. Zašlete nám Vaše požadavky na čas, den a my Vám zašleme zpět více informací a cenovou nabídku.
  Pronájem je poskytován přednostně zájemcům s opakovaným pronájmem.
  Cena jednorázového pronájmu
  (prostor pro cvičení):
  1-3 hodiny 300,- / hod
  4-8 hodin 250,-/ hod
  Při pravidelném pronájmu
  (např. každé ÚT a ČT 2 hodiny) 10% sleva
   
  Cena jednorázového pronájmu
  (prostor pro školení nebo workshop):
  Vybaveno stoly, židlemi, promítací zařízení
  1-3 hodiny 499,- / hod
  4-8 hodin 449,-/ hod
  Při pravidelném pronájmu
  (např. každé ÚT a ČT 2 hodiny) 10% sleva

  Kontakt: info@jsm.cz, telefon: 602246280

 85. Kristýna Baštářová napsal:

  Brno – centrum (Malinovského náměstí). Nabízím k pronájmu cvičební prostor pro menší skupinu (5 lidí). K dispozici tatami, podložky, ručníky, ježci, therabendya jiné. Součástí místnosti je i masážní koutek s elektrickým stolem a umyvadlem. Prostory se navzájem nijak neruší. Vždy probíhá pouze buď cvičení, nebo masáž. Velmi příjemná cena. Více info na: 725 424 162, bastarova88@gmail.com

 86. Dragana Žarković napsal:

  Dobrý den,
  jsem registrovaná fyzioterapeutka a měla bych zájem o dlouhodobý pronájem místnosti či menší tělocvičny se zázemím (kapacita cca 5-8 lidí = do 25m2) na skupinové cvičení a individuální fyzioterapii v Praze. Ze začátku bych preferovala víkendový pronájem, poté případně dny i v pracovním týdnu. Ráda bych spolupracovala s již zavedeným yoga centrem a rozšířila nabídku služeb. Mám absolvovanou celou řadu fyzioterapeutických kurzů, které kombinuji s yogou. Mými pacienty a klienty jsou dospělí, sportovci, děti, maminky, těhotné a pacienti s neurologickými obtížemi (děti i dispělí), na které se specializuji. Preferuji lokalitu, která je dobře dostupná MHD a v nejlepším případě má bezbariérový přístup (Praha 1, 2, 4, 6, 7, 9, 10). Cenu za pronájem a spolupráci, prosím navrhněte vy, jsem si jistá, že najdeme kompromis.
  V případě zájmu spolupráce, mě prosím, kontaktujte na emailu dragana.z@seznam.cz.
  Hezký den,
  Dragana Žarković

 87. Daniela napsal:

  Nabízíme k pořádání akcí nově zrekonstruovanou místnost 25m2 se sociálním zařízením u Kunratického lesa Praha 4. Vhodné pro menší workshopy, cvičení, semináře, kurzy, terapii a jiné aktivity. Jedná se o klidné místo v domě pro postižené pod uzavřením. V domě jsou zájemci o jógu, cvičení pro zdravá záda, meditace. Pronájem 1hod/100Kč.
  Kontakt: dolejsovi@centrum.cz

 88. Joga Sue napsal:

  Dobrý den, sháním pronájem studia pro pravidelné pondělní lekce jógy od 17:00 do 18:30 v okolí Pankrác, Budějovická, Pražského povstání, Vyšehrad, I.P. Pavlova. Nabídky prosím na jogasue@gmail.com nebo 731529797.

 89. Elena Dikošová napsal:

  Nabízíme pronájem prostor 75m2 se zázemím na lekcí ranní a polední jógy, víkendových seminářů a jednorázových akcí od 4. 4. 2016
  ve Studiu Bíla Velryba na Fügnerovom náměstí Praha, 2.patro, 5 min. od I. P. Pavlova. Cena pronájmu je 300 Kč/hod. V případě zájmu pište na tanecni divadlo@centrum.cz

 90. Zuzana napsal:

  Dobrý den,
  nabízíme k pronájmu sál pro cvičení jógy, taneční lekce apod. v pražských Holešovicích, ulice Argentinská. Je to pět minut chůze na metro C Vltavská nebo Nádraží Holešovice, stejně tak tramvajovou zastávku Dělnická. Sál je 70 m2, k dispozici jsou vybavené šatny, sprchy a také recepce. Celý prostor prochází rekonstrukcí, k dispozici bude od května 2016. Cena pronájmu 400 Kč/h, při dlouhodobějším pronájmu se jistě dohodneme na individuálních podmínkách. V případě zájmu pište na zekomapro@gmail.com.

 91. Jakub Valášek napsal:

  Nabízíme pronájem pěkného prosvětleného sálu 80 m2 v centru Prahy v Paláci Lucerna:

  http://www.taichiresort.cz/pronajem-salu/

 92. Veronika Chrapková napsal:

  Hledám pronájem sálu na cvičení skupinových lekcí jógy a pilatesu v lokalitě Praha 6. Kapacita cca 10 osob.
  Kontakt: +042 777 887 992, v.chrapkova@email.cz

 93. Hana Vašíčková napsal:

  Nabízíme pronájem tělocvičny pro vaše lekce yogy (300Kč/hod), workshopy a semináře. Ves tudiu jsou dva sály, kapacita 8 cvičících osob v sále, k dispozici jsou podložky, pásky, bločky, deky.
  Dále nabízíme pronájem ordinace vhodné pro masáže, fyzioterapii apod. (pronájem minimálně na 4h). Ordinace je vybavena polohovatelným lehátkem.
  Při dlouhodobějším pronájmu poskytujeme slevu
  Kontakt
  Yoga Pilates Studio
  Štěpánská 14, Praha 1
  tel: 605289161
  info@yogapilates.cz
  web: http://www.yogapilates.cz

 94. Markéta Kmoníčková napsal:

  Nabízíme k pořádání akcí nově zrekonstruované prostory u metra Hradčanská. Vhodné pro workshopy, cvičení, semináře, kurzy, terapii a jiné aktivity. Prostor je uzpůsobený i pro malé děti. Prostor má dvě místnosti, sociální zařízení pro děti i pro dospělé, sprchu a kuchyň.
  Kontakt: marketa.kmonickova@gmail.com

 95. Daniela napsal:

  Hledáme lektory yogy, taichi apod., kteří by si chtěli pronajmout cvičební sál 52m v nově zrekonstruovaném domě ve stylu feng shui v Poděbradech. K dispozici jsou zde podložky, šatna se sprchou. Cena pronájmu je 250Kč/hod.

  Více info na:
  Tel.: 778 762 058 nebo 778 762 057
  E-mail: kontakt@laaura.cz
  http://www.laaura.cz

 96. Karel Mlčoch napsal:

  Hledáme trenéry kteří by si rádi pronajali FIT KLUB u Čechova náměstí v Praze 10. Klub je zařízený na cvičení nebo přednášky. Jsou zde šatny, sprchy a jsou vhodné pro cvičení 6- 7 lidí, přednášky pro 12 lidí. Hodina pronájmu 300,- Kč. Tel.: 603433419

 97. Alexandra Atabekian napsal:

  Nabízíme pronájem prostor studia pro taneční a jiné pohybové aktivity, jazykové či divadelní kurzy a semináře atd. Možnost dlouhodobého i krátkodobého pronájmu.
  Výhodná poloha v centru Prahy, v těsné blízkosti Václavského náměstí, 150 m od stanice metra Můstek.
  Ve studiu jsou k dispozici 2 samostatné prostory:
  – velký sál o velikosti cca 45m², se zrcadlovou stěnou a zvukovou aparaturou, dřevěné parkety, denní světlo, vhodný zejména pro tanec, kapacita max. 20 osob, cvičení max. 15 osob
  – malý sál o velikosti cca 20m², světlý, vzdušný prostor, dřevěné parkety, vhodný zejména pro individuální konzultace а cvičení, kapacita max. 10 osob
  Ke studiu přináleží vybavená kuchyňka, šatna, sprcha a sociální zařízení.
  Cena pronájmu prostor studia se liší dle druhu vybraného sálu, dnů a počtu hodin. Zašlete nám Vaše požadavky na čas, den a obratem Vám zašleme zpět více informací a ceník. Pronájem je poskytován přednostně zájemcům s opakovaným pronájmem.

  Adresa: Štěpánská 36
  Kontakt: + 420 775 053 045 Alexandra
  Alexandra: tangoalexandra@gmail.com

 98. Zdeněk Dohnal napsal:

  PROSTOR V BRNĚ!! Pronajmu volný prostor na cvičení!
  Nabízím čistých, vzdušných 100 metrů čtverečních s tatami, kobercem, hrazdou a kruhy. Pánské a dámské šatny a sprchy.
  Volný jak v týdnu, tak přes víkend. Vhodný pro jógu, pilates a další pohybové aktivity.
  Adresa: Cejl 107.
  Cena dohodou podle počtu hodin.
  Více info: http://www.girja.cz, tel. 777 887 854

 99. jan novak napsal:

  Privátní pohybové a masážní centrum FIT FAMILY – http://www.FITFAMILY.cz
  nabízí ke krátkodobým i dlouhodobým pronájmům:

  krásné cvičební sály vhodné pro YOGU a Pilates
  399 Kč / hod.
  899 Kč / den
  2.999 Kč / týden
  9.999 Kč / měsíc

  terapeutické prostory
  149 Kč / hod.
  499 Kč / den
  4.899 Kč / měsíc
  1.899 Kč / měsíc (sdílený pronájem)

  workshopové, přednáškové, seminářové prosotory:
  149 Kč / hod.
  499 Kč / den
  4.899 Kč / měsíc
  1.899 Kč / měsíc (sdílený pronájem)

  Masérny:
  149 Kč / hod.
  499 Kč / den
  1.999 Kč / týden
  4.899 Kč / měsíc
  1.899 Kč / měsíc (sdílený pronájem)

  Kavárny:
  499 Kč / hod.
  1.999 Kč / den

  Kontakt: 775 303 115
  email: ohj@email.cz
  http://www.fitfamily.cz

 100. Anonym napsal:

  Nabízíme prostory v Šumperku vhodné pro cvičení yogy, pilates, thaichi a podobných cvičení. Sál má 78 metrů čtverečních, vstup přes místnost s posezením. Vhodné pro pravidelné lekce i víkendové semináře a workshopy. Sál má plastová okna, topení, nová dřevěná podlaha, kvalitní ozvučení. Možnost využití wellness v budově.
  Nabízí se využít další volné prostory pro masáže a terapie.
  Najdete nás na ulici Vrchlického 25, Šumperk. Cvičit začínáme v druhé polovině září 2015. Více info na virivky@ariva.cz

 101. Jezebel napsal:

  Nabízím k pronájmu prostory vhodné na cvičení jógy, pilates, provedení akcí a seminářů. Celková plocha studia činí 45 m2. Studio se skládá z předsíně s malou kuchyní, záchodu se sprchovým koutem a samotného sálu. Jóga podložky a hudební přehrávač jsou k dispozici.
  Studio se nachází přímo v centru Prahy, v pěší vzdálenosti od metra Muzeum či Náměstí Míru, v Polské ulici (Vinohrady).
  Cena pronájmu za hodinu činí 250 Kč, za 90 min – 270 Kč.
  Neváhejte mě kontaktovat na čísle 776603178 nebo mailem jezebel1989@seznam.

 102. Jiřina Šimková napsal:

  Dům jógy, ul. Jana Masaryka 6, Praha Vinohrady
  Nabízíme k pronájmu prostory naší masérny. Platba 100,- Kč za hodinu. Možnost zapůjčení za poplatek ručníků a prostěradel.
  Informace na tel. 731 457 924 nebo e-mail info@dum-jogy.cz.
  http://www.dum-jogy.cz

 103. Jiřina Šimková napsal:

  Dům jógy, ul. Jana Masaryka 6, Praha 2
  Nabízíme k pronájmu velký sál pro cca 18 klientů pro konání seminářů – vždy na sobotu (8,00-24,00 hod.) a neděli ( 8,00 -18,00 hod.).
  Možnost přespání v sále na podložkách.
  Cena pronájmu je 2.000,- Kč za jeden den, 4.000,- Kč za oba víkendové dny. Při opakovaných seminářích možnost slevy.
  Informace na tel. 731 457 924 nebo na info@dum-jogy.cz
  http://www.dum-jogy.cz

 104. Květuše Mašínová napsal:

  Dobrý den, nabízím k pronájmu krásné a nově zrekonstruované vesnické stavení v Rohozeci č.14, 7km od Kutné Hory pro menší skupiny max.do 18 – 20 osob. Nově zrekonstruované stavení s uzavřeným dvorem a zahradou nabízí pokoje k ubytování, společenskou místnost s kompletně vybavenou kuchyní, tělocvičnu 42 m2 včetně podložek, dek a audio aparatury. V bezbariérové koupelně je možná perličková koupel, v objektu infrasauna, možnost zapůjčení 10 ti kol a posezení pod střechou bývalé kovárny. Cvičit můžete i venku, nerušeně a klidně. Vyzkoušeno týmem Fit studia Aréna Kolín a dalšími kolektivy. Stravu i dopravu z Kutné Hory, dle přání, zajistíme. Ideální pro víkendové i delší pobyty.
  Kontakt:
  Rohozec č.14, Kutná Hora 284 01
  Telefon: +420 723 029 037
  Email.: info@arelaxic.cz
  http://www.arelaxic.cz

 105. Markéta Hrubá napsal:

  Dobrý den,
  prosím o zaslání nabídek pronájmů prostor pro cvičení maminek s dětmi v šátcích nebo nosítkách.
  Požadavky:
  – kapacita max.15 osob
  – zrcadla
  – wc
  -lokalita: Praha 9, Praha Dubeč, Klánovice, Šestajovice, Počernice, Měchopuly, Hloubětín, Uhříněves, Kyje, Černý Most, Úvaly, Říčany, Český Brod.

  Děkuji mockrát.
  Hezký den
  Markéta Hrubá

 106. Pavlína Řehulková napsal:

  Nabízím k pronájmu zařízené studio na 2 měsíce v BRNĚ /květen, červen/. Jedná se o nově otevřené menší vybavené studio pro cca 7 cvičících blízko parku Lužánky. Odjíždím na studijní pobyt do ciziny a bylo by škoda tyto krásné prostory nechat ladem. Cena 8tis. měsíčně a možná spolupráce po mém návratu.
  V případě zájmu volejte na 776 082 582 nebo pište na email info@flex-appeal.cz

 107. www.namoment.cz napsal:

  BRNO – studio NamOMent Údolní 16

  .. rádi pronajmeme náš prostor na vaše akce/lekce.. jednorázové ,víkendové i dlouhodobé pronájmy.. příp. rádi mezi nás přivítáme dalšího lektora s alespoň malou klientelou …
  … na 2 dny v týdnu pronajmeme masérnu /mže být i za účelem pedikůry apod/ http://www.namoment.cz

 108. Ilona Běhalová napsal:

  SAMPATTI – Regenerační centrum
  V našem regeneračním centru v Praze-Michli nabízíme k pronájmu prostor o celk.rozloze 22m2 se sociálním zařízením. Lze zde organizovat různé přednášky,cvičení,semináře apod. Kapacita pro přednášky je max.15lidí. Možnost i víkendových seminářů. Cena 200,-Kč/hod.
  Kontakt:
  email:info@sampatti.cz ,
  tel: 732915226.
  web: http://www.sampatti.cz
  Adresa: Nuselská 133/134
  140 00 Praha 4 – Michle
  (vchod dvorem z ulice Michelská)
  Děkujeme vaše Sampatti.

 109. Maria Savchenko napsal:

  Nabízím k pronájmu velmi pěkné a útulné studio v 10 minutách pěšky z Václavského náměstí (ulice Polská) .
  Studio se skládá z jedné velké místnosti (45 m), kuchyně, sociálního zařízení a krytého balkonu. Studio je hezky zařízeno, podložky, přehrávač a plně vybavená kuchyň jsou k dispozici.
  Možnost víkendových seminářů.
  Zatím jsou volné i večerní hodiny!
  Cena pronájmu: 60 min – 200 Kč, 90 min – 230 Kč
  Kontaktujte mně na mailu jezebel1989@seznam.cz anebo telefonicky 776603178 (Marie).

 110. Mgr. Jaroslav Kulik napsal:

  Klub bojového umění tradičního karate v Modřanech nabízí své prostory fulltimového dojo k cvičení a vedení lekcí.
  Prostory lze pronajmout v pravidelných intervalech, případně na víkendové workshopy.
  Dojo má cca 52 m2, 2 zrcadlové zdi, dřevěná podlaha (případně tatami), klubovna, šatny se sprchami a toaletami samozřejmostí.
  Cena po vzájemné dohodě.
  Kontakt: 604 979 120

 111. David napsal:

  Pronájem sálu – Praha 7

  Velký sál

  Velikost 51 m2: zrcadlová stěna, parkety, ozvučení pro MP3 / notebook, karimatky, deky, plně vybavená velká kuchyň, šatna, sprcha, toaleta. Vhodný pro taneční kurzy, workshopy, kurzy jógy, a pod.

  Cena: pondělí – čtvrtek do 16:00 hod 350/hod (dlouhodobější spolupráce 300/hod)

  pondělí – čtvrtek po 16:00 hod 500/hod

  Malý sál

  Velikost 25 m2, krásně zařízený, parkety, CD přehrávač, karimatky, deky, plně vybavená kuchyň, sprcha, toaleta. Prostor má velice příjemný, bytový character, je vhodný pro intimnejší akce, meditační setkání, přednášky, kurzy masáže, soukromé lekce atd.

  Cena: pondělí – čtvrtek do 16:00 hod 300/hod (dlouhodobější spolupráce 250/hod)

  pondělí – čtvrtek po 16:00 hod 400/hod

  Víkendové pronájmy

  Jeden víkendový den 2000 Kč (1500 Kč malý sál)

  Sobota + nedělě 3000 Kč (2500 Kč malý sál)

  Pátek + sobota + nedělě 3500 Kč (3000 Kč malý sál)

 112. David napsal:

  MOMA YOGA – pronájem sálů

  MOMA YOGA – PRONÁJEM SÁLŮ
  TANEC, MEDITACE, DECHOVÁ CVIČENÍ, KONDIČNÍ CVIČENÍ

  Všechny cvičební sály je možné pronajmout pro soukromé účely nebo s Vaším vlastním lektorem. Sály jsou určené zejména pro cvičení, tanec či meditace, ale jsou vhodné také pro semináře a workshopy.

  Cena pronájmu velkého sálu je 1000 Kč/h, více informací najdete na webu studia v sekci CENÍK nebo nás s Vašimi požadavky neváhejte kontaktovat.

  Kontakt a bližší info: http://www.momayoga.cz

  POPIS :
  – MALÝ SÁL 1 a 2 (á 19m2) – dřevěná dubová podlaha, zrcadlová stěna, denní světlo, klimatizace dle potřeby

  – VELKÝ SÁL 140m2 – dřevěná dubová podlaha, zrcadlová stěna, denní světlo, klimatizace dle potřeby

  MOMA Yoga
  Nekázanka 11
  110 00 Praha 1
  Tel: +420 721 216 742

  • Erika Motýľová napsal:

   Dobrý deň,

   mala by som záujem o prenájom sálu ak by to bolo možné v tomto časovom rozmedzí a termíne bolo by to možné. Potrebujem miest s kapacitou ľudí na sedenie na zemi cca 40-50.
   Viem, že to je trochu časovo narýchlo ale taktiež by sme sa dokázali nejak prispôsobiť, moc by nám to pomohlo. dejte mi prosím vedieť či je to možné.

   S pozdravom

   Erika Motýľová
   erika.motylova@gmail.com, 778 018 108

   Pátek 28.4. 2017
   16:00 – 18:30 Jóga Vznešené Táry – výklad a praxe

   Sobota 29.4.2017 – Středa 3.5.2017
   10:30 – 12:30 Jóga Vznešené Táry – výklad a praxe
   16:00 – 18:30 Jóga Vznešené Táry – výklad a praxe
   Čtvrtek 4.5.2017
   10:30 – 12:30 Jóga Vznešené Táry – výklad a praxe

 113. David napsal:

  YOGA ZONE – pronájem prostor

  Pronájem prostor pro privátní i skupinové lekce v oblasti body&mind.

  Nabízíme pronájem prostor nově zařízeného jógového studia v centru Prahy (Praha 5- Anděl). Prostor zhruba 60m (z toho sál 30m) je koncipován pro zhruba 10 osob. Studio je plně vybaveno pomůckami jako jsou karimatky, deky, bloky, polštáře, pásky a další. Prostory jsou velmi světlé a vzdušné v posledním patře domu v tiché ulici. Krásná atmosféra. Studio je volné kdykoliv o víkendech a dále mimo lekce uvedené v rozvrhu.

  Cena:

  400 Kč/60-90min

  850 Kč/ ½ den

  1200 Kč/ celý den

  Kontakt a bližší info: http://www.yogazone.cz

 114. David napsal:

  Pronájem sálu na lekce jógy – Praha 7

  Od ledna 2014 pronajme studio Wabi Sai hodinu (60-90 min) na Praze 7.

  Vhodné pro lekce jógy nebo body&mind lekce.
  Kontakt pro bližší info : studio@wabisabi.cz nebo telefon 605236371.

  Adresa:

  Wabi Sabi Body&Mind Studio
  Dobrovského 20
  Praha 7

 115. David napsal:

  Ladies fit club Anděl

  Ladies fit club pronajímá své prostory na pražském Andělu pro individuální a skupinové lekce, víkendové akce, semináře, workshopy.

  Nabízíme:
  sál 75 m2
  k dispozici jsou podložky, blogy, pásky,deky, boolstery
  v sálech je plovoucí podlaha a možnost využití hudební aparatury
  součástí je sociální zařízení včetně 3 sprchových boxů, šatna a recepce s možností občerstvení

  Více info: ondrej.lunga@ladiesfitclub.cz

  Adresa:

  Stroupežnického 21, Praha 5- Anděl,
  v PASÁŽI DOMINO společně se CINESTAR a hotelem ANDELS

 116. David napsal:

  Zelený mlýn

  Od března 2012 nabízíme prostory pro hostující lektory i soukromá (rodinná) a firemní setkání, a také vlastní program (kurzy vaření, programy pro děti, léčení dotekem, jídlem i hudbou, prožitkové hostiny a další tématické večery, cvičení jógy, atd.). Rádi pro Vás dle dohody připravíme program na míru.

  Naším cílem je poskytnout nerušené soukromí a pohodlné zázemí skupinám a společnostem, které respektují zaměření místa na zdravý životní styl. Areál bývalého mlýna je vhodný pro všechny, kdo pro svůj odpočinek, studium, práci nebo zábavu hledají ideální prostory nedaleko Prahy, s dostatečnou kapacitou sálů pro skupiny do 50 osob, ubytováním a inspirativní gastronomickou nabídkou.

  Místo je vhodné pro rodiny s dětmi i čtyřnohé členy rodiny.

  Součástí uzavřeného areálu je rozsáhlá zahrada s potokem, malý a velký sál, koncertní a výstavní stodola, bio-obchůdek, pokoje pro hosty, tělocvična se squashovým kurtem, vnitřní bazén, samostatná sauna a masérna.

  V celém areálu je zapovězeno zneužívání návykových látek.

  Srdečně Vás zveme ke spočinutí,

  Floresta, o.s.

  Kontakt:

  http://www.zelenymlyn.cz

  Tereza Hofbauerová: 777 078 716
  e-mail: info@zelenymlyn.cz

  Zelený Mlýn / Floresta o.s.:
  Mlýnská 189
  277 16 Všetaty – Přívory u Mělníka

 117. David napsal:

  Apartmány Eva – ubytování v soukromí
  Moderní 2 až 3 pokojové apartmány se nachází na začátku obce Kunčice pod Ondřejníkem v centru turistických a sportovních aktivit v překrásné přírodě Beskyd.

  Nabízíme komfortní ubytování v soukromí ve dvou domech. Domy jsou od sebe vzdáleny pouze 30 m, v každém jsou dva apartmány. Naše čtyři vybavené, moderní apartmány poskytují hostům kapacitu ubytování 23 lůžek, tři dětské postýlky a 3 přistýlky. Apartmány mají samostatné vstupy, koupelny, WC, vybavené kuchyně, pokoje s TV (SAT), DVD, CD, rádio, ložnice a balkony, wireless připojení. Zahrady, ohniště, bazény, pískoviště se skluzavkou, cvičební sál, parkování na pozemku nebo u pozemku. Součástí domu je Sluneční studio zdraví – cvičební sál s nabídkou cvičení jógy, qigongu, meditací, relaxací, cvičení zdravá záda, masážemi aj.
  Cena:
  mimo léto: 250 Kč až 300 Kč/osoba/noc, děti do 3 let zdarma, 4 až 12 let 50% sleva
  léto 1200 Kč/apartmán do 4 osob; 1500 Kč/apartmán 5 až 6 osob
  Sluneční studio zdraví
  možnost pronájmu sálku: pro ubytované skupiny 1 hod. 100 Kč, celodenně 500 Kč.
  nabídka cvičení dle rozvrhu – jóga (dynamická, hathayoga, rovnovážné sestavy), relaxace, meditace, zenové meditace, qigong, masáže, dechové praktiky aj.
  vybavení – koberec, podložky, deky, šatna, ozvučení sálku, masážní stůl, koupelna se sprchovým koutem, data-projektor a plátno
  možnost promítání
  možnost školení a prezentace, přednášky, diskuze
  Kontakt: Eva Kubenková
  Kunčice pod Ondřejníkem č. 547
  http://www.apartmanyeva.cz
  mob.: +420 603 793 595

 118. David napsal:

  Školská 28 – Komunikační prostor

  Pronájem:

  Školská 28 – Komunikační prostor nabízí možnost pronájmu neziskovým organizacím, uměleckým skupinám a jednotlivcům pro přípravu a realizaci projektů (divadelních, tanečních aj.) v čase po-pá 9-13 hod, a o víkendech. V jiném čase dle dohody.

  Možnost pořádání seminářů, tiskových konferencí, dílen, školení apod. Wi-fi připojení. Hlavní část prostoru má rozlohu 72m2, celý prostor 145m2. Kapacita pro přednášky je maximálně do 80 osob. K dispozici je bar, sprcha a 2×WC. Dle dohody 40ks židlí a 6 kulatých stolů.

  Kontakt:
  •Dana Recmanová
  •+420 731 150 179
  •dana@skolska28.cz
  •www.skolska28.cz

 119. David napsal:

  Pension Šenk

  Pension Šenk nabízí ubytování v pokojích s vlastním soc. zařízením, k dispozici klubovna – (koberec) pro cca 20 osob, společenský sál – (lino) pro cca 50 osob (cca 80 m2), terasa, restaurace, hřiště. Umístění v klidné vesničce na okraji CHKO Železné hory, zajímavá místa v okolí. V hodné pro workshopy, víkendové pobyty, školení, a jiné skupiny…

  Bližší informace o cenách, stravování a možnosti ubytování Vám poskytne přímo pan Petr Svěcený (kontakty níže).

  Kontakt:
  •Kontaktní osoba: Petr Svěcený
  •Tel: 602 238 029
  •Email: petr@sveceny.com
  •Web: Pension Šenk

 120. David napsal:

  Prostor k pronájmu Mladá Boleslav

  Nabízím prostor pro seberelizaci odhodlané osobě holistických aktivit.

  K dispozici je prostor 28m2 a 44m2 v Yogashrama.cz v Mladé Boleslavi. Vhodné např. na čajovnu, kosmetický salón, masérnu, ateliér, alchymistickou laboratoř, k výuce Yogy, Taichi a jiných aktivit…
  Možnost i bydlení, nebo komerčních aktivit 28m2 a využívání cvičebny 44m2 (čtvrtky, pátky a některé víkendy).

  Sdílení sociálního zařízení- 2WC, sprcha a recepce s kuchyní. Cena nájmu dle domluvy, energetické náročnosti a úrovně využití.

  Kontakt:
  •tel: 723 754 588
  •info@yogashrama.cz
  •www.yogashrama.cz

 121. David napsal:

  Horská chata ANTARIK

  Pronájem horské chaty Antarik pro pořádání jednodenních, víkendových i vícedenních pobytů, seminářů nebo kurzů jógy.

  Chata se nachází na samotě v malebném prostředí západních Javorníků v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Je obklopena typickou valašskou krajinou, tvořenou střídavě lesy a rozsáhlými pastvinami a její okolí skýtá
  krásné výhledy. Leží v nadmořské výšce 740 metrů u obce Valašská Senice.

  Ubytovací kapacita je 90 lidí, nabízíme 2-6 lůžkové pokoje s vlastním i společným sociálním zařízením. K dispozici je také společenská místnost, prostorná jídelna (vhodné pro cvičení), malý venkovní bazén, hřiště, sauna, ohniště a gril, i dětský koutek. Cvičit se dá také přímo venku na louce před chatou, pro menší skupinu je vhodné dřevěné podium. V zimě jsou v provozu dva vleky typu poma a sjezdovky v délce 250 a 700m. V blízkém okolí je také možnost volnočasových aktivit jako horolezectví, jízda na koních, tenis, skupinové hry nebo koupání.

  Jsou tu četné značené i neznačené turistické stezky a cyklotrasy a zdejší příroda je jako stvořená pro vycházky, relaxaci, rozjímání i různé druhy sportovního vyžití. Zaměřujeme se na zdravý životní styl a vegetariánskou stravu, ale rádi vyhovíme jakýmkoliv vašim přáním.

  Rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě.

  Více informací o nás se dozvíte na webových stránkách http://www.antarik.cz

  Kontakt:

  Mobil: 775 855 787
  Email: info@antarik.cz
  Adresa: Horská chata Antarik, Valašská Senice 01, Francova Lhota 756 14

 122. David napsal:

  Nabízíme k pronájmu prostory v meditačním centru Zhoř u Pacova.

  Centrum se nachází v malebné vesničce posazené uprostřed krásné krajiny na Vysočině obklopené lesy. Má k dispozici 26 lůžek s lůžkovinou v krásně zrekonstruovaných ložnicích bývalé tamní školy, dále velkou meditační místnost vhodnou pro meditace, cvičení, tance … atd., k využití je též velká a stylově zařízená jídelna a po domluvě možnost využití kuchyně. V okolí samotného centra je k využití les, louky a cyklostezky. Vše v docházkové vzdálenosti.

  Kulturní vyžití:

  •Město Pacov – 8km od centra – zde se nachází restaurace, kino, muzeum, obchody
  •Stražiště – nejvyšší bod Pacovska – je zde Mariánský pramen a v období borůvek ráj pro sběratele této plodiny
  •Město Pelhřimov – 30 km od centra – zde se nachází muzeum rekordů, muzeum strašidel, vyhlídková věž, kino, divadlo, obchody,restaurace

  Ceny ubytování a stravování individuální dohodou.
  Kontakt: Věra Saurweinová; Tel: 734 469 215; e-mail: vero.vero@atlas.cz

 123. David napsal:

  Cvičební sál Fitness Týn

  Cena za pronájem:

  skupinová cvičení pondělí až čtvrtek odpoledne od 16 hod: 400 Kč/hod
  ostatní dny + hodiny do 16 hodin: 300 Kč/hod
  individuální hodiny: 150 Kč/hod.

  Kontakt:
  Fitcentrum Týn
  Týnská 19, Praha 1
  Tel.: +420 224 808 295; +420 777 808 296

  http://www.fittyn.cz/

 124. David napsal:

  Studio Yogata

  Tělocvična je stejně jako celé studio nově rekonstruovaná, má dřevěnou podlahu a možnost ventilace.
  Cena pronájmu je 400Kč/hod a při pravidelném nebo delším (workshop) pronájmu poskytujeme slevu.

  Tělocvična má 66 m ctverečných a maximální příjemný počet lidí je 15 osob.

  Kontakt: +420 774 718 081, info@yogata.cz
  Adresa: Koperníkova 2, Praha 2
  Web: http://www.yogata.cz

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám