Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz jógy a ájurvédy v Indii 2024Pobyty s jógou

01.09. - 21.09.2024Ne 8:00 - So 12:00

Kurz jógy a ájurvédy v Indii – Poutní místa u pramenů Gangy
HIMÁLAJE – TAPOVAN – GANGOTRI – RŠIKÉŠ – HARIDVÁR
Vydejte se s námi letos na cestu do Indie.
Mnoho cestovních kanceláří nabízí zájezdy do Indie a láká turisty na nejznámější turistické atrakce. Naše putování však nabízí něco navíc. Během naší cesty se sice dostaneme na okouzlující místa, ale naším hlavním cílem není pouze poznat místní krajinu, ale také pochopit, o čem jóga a ájurvéda vlastně je, a jaký je její základ v indické kultuře.
Abychom toto poznali, společně se vydáme na nejrůznější místa. Některá leží vysoko v Himálaji, jiná níže ve městech, či vesnicích. Zatímco během pobytu s místními mnichy si člověk uvědomí, jak málo k životu a štěstí stačí, pobyt v ášramech nám dává příležitost se na chvilku zastavit a popřemýšlet, a poskytuje prostor pro inspirativní přednášky od hlavního průvodce naší cesty – Ajay Bobade (Jógáčárja Véda Čajtanja).
Tato třítýdenní cesta bude zahrnovat kurz tradičních jógových technik v himalájském Uttarkaši a v Gangotri (3042 m.n.m.) – posvátném poutním místě u pramene Gangy – a dále několikadenní pěší treky k ledovci Gómukh a na náhorní plošinu Tapovan.
Více informací o cestě naleznete na https://www.yogasurya.cz/kurz-jogy-a-ajurvedy-v-indii-2024/ nebo na čísle 720 461 494.

Další informace

Studio:Yoga Surya International (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Více informací o cestě naleznete na https://www.yogasurya.cz/kurz-jogy-a-ajurvedy-v-indii-2024/ nebo na čísle 720 461 494.
Poznámka k ceně:Cena kurzu nezahrnuje letenku, pojištění a vízum


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám