Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Seznamka se sebou i s druhými – od Já k Ty

Čas: 20:00

S Lídou a J. Chrášťanským. V bezpečné atmosféře se pomocí her, technik, experimentů a společných zážitků budeme snažit dozvědět víc o sobě i o druhých.

Popis akce : Lepší poznání svých vlastních způsobů kontaktu a komunikace nám může pomoci lépe porozumět reagování druhých a kvalitě našeho vzájemného setkávání. Čím více víme o sobě, tím snadněji pochopíme druhé a získáme lepší vztah k sobě a možná i nové přátele. Pomocí her, technik, experimentů a společných zážitků se budeme snažit dozvědět více o sobě i o druhých, např. čím druhé přitahuji, čím je odrazuji, jak využít své „skryté” možnosti. Pokusíme se vytvořit takovou atmosféru, která by nám pomohla cítit se bezpečně a být otevření. Předpokládáme, že po prvním setkání zjistíme, co kdo z účastníků má za sebou a podle toho přizpůsobíme program. V nabídce budou techniky z „geštalt” i arteterapie, imaginace, některé téma z posvátné psychologie, chůze elementů a planet, psychodrama, tance i meditace a doufáme, že nám zbyde čas i na to pobýt společně i každý sám v jarní přírodě.

Cena : 2700 Kč

Kontaktní osoba : Lucie Svobodová

Kontaktní email : nfo@centrum-nesmen.cz

Kontaktní telefon : 603207273

Webové stránky : http://www.centrum-nesmen.cz/

O lektorovi : Lída Chrášťanská

63 let, má výcvik v holotropním dýchání u prof. Grofa. 15 let vede centrum osobního rozvoje v Nesměni, jako jediná v Čechách je učitelkou a mentorkou tanců univerzálního míru, které studovala v Německu a Švýcarsku. Učila se od šamanů v Brazílii a v Peru, má indiánského učitele, dovolené tráví na vipassana nebo sufi retreatech, baví ji spojování různých duchovních cest. Jaromír Chrášťanský – 38 let, klinický psycholog a psychoterapeut, zabývá se gestalt terapií, má zkušenost v práci s psychiatrickými pacienty i s klienty v rámci osobního rozvoje u zdravých lidí. Má rád přechody pohoří ve všech ročních dobách, v zimě se sněžnicemi, přírodu, meditace, spaní pod širákem, četbu, cestování.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

08.02.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám