Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Předvánoční očista duše a těla

Čas: 20:00

Meditace, putování vnitřní krajinou, práce s dechem, sufi techniky, tance, soulwork, bioenergetická cvičení a rituální potní chýše nám pomohou očisti tělo a duši od starých bloků a umožní vstoupit do předvánočního období jinak než obvykle.

Popis akce : Bude možno vybrat si mezi prací s tělem a bioenergetickým cvičením – naše bloky a jak je odstraňovat, soulworkem (práce s vnitřními částmi a postavami), který vychází z havajské moudrosti Kahuna a súfijské psychologie a rituály, kterými lze pracovat na léčení vnitřního dítěte a transformaci minulosti. Dále mohou být součástí programu tance, meditace, zpěv manter, oslava živlů, putování vnitřní krajinou, Meditace Kvantového Světla, společné bubnování a indiánská rituální sauna. Těmito rituály a vnitřní prací očistíme svoje tělo i duši a připravíme se na přicházející nové období. Program bude upřesněn podle požadavků a přání skupiny na místě.

Cena : 2100 Kč

Kontaktní osoba : Lucie Svobodová

Kontaktní email : info@centrum-nesmen.cz

Kontaktní telefon : 603207273

Webové stránky : http://www.centrum-nesmen.cz/

Adresa přihlášky na webu pořadatele:

http://www.centrum-nesmen.cz/nesmen-prihlaska.html

O lektorovi : Lída Chrášťanská

63 let, má výcvik v holotropním dýchání u prof. Grofa. 15 let vede centrum osobního rozvoje v Nesměni, jako jediná v Čechách je učitelkou a mentorkou tanců univerzálního míru, které studovala v Německu a Švýcarsku. Učila se od šamanů v Brazílii a v Peru, má indiánského učitele, dovolené tráví na vipassana nebo sufi retreatech, baví ji spojování různých duchovních cest.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

08.02.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám