Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Feng Shui – aplikace Školy tvarů (dva víkendy)

Systém zahrnuje metody pro nalezení vhodné stavební parcely, respektování geopatogenních zón, umístění domu na pozemku, projektování domu v souladu s doporučeními podle Feng Shui, návrh interiéru jednotlivých místností bytu, harmonizování proudění energií čchi uvnitř prostoru, návrh zařízení kanceláře, vytvoření konceptu zahrady, léčení a napravování nedostatků v prostoru. Popis akce : Studium Školy tvaru umožní věnovat se uspořádání fyzického prostoru pro bydlení, zamyslet se nad usazením domu do krajiny a řešením jeho vnitřní dispozice. Význam Školy tvaru je v pohodlném a praktickém návrhu bydlení s ohledem na dobré základní proudění čchi. Seminář se skládá ze dvou víkendů a koná se v domě renovovaném dle principů Feng Shui. Součástí semináře bude i prohlídka tohoto domu a poukázání na použité principy.

Cílem je znát způsoby, jak si upravit interiér bytů, doladit energie kolem domu, správně naplánovat přestavbu domu či bytu, posoudit stavební dokumentaci z pohledu Feng Shui a to vše pro co nejlepší prospěch jejich obyvatelů.

Do semináře budou citlivě zařazeny informace o změnách právě probíhajících energií transformace a to, jak ovlivňují chování lidí, karmy a přírodních energií – to vše totiž souvisí s prostorem, ve kterém žijeme. Jsme ve významné změně a mění se lidská zkušenost, vnímání a chování hmoty a mění se i vztah lidí k fyzickému prostoru (bydlení) a k energiím a bytostem Matky Země.

Součástí výuky budou praktická cvičení, na kterých bude možno konzultovat otázky vlastního bydlení. Na konci každého dne bude možné se případně zúčastnit společné meditace jako například otevírání intuice, propojení s energií Země, vnímání energií krajiny, léčení prostoru pomocí světelných systémů apod. Tato cvičení vám pomohou pracovat s Feng Shui intuitivně a nikoliv jen na základě nabytých teoretických znalostí.

První část 1.-2.5.2010 (sobota, neděle) od 10 do 18 hod.
• Vše začíná na úrovni formy, důležitost intuice, čchi a její vlastnosti, geopatogenní zóny, princip posvátné architektury;
• Současné transformační energie planety Země a jejich vliv na člověka a bydlení (význam roku 2012);
• Princip dvou protikladných energií – jin a jang, nalezení rovnováhy jinu a jangu v prostoru;
• Teorie pěti projevů čchi v Pěti prvcích, upravení prostoru pomocí vyvážení přítomnosti všech pěti energií.

Druhá část 8.-9.5.2010 (sobota, neděle) od 10 do 18 hod.
• Pět mytických zvířat, ideální dům a řešení skutečných domů a bytů;
• Principy proudění čchi domem, uspořádání vzorového bytu a jeho místností (nábytku, malby stěn, osvětlení, způsob využití prostoru);
• Postup nalezení nedostatků v bydlení a způsob použití léčebných a nápravných prostředků.

Probíraná témata budou promítána pomocí dataprojektoru. V ceně semináře jsou zahrnuta barevná skripta a předtištěná praktická cvičení. Účastníci mohou získat certifikát o absolvování semináře.

Přineste si sebou čisté papíry A4 nebo poznámkový blok, podložku na psaní, pravítko, kružítko, tužku a barevné zvýrazňovače (fixy).

Cena : Celková cena semináře je 6.400,- Kč. Barevná skripta a pomůcky pro praktická cvičení jsou v ceně semináře.

Kontaktní email : seminare@maitrea.cz

Kontaktní telefon : 725 783 506

O lektorovi

Mojmír Mišun

Od roku 2002 se cílevědomě zajímám o principy a využití Feng Shui pro uspořádání interiérů bydlení. Své teoretické a praktické znalosti jsem si doplnil na semináři v roce 2004, kde jsem se naučil používat principy Školy tvaru.

Poté jsem začal studovat Feng Shui u Rogera Greena, jednoho z nejlepších západních učitelů. Sám Rogera Greena pokládám za svého učitele, u kterého jsem se naučil využívat principy Školy tvaru a Školy kompasu a provádět složitější výpočty, na jejichž základě je možné provést účinné a přesné úpravy prostorů k bydlení a práci.

Studiem umění Kado (Cesta květin) jsem si u učitelky Ikebany paní Marcia Shibaty z USA rozšířil schopnosti vnímání a využití prostoru pomocí aranžování květin do mísy. Paní Shibata vyučuje aranžování květin podle postupů tradiční japonské školy Ikebany.

Studoval jsem i úvod do Čínské kosmologie u paní Evy Joachimové, což je úplný systém, který vysvětluje umístění člověka v prostoru a v čase. Tato kosmologie obsahuje praktické postupy pro léčení člověka, výpočet jeho astrotypu a zdravotních zátěží, výpočet a řešení vztahů mezi lidmi (partner, manžel) a optimalizaci životního prostoru (tj. Feng Shui).

Protože energie prostoru úzce souvisí s energiemi člověka a jeho zdraví, pracuji a zasvěcuji zájemce do systému léčivých energií Shamballa 1024, Ra-Sheeba, dračích ochranných energií a Merkaby. V současné době se snažím propojit své zkušenosti s prací s prostorem a s alternativním léčením člověka, což provádím formou přednášek, seminářů a zasvěcení.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

04.01.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám