Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Archandělé

Paní Alena Bílková – seminář

Telefon: 777 204 028

Skrze tento seminář můžete lépe pochopit tuto sféru prastvořených bytostí, jaký mají vliv na náš pozemský život, jak může jedinec přijímat pro sebe tuto prazvláštní sílu a nepochopitelnou moc z oblasti Světla. Tato práce očišťuje a zbavuje člověka přebytečných energií, které zatěžují energetické pole a organismus. Přijďte na tento ojedinělý seminář, který Vám umožní nahlédnout tam, kde se normálním životem člověk nemůže nikdy dostat. Cena: 1250 Kč, záloha 500 Kč do 1.11., max. 5-15 osob.

Zájemci hlaste se na tel.777 204 028.

(www.angelight.cz)

O lektorovi: manželé Vlastimil a Alena Bílkovi: Jejich společnou prací je pomáhat lidem rozřešit karmické záležitosti, vést druhé k sebepoznání a lásce, k pochopení svých postojů a postojů druhých k nim. Je jim dovoleno nahlédnout do kroniky lidstva a společně s bytostmi Světla rozluštit zhoubné programy, které druhé trápí. Dále za pomoci léčivých energií bytostí Světla a lásky dochází k odblokování a rozplétání karmických uzlů a následnému zvyšování vibrací, to vše ve shodě s rozhodnutím člověka, s kterým se pracuje. Tuto práci dělají skrze osobní konzultace, vědomé meditace, přednášky, terapeutické svíčky a svíčky osobní s textem tvořené přímo pro daného člověka, meditační semináře atd. (www.angelight.cz)

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

13.01.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám