Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Zelený mlýn

Od března 2012 nabízíme prostory pro hostující lektory i soukromá (rodinná) a firemní setkání, a také vlastní program (kurzy vaření, programy pro děti, léčení dotekem, jídlem i hudbou, prožitkové hostiny a další tématické večery, cvičení jógy, atd.). Rádi pro Vás dle dohody připravíme program na míru.

Naším cílem je poskytnout nerušené soukromí a pohodlné zázemí skupinám a společnostem, které respektují zaměření místa na zdravý životní styl. Areál bývalého mlýna je vhodný pro všechny, kdo pro svůj odpočinek, studium, práci nebo zábavu hledají ideální prostory nedaleko Prahy, s dostatečnou kapacitou sálů pro skupiny do 50 osob, ubytováním a inspirativní gastronomickou nabídkou.

Místo je vhodné pro rodiny s dětmi i čtyřnohé členy rodiny.

Součástí uzavřeného areálu je rozsáhlá zahrada s potokem, malý a velký sál, koncertní a výstavní stodola, bio-obchůdek, pokoje pro hosty, tělocvična se squashovým kurtem, vnitřní bazén, samostatná sauna a masérna.

V celém areálu je zapovězeno zneužívání návykových látek.

Srdečně Vás zveme ke spočinutí,

Floresta, o.s.

Kontakt:

www.zelenymlyn.cz

Tereza Hofbauerová: 777 078 716
e-mail: info@zelenymlyn.cz

Zelený Mlýn / Floresta o.s.:
Mlýnská 189
277 16 Všetaty – Přívory u Mělníka

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

30.04.2012 - 18:56

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám