Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Prague Spirit Festival již popáté

prague spirit festival 2015

Praha – Prague Spirit Festival – čtyřdenní happening jógy, pohybu, relaxace, osobního rozvoje a setkávání otevře letos v termínech 20.-23. března již popáté možnost svým nadšencům i příznivcům jógy setkat se s jedinečnými jógovými lektory z celého světa a především mezi sebou.

Hlavními taháky letošního Prague Spirit Festivalu budou jógoví lektoři R. Alexander Medin (Norsko, lektor ashtanga jógy, ), který v rámci PSF představí svůj projekt Back in the Ring, Twee Merrigan (USA), lektorka Prana Flow jógy podle Shiva Rea, Matthew Lombardo, lektor Jivamukti jógy z NYC (USA), Yiannis Andritsos (GR), lektor Dharma Mittru, Dr. Aruna Singhvi (IND), lektorka tradiční hatha jógy, Christina Smutny, lektorka Moksha jógy (CAN), Yustin Castillo, lektorka dynamické metody podle Godfri Devereuxe (Guatemala) a Sophie Snoeck – novinářka zabývající se jógou (Belgie). ). Již podruhé se festivalu zúčastní Jessica Stickler , která se tentokrát bude věnovat výuce učitelů jógy (USA).

Českou a Slovenskou republiku bude kromě zakladatelky PSF Martiny Procházkové reprezentovat také Zuzana Klingrová, lektorka tantra vinyasa jógy a Dalibor Štědroňský, klasik české ashtangy.

Festival bude již tradičně pod záštitou HMP zahájen v pátek 20. března v Lucerně pod vedením Matthew Lombarda a následující dva dny bude probíhat na Novoměstské radnici. Souběžně se cvičením se zahraničními lektory bude v průběhu celého víkendu probíhat program přednášek s jógovou tématikou a zdravým životním stylem. Novinkou letošního ročníku je rozšíření o takzvaný off-program, který zahrnuje čtvrteční seminář s Martinou Ziskovou Cesta k vnitřnímu tichu, dále pondělní program pro lektory nebo ty, kteří chtějí proniknout hlouběji do světa jógy (ve studiu Energy Home) a retreat v resortu Svatá Kateřina s Martinou Procházkovou, Matthew Lombardo a Jesiccou Stickler.

PSF je určen pro všechny příznivce jógy a zdravého životního stylu, pro začátečníky i pokročilé. Detailní program je možné shlédnout a současně si vybrat nejvíce vyhovující vstupenku – Spirit Pass na webu http://www.praguespiritfestival.com/program/ nebo fb https://www.facebook.com/PragueSpiritFestival?fref=ts

Přijměte pozvání na zahájení PSF v Lucerně – jógovou lekci URBANASANA ve stylu vinyasa se Satyavirou – Matthew Lombardem. Lekce je určena pro všechny, začátečníky, pokročilé, lektory, i ty jógou ještě nepolíbené, jógová lekce, program i raut zdarma. 

Kontakty pro média:

Martina Procházková, Spirit Director Programme & Media

E-mail: arti.prochazkova@gmail.com, Telefon: + 420 725 567 020

Kateřina Wheeler

E-mail: Katerina.wheeler@havaspr.com, Telefon: 724639112

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

28.02.2015 - 10:28

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám