Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kniha o józe – Jóga, umění pozornosti

jóga umění pozornosti

Jsou stovky sportovních knih o jógovém cvičení a pozicích,  desítky odborných filosofických knih o józe a meditaci a existuje snad nekonečno knih, které radí, jak žít úspěšně a šťastně.

Jóga umění pozornosti není ani jedna z nich. „Umění pozornosti je víc, než jen kniha. „Umění pozornosti“ nabízí pět propracovaných a pečlivě rozkreslených jógových praxí, které může cvičit každý, kdo je s jógou jen trochu obeznámen. „Uměním pozornosti“ se mohou inspirovat učitelé jógy při sestavování lekcí a praxí. Popsané praxe, citáty, a pestrá mozaika fotografií inspirují k tvůrčímu přístupu k všednodenním situacím, józe i tvorbě.

Jóga umění pozornosti představuje tzv. „ásanaglyfy“, zjednodušené náčrtky jógových ásan, pomocí kterých si snadno, rychle a přehledně zaznamenáte vlastní praxi, například do volných listů, které kniha čtenářům poskytuje.

Kniha je kaleidoskopem jedinečných fotografií, osobních a osobitých výstřižků a uměleckých děl, a dokonale tak dokresluje jemnost a krásu, které jóga a život přinášejí.

Jóga umění pozornosti je poklad do knihovny, šperk jógové praxe, kniha talisman – která vás bude věrně doprovázet na všech vašich cestách.

 

Komentáře (1)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

18.05.2015 - 11:24

Načíst další
Načíst další

Komentáře

  1. jogasutra :) napsal:

    Koupila jsem si ji..a opravdu..je to moc milá kniha, takové album jemnosti a inspirace. líbí se mi moc…až je mi líto do ní psát 🙂

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám