Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Unikátní kalendář o dobrém zdraví

Originální návody, co všechno dělat pro svoje zdraví a jak získávat životní energii, od čínské lékařky Guo Li, obsahuje ojedinělý čínský kalendář dobrého zdraví, který nemá v tuzemsku obdoby. Tato věhlasná doktorka působící v Praze v něm dává na každý týden rady a různé tipy. Vychází z medicíny, jež úspěšně léčí lidi již 4000 let a o niž je v západním světě stále větší zájem. Čínská doktorka, jejímiž pacienty jsou mnohé české významné osobnosti, seznamuje se zajímavými recepty proti únavě, akné, bolestem hlavy, alergiím, nachlazení i stresům.
V kalendáři jsou rovněž populární čínské horoskopy, díky nimž pozná každý lépe sám sebe. A navíc dostane drobný dárek Feng shui, ochranný talisman z kamene čínských císařů jadeit zvaný také kámen nesmrtelnosti. Ten, jak praví legendy, bude svého majitele ochraňovat a pomůže mu překonat životní překážky.

Zakoupit můžete na www.kalendaresnapadem.cz

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

04.10.2009 - 11:30

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám