Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Provoňte si domov s originálními AMULETY KANTU

lowres-55

Hledáte neotřelý dárek pro milovníky jógy nebo interiérového designu, který potěší ? Amulet od Kantu je dárek, který má svou vlastní duši a hloubku a jeho koupí zároveň pomáháte.

Kantu,  (asi znáte populární Yoga Mist -voňavý sprej na podložku), představuje novou řadu produktů – závěsné Amulety do interiéru.

Závěsný dekorativní difuzér provoní váš domov přírodní vůní čistých éterických olejů. Dřevěnou část tvoří ručně vyřezávané exotické dřevo z indického Rádžasthánu s pradávnými symboly. Společně s kameny, barvami a vůní vytvoří energetický zářič, který harmonizuje váš prostor. Vyberte si podle intuice a zavěste na oblíbené místo, nebo darujte pro štěstí.  Stačí kápnout pár kapek směsi éterických olejů, která je součástí sady, na dřevěnou část amuletu a zavěsit do prostoru, který chcete provonět. Vůni obnovíte dokápnutím oleje.

amulety-kantu

Na výběr je z 10 barev a vyřezávaných tvarů. Každý Amulet má svou symboliku – pro štěstí, pro pevné zdraví, prosperitu, pro nové začátky atd. Vyberete si podle toho, co vás nejvíc oslovuje nebo podle barevné kombinace do interiérů.

/

Každý amulet obsahuje 1ml směs čistých éterických olejů. Jejich benefity jsou sladěné s působením kamenů, barev a symbolů a podporují celkový záměr. Jména Amuletů jsou vybrána podle Indických božstev a jejich kvalit, které ztělesňují.

Ceny jsou v rozmezí 620,- až 820,- Kč podle ceny minerálů, éterických olejů a komplexnosti vyřezávání dřeva. V ceně je dárkové balení.

Amulety asemblují klientky azylového domu Acorus, které díky prácí přijdou na jiné myšlenky a mají šanci si přivydělat. Kantu podporuje neziskovou organizaci Acorus pomáhající obětem domácího násilí dluohodobě.

Všechny produkty Kantu jsou čistě přírodní, vyrobeny v ČR s českým srdcem a duší toho nejlepšího, co svět nabízí.

V prodeji na www.kantu.cz a vybraných jógových studiích.

kantu-amulety-zavesne

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

27.11.2017 - 12:44

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám