Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Opomíjené svaly pánevního dna

hormonalni_joga

Svaly pánevního dna jsou často opomíjenou oblastí lidského těla. V posledních letech se jim pomalu dostává pozornosti a cvičení pánevního dna narůstá na popularitě.

Nefunční pánevní dno způsobuje závažné potíže, které však naráží na tabu intimity lidského těla, a proto se o nich často nemluví – ikontinence, snížený sexuální apetit, snížený prožitek při sexu, povolené břišní svaly. Nefunkční pánevní dno je však také často spouštěčem bolestí zad, hlavy, kloubů a nezřídka je důvodem chronické únavy.

Naproti tomu aktivované svaly pánevního dna jsou zdrojem energie, který je takřka nevyčerpatelný. Správné fungování pánevního dna dodává tělu energii, sexualitu i vitalitu. Na kurz Cesta do krajiny pánevního dna nahlédnete na pánevní dno nejen z pohledu tělesna, ale také z pohledu emocí a energií.

Začnete využívat své pánevní dno jako barometr emocí a také jako energetickou pumpu

Seminář je vhodný pro ženy zdravé, toužící prohloubit vnímání svého těla, ženství a intuice nebo jen tak pro radost. Ale i pro ženy, které mají s pánevním dnem problémy a chtějí je řešit. Vhodný také pro ženy, které se připravují na těhotenství, pro ženy po porodunebo v menopauze. Každý z účastníků si tak najde svoji cestu, díky které své pánevní dno posílí i uvolní.

Cílem kurzu je správné uvědomění a nastavení celého našeho těla tak, aby nejen pánevní dno bylo vždy aktivní a využito k účelům, ke kterým nám bylo dáno.

Více informací zde: https://www.svethormonalnijogy.cz/panevni-dno.html

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

30.08.2017 - 16:09

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám