Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

1. lekce jógy zdarma v yogAlive

nalepka

yogAlive – nově otevřené studio u náměstí Jiřího z Poděbrad nabízí pro všechny nově příchozí jogínky a jogíny 1. lekci zdarma.

Akce platí od 1. do 30.9. Stačí si vybrat lekci z rozvrhu na www.yog-a-live.cz, zaregistrovat se na alice@yog-a-live.cz nebo 607 932 702 a přijít.

O jógovém studiu yogAlive

yogAlive je nový jógový prostor, jehož ambicí je být nejen místem na praktikování jógy, ale i sdílení zkušeností a životních příběhů, předávání inspirace a úsměvů a pořádání jedno- i vícedenních akcí a workshopů a mnoho dalšího.

Studio yogAlive se nachází v samém srdci krásných Vinohrad kousek od náměstí Jiřího z Poděbrad, které je známé pro své pravidelné trhy, příjemné kavárny a restaurace a milou komunitu místních lidí.

K dispozici je jeden s kapacitou 10-12 cvičících lidí, pro meditace a další akce až 20 lidí, společná místnost s kuchyní, šatny a koupelna s toaletou a sprchou. Ve vnitrobloku je krásná zahrada, která v pěkném počasí vybízí ke cvičení a trávení času venku. Před a po lekci bude připraveno pití v podobě vody a čaje zdarma, v případě zájmu lze ve studiu vyrobit zdravé ovocno-zeleninové smoothie nebo si dopřát něco dobrého na zub (za poplatek).

Studio je vybavené jógamatkami, bločky, pásky a dekami, které mohou klienti využít zdarma nebo si mohou přinést své. Pro čtenáře jsou připraveny knížky s jógovou/seberozvojovou/motivační tématikou, které jsou k přečtení ve studiu příp. k zapůjčení (za poplatek).

Těším se na Vás!

Alice

letak_yogalive_cz_nahled

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

03.09.2015 - 12:05

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám