Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jak na správné provedení pozice kliku – Chaturanga Dandasana

Nedávno jsem zveřejnil video k jedné ze základních jógových pozic – zejména v Power józe a Ashtanga józe: Chaturanga Dandasana neboli nízký klik.

Jednou z nejproblematičtějších oblastí správného provedení této jógové pozice je způsob, jak tuto pozici správně zaujmout. Všední situace nás totiž na nic takového nepřipravují. Síla a zpevnění těla, které díky tomuto cviku budujeme, se vám ale rozhodně budou hodit i v situacích nevšedních.

Jak na to, zjistíte tomto videu.

 

Komentáře (0)
Pavel Hub

Vede lekce ashtanga vinyasa jógy od roku 2003. Je autorem kurzu online jógy a výukového DVD Ashtanga Vinyasa jóga pro začátečníky a středně pokročilé. Začínal s power jógou a po několika měsících pravidelné praxe se dostal k jejím kořenům, Ashtanga vinyasa józe. Absolovoval semináře a učitelské programy například u učitele Madonny a Stinga - Dannyho Paradise, první západní učitelky Ashtangy - Nancy Gilgoff, ale také u Georga Wögingera, který přivezl Ashtangu do Prahy nebo u Dalibora Štědronského, předního českého Ashtanga učitele. V současné době vede Pavel pravidelné kurzy, soukromé a firemní lekce a pořádá jógové víkendy a semináře po celé České republice

17.02.2016 - 13:30

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám