TIN vanoce 2018
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Blog: Astrologická předpověď na květen 2011

Velké napětí, neschopnost prosadit změny

V květnu pokračuje vliv planetárních uskupení Saturn Pluto, Uran Pluto, jež jsem popisovala v předpovědi na duben. 13.5. se tyto silné transsaturnské planety, jež převážně značí kulturní a celospolečenské změny, spojí v těžkou T-kvadraturu.

Tyto tři obrovské síly, kdy jedna zastupuje starý, rigidní systém, ale i zodpovědnost (Saturn), druhá značí mocenské boje, ale i transformaci překonaného (Pluto) a třetí, která bojuje o zásadní proměnu, nové směry a touhy prosadit se (Uran), se drží navzájem v šachu. Bude to doba velkého napětí, nepřinášejícího úlevu, ani řešení. K uvolnění může dojít nejdříve 7. 7., kdy dojde k rozpojení této konstelace.

Na osobní úrovni to znamená, že v této době nemá cenu se snažit za každou cenu prosadit. Je třeba přijmout nastalou situaci takovou, jaká je. Zásadní změny v zaběhnutém řádu věcí, nemají velkou šanci uspět. Kdo se o to pokusí, s velkou pravděpodobností dostane přes prsty.

Soulad v lásce a vztazích

Příjemnější ovzduší bude probíhat v květnu na poli lásky a vztahů. Harmonii mezi mužskou a ženskou energií značí konjunkce Marsu s Venuší (10. 5. – 6. 6.). Trigon Pluta s Marsem (16. 5. – 23. 5.) a s Venuší (17.5. – 23.5.) slibuje silně eroticky nabité období.

Schopnost užívat si života

Novoluní (konjunkce Slunce s Lunou) probíhá tentokrát ve znamení Býka. Spolu s postupným přechodem planet z mužského znamení Berana do ženského znamení Býka (Slunce, Mars, Venuše, Merkur) ukazuje na větší potřebu lidí vycházet s druhými a získat si jejich přízeň. Snahu o dosažení jistot, usazení se a užívání si světlých stránek života. Trigon Pluta na Slunce a Lunu v okamžiku jejich konjunkce slibuje v následujících 28 dnech podporu užívání si materiální stránky života pod heslem „víno, ženy, zpěv“.

Závěr

Neboť mne nenapadla žádná moudra, která bych mohla s výše uvedeným postavením planet spojit, zbývá už jen na závěr dodat, že to, jakým způsobem se projeví dané konstelace v osobním životě každého z nás, záleží na tom, jak máme postaveny planety v našem osobním horoskopu zrození a jaké aspekty uzavírají tyto planety s aktuální situací na obloze.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

04.05.2011 - 13:58

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu