Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Ajurvéda a jóga na Srí lancePobyty s jógou

01.05. - 14.05.2024

Ajurvéda a jóga na Srí Lance
Oddejte se uzdravující síle ajurvédy a jógy na malebném Srí Lance. Tento pobyt, vám nabídne možnost očistit a ozdravit tělo a nalézt klid v mysli. Připravte se na obnovu energie, redukci stresu a negativních vlivů dnešní doby v těch nejlepších rukou odborníků na ajurvédu v její kolébce.
Váš pobyt bude plný očistných ajurvédských procedur, individuálně přizpůsobených zkušeným ajurvédským lékařem. Každý den začíná podle domluvy ranní jógou, následuje snídaně, dvouhodinové ošetření včetně olejových masáží a Shirodhara. Budete mít možnost odpočívat na soukromé pláži nebo v relaxační zahradě s bazénem, a užívat si ajurvédské stravování 3x denně. Večer možnost navštívit lekci jógy. Lekce jógy ráno, či večer dle domluvy.
Termín na konci sezóny může, ale nemusí znamenat lehký deštík, ale na užívání si masáži a relax to může být osvěžující.

🌿 Co vás čeká:
– Ajurvédské léčebné procedury pro očištění a revitalizaci.
– denně jóga, dechové techniky či meditace s Irčou Markovou
– Uklidňující atmosféra ostrova, která podpoří váš odpočinek.
– Příjemné klima
📆 Termín pobytu:
– 1.-15. května 2024
– jen 8 dnů dovolené obsahuje 2 státní svátky
Cena:
Cena za pobyt 109 – 126€/ osobu/den dle typu a obsazenosti pokoje.
neobsahuje letenku
💡 Zajistěte si místo včas
– Pro více informací a rezervaci navštivte
https://ajurvedanasrilance.cz/cenik-&-terminy
Přidejte se k nám a nechte si ujít ajurvédské léčebné umění a sílu jógy posunout váš život k lepšímu na jednom z nejkrásnějších míst světa

Další informace

Podmínky rezervace:Cena Vašeho pobytu zahrnuje: ubytování v rodinném penzionu přímo na pláži, ajurvéda: 5 procedur denně, ajurvédská strava 3x denně, pitný režim po celou dobu, medikace, pravidelné konzultace s ajurvédským lékařem, závěrečná konzultace se stravovacím doporučením, možnost akupunktury, 1x denně jóga (meditace, dechové techniky, flow jóga, jin jóga, zdravá záda), wifi, lehátka/ručníky na pláži, k dispozici anglicky mluvící osoba pro překlad u lékaře (v případě skupiny). Cena za pobyt 109 - 126 €/ osobu/den dle typu a obsazenosti pokoje. Cena nezahrnuje: transfer z/na letiště cca 30€/os., vízum, letenku: rádi Vám s výběrem pomůžeme (v případě skupinového pobytu budeme řešit společně). TERMÍNY:
Poznámka k ceně:Cena je uvedené za osobu na double roam a den. obsahuje ubytování, jógu, medikaci a ajurvédské procedůry.. více si přečtěte u informací.
109 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám