Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Reebok Yoga Sensation

Reebok Yoga Sensation Tara Stiles

V neděli 21. 6. 2015 O2 Arena Praha přivítá největší jóga festival ve střední Evropě.

Síla jógy, její klid a hluboká radost zasáhne každého, kdo přijde v neděli 21. června do O2 areny na Reebok Yoga Sensation. Na jednom místě poznáte to nejlepší ze světové jógy, zažijete unikátní spojení různých stylů, instruktorů, tradice a moderního vnímání jógy. Už druhý ročník úspěšného festivalu jógy pořádá Reebok v rámci své kampaně Be More Human.

Jejím posláním je inspirovat lidi ke sportu a k aktivnímu životnímu stylu. Díky odhodlání překonávat sami sebe se stáváme nejen lepšími sportovci, ale hlavně lepšími lidmi. Fyzická aktivita totiž pomáhá zlepšovat naše tělo, mysl i duši. Rovnováhu těchto tří aspektů člověka pak představují tři strany symbolu delta v novém logu firmy Reebok.

Tara Stiles

Hvězdou letošního ročníku Reebok Yoga Sensation je Tara Stiles (USA), mimo jiné osobní lektorka Deepaka Chopry a Jane Fondové a zakladatelka unikátního jógového systému cvičení Strala jóga, které vás naplní osvobozující energií.

Dalším renomovaným zahraničním hostem bude švédská instruktorka Kristin Andersson, s níž si vyzkoušíte světově úspěšný program Les Mills BODYBALANCE™. Dnem plným pohybu, harmonie a meditace vás dále provede devatenáct nejlepších českých i slovenských instruktorů, kteří vám představí různé styly jógy.

Každý z bloků na hlavní stagi bude mít neopakovatelnou atmosféru a to nejen díky živé hudbě. Navíc vás čeká bohatý doprovodný program, který je letos opět v režii choreografa a tanečníka Yemiho AD. Další specializované lekce si pak můžete zarezervovat v některém ze tří menších sálů.

Úspěšný minulý ročník přinesl pestrou paletu jógových stylů pro začátečníky i ty, kteří se cvičení věnují pravidelně. Stejně jako jiné světové metropole také Prahu ovládla jógová nenásilnost a spontánnost. Letos mohou úžasné emoce a atmosféra zasáhnout i vás.

/

Přijďte pocítit sílu mírumilovné energie uprostřed chaosu metropole. Přijďte si 21. června do O2 areny užít sebe sama ve společnosti jógy.

Vstupenky v ceně 590 Kč jsou v prodeji od 30. března 2015. Každý účastník dostane ke vstupence stylovou jógamatku zdarma jako dárek.

Více informací najdete na Facebooku a na webových stránkách www.reebok.cz a www.yogasensation.cz.

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

23.04.2015 - 10:19

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu