Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Nový magazín o józe, životním stylu a jógové komunitě Spirit Life Magazine

Spirit Life Magazine

Na české scéně jógového čtení Spirit Life Magazine otevírá prostor jógové komunitě, filosofii a energii všem, kteří na sobě usilovně pracují, praktikují a hledají svobodu a štěstí nejenom pro sebe. První číslo časopisu vyšlo jako průvodce 5. ročníkem Prague Spirit Festivalu

Spirit Life Magazine je věnovaný józe a její komunitě, psychologii, životnímu stylu a v neposlední řadě také kultuře. Celý záběr má nekonečné množství pohledů a vnímání různých témat, která Vám tým Spirit časopisu přináší každé tři měsíce.

Časopis vzniká a je připravován jógovou komunitou, září inspirativními tématy, nebojí se otevřít i ta, která bývají „zavřená“ a čerpá pro Vás zajímavosti a energii mezi zahraničními příznivci.

Aktuální číslo vyjde začátkem prázdnin a můžete se těšit na opravdu výjimečné čtení. Zeptali jsme se Marti Procházkové, která stojí u zrodu jak festivalu, tak Spirit Life Magazinu na malou ochutnávku z právě laděného čísla. 

Kde se dá aktuální číslo koupit?  Časopis si můžete objednat přes email.

Marti, na co nás „pozveš“ v novém čísle Spirit Life Magazine?

Pozvu Vás na samotný Spirit Life Magazín:-). Je tvořen lidskými lidmi, kteří sní, milují a nepředstírají. Časopis je určen všem upřimným hledačům dobra. V druhém letním čísle najdete spoustu inspirace, zamyšlení, postřehů, pozastavení mezinárodní party, která pro Vás Spirit vytváří.

Prozradím jen, že zde najdete spirití rozhovory s fenomenální Marcelkou z Hor, jogínkami Twee Merrigan a Elenou Brower. Osobně mne dojalo vyznání Laury Crowe k naší zesnulé jógové přítelkyni Běle. Odborné jógové články napsal například Dylan Bernstein ( Abhjás a Vairágja) a Ajay Bobade a najdete tady taky Jógovou Laboratoř Jessici Stickler o předklonech.

Naše guru Martina Zisková povolila, aby přepis její přednášky z Prague Spiritu – Jógová pyramida potřeb, zde vycházela na pokračování.

Sondu do pražské jógové komunity skvěle napsala Bára Hu. Příjemně plyne i letní sestava Zuzky Klingrové. Najdete tady tipy na letní akce, knížky, superpotraviny, ajurvédskou krásu, dozvíte se něco o významu talismanů,atd.Jak na to koukám, tak skutečně nemůžu vybrat jeden nebo dva články a kromě toho, co jsem Vám vyjmenovala jsou tady nádherné fotky, třeba fotopříběh Jirky Langpaula, a o čem je to už neprozradím.

Přeji všem Yogapointikům láskyplné léto.

 

Komentáře (0)
Petra Šlechtická
Petra Šlechtická

Touha sdílet nejen jógovu zkušenost, ale zároveň otevřít tento svět ostatním ji inspirovala k vytvoření portálu o józe

Yogapoint.cz - nezávislý rozcestník ve světě jógy a zdravého životního stylu. Portál o józe, studiích, workshopech a seminářích pro jogíny i úplné nováčky.

Načíst další
Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.

Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám

To nejlepší ze světa jógy
1x měsíčně
do Vašeho emailu