Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Meditační centrum Zhoř u Pacova

Nabízíme k pronájmu prostory v meditačním centru Zhoř u Pacova.

Centrum se nachází v malebné vesničce posazené uprostřed krásné krajiny na Vysočině obklopené lesy. Má k dispozici 26 lůžek s lůžkovinou v krásně zrekonstruovaných ložnicích bývalé tamní školy, dále velkou meditační místnost vhodnou pro meditace, cvičení, tance … atd., k využití je též velká a stylově zařízená jídelna a po domluvě možnost využití kuchyně. V okolí samotného centra je k využití les, louky a cyklostezky. Vše v docházkové vzdálenosti.

Kulturní vyžití:

  • Město Pacov – 8km od centra – zde se nachází restaurace, kino, muzeum, obchody
  • Stražiště – nejvyšší bod Pacovska – je zde Mariánský pramen a v období borůvek ráj pro sběratele této plodiny
  • Město Pelhřimov – 30 km od centra – zde se nachází muzeum rekordů, muzeum strašidel, vyhlídková věž, kino, divadlo, obchody,restaurace

 

Ceny ubytování a stravování individuální dohodou.

Kontakt:

Věra Saurweinová; Tel: 734 469 215; e-mail: vero.vero@atlas.cz


Aktuální nabídku jógových pobytů najdete ve vyhledávání jógových akcí YogaPoint.cz.

5 základních typů jógy: Vyberte si ten svůj -Bikram, Hatha, Iyengar, Vinyasa, Ashtanga. Víte o čem je řeč? Jde o pět nejrozšířenějších druhů jógy, mezi nimiž si ten svůj může vybrat skoro každý.

Čakry pro začátečníky – Sedm tělesných čaker představuje sedm nejdůležitějších energetických center těla. Tato centra jsou klíčová pro ničím nebržděné proudění životní energie. Nadto ale také všechny čakry mají přímou souvislost i s emocemi a vnitřním prožíváním.


Komentáře (1)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

06.04.2010 - 14:13

Načíst další
Načíst další

Komentáře

  1. Brzobohatá napsal:

    Dobrý den, ráda bych se dotázala jestli máte volné prostory na termín 15.11. – 17.11. 2013. S kamarádkou pořádáme víkendovku s yogou a hledáme prostory. Děkuji Naďa Brzobohatá Yoga Lokah 602 300 490

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám