Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Zhineng Qi Gong – samoléčba – meditace v pohybu

Velmi jednoduchý lékařský Qi Gong. Vyvinul ho Dr. Pang , který je lékařem klasické i čínské medicíny a zároveň velmistrem Qi Gongu a Tai Chi.

Popis akce : Dr. Pang studoval Qi Gong více než 30 let a vytvořil tento velmi jednoduchý a efektivní styl pro těžce nemocné pacienty. Zhineng Qi Gong se osvědčil při 400 různých , i tzv. neléčitelných onemocněních. Po 20 letech jeho aplikace při léčení byl v Číně oficielně uznán tou nejefektivnější formou cvičení Qi Gong.

Cena : 300,- Kč

Kontaktní email : seminare@maitrea.cz

Kontaktní telefon : 725783506

O lektorovi : Dasha Kocourková

Ke cvičení Zhineng Qi Gong jsem se dostala skrz vlastní nemoc. Hledala jsem cestu ven z bolesti a dostala jsem bohatý a šťastný život. Metodu jsem studovala v Číně a v Německu, kde jsem také začala po 3 letech denní praxe vyučovat. Moje přání bylo od začátku přinést tuto jednoduchou cestu sebekultivace do České republiky. Již dva roky zde pořádám semináře a snažím se přiblížit každému, jak je jednoduché udržovat si svoje zdraví a vitalitu. Seminářů se účastní lidé všech věkových kategorií i různých fyzických možností. Jsem velmi vděčná za otevřenost lidí tady v České republice a jejich chápání toho, že Qi Gong je nejen možností uzdravit sám sebe, ale je i nadějí harmonizovat a ozdravit celou společnost.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

08.02.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám