Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Zákon přitažlivosti a Ho´oponopono v praxi

Čas: začátek v pátek v 17 hodin

Informace, cvičení a modelové situace k pochopení Univerzálního zákona. Pochopení, jak funguje svět, život a my v něm. Praktické návody ke změně vzorců myšlení, postojů a jednání pro cestu ke zdraví, hojnosti a prohloubení spojení. Nástroje pro přechod z hledajícího na tvořícího = dospělého, zodpovědného. Spuštění čištění a přeměny každodenním vědomým žitím.

Popis akce : Víkendový seminář je určen pro každého hledajícího. Ať už toho, kdo má za sebou léta hledání a absolvování různých akcí osobního rozvoje, stejně jako pro každého, kdo je jen zvědavý.

Přečtěte si rozhovor s Alenou Marešovou a Sumitem Petrem Mikulkou nejen o Zákonu přitažlivosti a Ho´oponopono.

Cena : 2 500 Kč (Rezervace po úhradě zálohy 1000 Kč, informace k zaslání platby žádejte prosím na níže uvedených kontaktech.)

Kontaktní osoba : Sumito Petr Mikulka (mobil: 724 972 262)

Kontaktní email : centrum.strom@seznam.cz

O lektorovi

Alena Kvěch (Marešová)

Dům osobního rozvoje MAITREA
Email: al.zizi@seznam.cz
Telefon: 725 044 795

V MAITREI se věnuje těmto terapiím a kurzům:
Astrologie, NLP (neurolingvistické programování), Rodinné nebo systémové konstelace, Trans a hypnóza, Regresní terapie, Kurs astrologie, Astrologické konstelace, Filmové semináře.

  • Absolventka kursu astropsychologie u Rudofa Starého
  • Držitelka certifikátu NLP Practicioner DVNLP
  • Certifikát výcviku rodinných konstelací u Bhagata Zeilhofera
  • Certifikát Praktikant, v současné době pokračuje v Bakalářském studiu u Bhagata Zeilhofera
  • Absolventka Hlubinné abreaktivní terapieu A.Dragomireckiého
  • Držitelka certifikátu Nalezení vlastního Já pomocí Ho´oponopono I. u Dr. Ihaleakala Hew Lena

Sumito Petr Mikulka

Pracuje s lidmi 10 let, převážně na Moravě.

Začínal jako absolvent kurzu Silvovy metody a Pedagogického minima pro vzdělávání dospělých. V prvních letech pracoval hlavně s mentálními technikami, hypnózou, autohypnózou a byl lektorem firemních seminářů. V dalších letech pak měl další vzdělávací aktivity, např. neverbální komunikace a řeč těla, kineziologie, reiki, endogenní dýchání, Su-Jok, tarot, prožitkový třístupňový výcvik Hledání a léčba vnitřního dítěte. U Bhagata J. Zeilhofera následně Výcvik Rodinné konstelace a Pohyby duše, Umění zemřít, Esence a jiné semináře, včetně supervizí. Je držitelem certifikátu Nalezení vlastního Já pomocí Ho´oponopono I. u Dr. Ihaleakala Hew Lena. V současné době dokončuje Výcvik NLP a hypnóza podle Ericksona.

Přednášel na festivalech Miluj svůj život v Plzni. Je autorem několika CD s relaxačními, mentálními a výukovými programy. Dnes se věnuje také individuální práci s lidmi, při které využívá zejména indiv. konstelace, práci s vnitřním dítětem, NLP a hypnózu, výklad tarotu. Aktivity nabízí pod značkou STROM, nyní STROM PRO VĚK VODNÁŘE.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

12.01.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám