Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Velikonoční rituál Požehnání Duchovního srdce

Již sedmým rokem v Brně, Olomouci a Plzni. Nyní i v Praze. Při tomto rituálu můžete rozvinout a podpořit napojení na své Duchovní Srdce. Zaměříme se na význam Duchovního Srdce v našem životě a význam Velikonoc pro náš životní růst- pro naši cestu.Tento rituál je rituálem sjednocování tradic v našem vnitřním i vnějším světě. Popis akce : Kalyani P. Mašková. Od r. 1989 procházela intenzivní duchovní transformací. Na vědomou cestu jí přivedla práce s umírajícími, aktivace kundalini při porodu a vlastní nemoc. Zejména praktikování meditace Atmavičáry (Ramana Mahariši) ji provedlo psychospirituální krizí. V současnosti učí meditace a práci s energií, věnuje se projektu „Světlo Ženy®”. Společně s partnerem Pavlem Veselým vedou Výcvik systemických konstelací a spirituální inteligence. Cena : 300 Kč (platba v hotovosti na místě 30min. před začátkem)

Kontaktní email : seminare@maitrea.cz

Kontaktní telefon : 725 783 506

O lektorovi

Kalyani P. Mašková

Kalyani P. Mašková – narozena 12.07.1969 v Chomutově. Vzdělání a praxe v oboru zdravotnictví až do r. 2003 (18 let) – zdr.sestra ARO, KJIP, vedoucí sestra pečovatelské služby Ahome – care, staniční sestra Hospic.

Od r. 1989 procházela intenzivní duchovní transformací. Na vědomou cestu jí přivedla práce s umírajícími, aktivace kundalini při porodu a vlastní nemoc. Zejména praktikování meditace Atmavičáry ji provedlo temnou nocí Duše – psychospirituální krizí. Intenzivní meditační praxi se vědomě věnuje od r. 1996 (Ramana Mahariši, manželé Tomášovi, Jiří Vacek).

Do vědomého sjednocení s Boží Přítomností se odevzdala a byla přijata v r. 2003. Od r. 2003 se věnovala individuálnímu poradenství, hlubinné abreaktivní psychoterapii a lektorské činnosti. V současnosti se zaměřuje na výuku meditací, tančenou modlitbu, vědomou komunikaci (síla Slova), traumata zejména na národní a náboženské úrovni, na projekt Světlo Ženy®, Systemické konstelace a lektorství seberozvojových seminářů.

Další vzdělání:

Kurz Etikoterapie (Vladimír Vogeltanz), Výcvik Gestalt terapie ( rozsah 2 roky), Kurs Hlubinná abreaktivní psychoterapie ( Ing. Andrej Dragomirecký), Trénink Rodinné konstelace a pohyby Duše (Bhagat J. Zeilhofer), Vzdělávací cyklus „Trauma – Psychospirituální krize – Závislost” (o.s.Diabasis), Tantrický výcvik Posvátné tělo – Vášnivý Duch ( John Hawken), Trénink Neo-Reichiánské dechové terapie (Moumina), Mezinárodní výcvik Jak pracovat se sexualitou (John Hawken), Trénink v hypnóze podle Eriksona a NLP (Bhagat J. Zeilhofer), supervizní semináře a další.

Aktivity nabízí společně s partnerem Pavlem Veselým pod názvem „CESTOU DOMŮ”. Od r. 2009 vedou společně výcvik Systemické konstelace a pohyby Duše. Více o lektorce na www.cestoudomu.cz

Pavel Veselý

Pavel Veselý, narozen 26.11.1970 v Brně. Vzdělání v jednooborové psychologii na FFMU. Praxe 8 let v oblasti pracovní psychologie , personalistiky a managementu ve vlastní firmě, od r. 2004 soukromá psychologická praxe. Zaměření: mužské skupiny – semináře Síla Muže®, Systemické konstelace, individuální poradenství, Hlubinná abreaktivní psychoterapie a další.

Další vzdělání:

Kurs Hlubinná abreaktivní psychoterapie ( Ing. Andrej Dragomirecký), Trénink Rodinné konstelace a pohyby Duše (Bhagat J. Zeilhofer), Vzdělávací cyklus „Trauma – Psychospirituální krize – Závislost” ( o.s.Diabasis), Tantrický výcvik „Posvátné tělo – Vášnivý Duch (John Hawken), Trénink Neo-Reichiánské dechové terapie (Moumina), Mezinárodní výcvik Jak pracovat se sexualitou (John Hawken), Trénink v hypnóze podle Eriksona a NLP (Bhagat J. Zeilhofer), supervizní semináře a další.

Aktivity nabízí společně s partnerkou Kalyani pod názvem „CESTOU DOMŮ”. Od r. 2009 vedou společně výcvik Systemické konstelace a pohyby Duše. Více o lektorovi na www.cestoudomu.cz.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

04.01.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám