Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vědomý život – vědomí smrti

Večery „vědomý život” jsou kruhy pro sdílení našich životních příběhů, vnášení vědomí do toho, co zrovna žijeme, vzájemné naslouchání a společné učení. Společnou přítomností se otevírá prostor hluboké moudrosti. Budeme pracovat s tím, co s sebou přineseme. Formou dialogu, malých konstelací a příběhů. Popis akce : Smrt je naší velkou učitelkou. Je přítomná celý náš život. Můžeme si pustit televizi jak hlasitě chceme, abychom ji neslyšeli, ale ona s námi stejně je. Tak proč ji nepozvat dál? Proč se s ní nespřátelit? Je nám daná stejně jako život sám.
Učitelé tvrdí, že dokud jsme nepřijali smrt, nemůžeme žít. Můj kamarád Charles se mě opakovaně ptal: „Jsi připravená zemřít?” Nebyla jsem. A pak jednou ano. Vždycky když se bojím udělat krok do neznáma, něco nechci nechat odejít, položím si tu otázku. Pak už se totiž není čeho bát. Jaká úleva! Jaká radost. Každé usnutí je malá smrt. Každý rozchod s milovaným člověkem. Každý krok na cestě růstu, kde necháváme zemřít to, kým jsme byli a čemu jsme věřili. A znovu se rodíme. Jak prožíváme ve svém životě vědomí smrti? Co se v nás děje, když se s ním setkáváme? Co nám dává, když ho pozveme dál? Cena : 300 Kč

Kontaktní osoba : Tereza Kalinová

Kontaktní email : info@terezakalinova.cz

Webové stránky : http://www.terezakalinova.cz

O lektorovi : Tereza Kalinová

Koučka, facilitátorka a lektorka

Provází své klienty cestou osobního rozvoje a rozvoje jejich vědomí (sebe-vědomí, vědomí reality své a ostatních, vědomí odpovědnosti, vědomí volby apod.). Pracuje s rozvojem vědomí v businessu. Pracuje individuálně (coaching, stínování, transformativní sezení), s pracovními teamy (teamový coaching, facilitace setkání) a se skupinami (workshopy, přednášky a cesty na Saharu).

Osobnímu rozvoji a rozvoji vědomí se věnuje od roku 2004. Svou zkušenost doposud získala skrze čtyři roky intenzivních osobně rozvojových tréninků v ČR i zahraniční (USA, Německo), studium a praxi s modelem osobnosti zvaným Enneagram, coaching, systemické konstelace, meditace, práci s Lataif esencemi, traumaterapii a každodenní trénink přítomnosti a pozorování. A také život a studium mezinárodních vztahů na vysokých školách v Čechách (FSV UK), Kanadě (St. Thomas University, Fredericton) a Německu (Georg August Universität, Göttingen), manažerskou, moderátorskou, lektorskou a poradenskou práci. Z hor, lesů, řek, oceánů a Sahary. A od všech lidí se kterými se setkává.

http://www.terezakalinova.cz/

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

05.01.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám