Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Trénink v taních univerzálního míru (druhý modul)

Čas: 20:00

Odjakživa spojovaly lidi posvátné tance, písně a sdílené příběhy – při slavnostech, změně ročních období, při denní práci nebo v některých kulturách při bohoslužbě. Tance, které budeme společně zpívat a tancovat, jsou částí této bezčasové tradice posvátných tanců. Jsou radostnou cestou, jak se dotknout srdce v sobě i v druhých.

Popis akce : Hlavní náplní druhého modulu tréninku budou zpěvy a tance v aramejštině, Ježíšově rodné řeči. Budeme se věnovat i tradicím Blízkého Východu a práci Neil Douglas-Klotze, autora Aramejského Otčenáše, Skrytých evangelií, Moudrosti pouště a Meditace Genesis. Skrze slova původních modliteb a manter se dotkneme síly a moudrosti původních učení. Kromě hluboké a vážné práce se budeme i setkávat a poznávat.

Cena : 3600 Kč

Kontaktní osoba : Lucie Svobodová

Kontaktní email : info@centrum-nesmen.cz

Kontaktní telefon : 603207273

Webové stránky : http://www.centrum-nesmen.cz/

O lektorovi : Lída Chrášťanská

63 let, má výcvik v holotropním dýchání u prof. Grofa. 15 let vede centrum osobního rozvoje v Nesměni, jako jediná v Čechách je učitelkou a mentorkou tanců univerzálního míru, které studovala v Německu a Švýcarsku. Učila se od šamanů v Brazílii a v Peru, má indiánského učitele, dovolené tráví na vipassana nebo sufi retreatech, baví ji spojování různých duchovních cest.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

08.02.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám