Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Trénink v tancích univerzálního míru (první modul)

Čas: 20:00

Odjakživa spojovaly lidi posvátné tance, písně a sdílené příběhy – při slavnostech, změně ročních období, při denní práci nebo v některých kulturách při bohoslužbě. Tance, které budeme společně zpívat a tancovat, jsou částí této bezčasové tradice posvátných tanců. Jsou radostnou cestou, jak se dotknout srdce v sobě i v druhých.

Popis akce : První modul šestidílného tréninku v tancích, jehož smyslem je, abychom pronikli hluboko do moudrých světových tradic, naučili se vnímat ducha těchto tanců, a event. je i předávat dál. Tance mohou být zdrojem našeho uzdravení a osobního rozvoje, mohou se stát naší duchovní cestou. Můžete se zúčastnit celého tréninku nebo jednotlivých modulů. Tento je zaměřen na původní tance S. Lewise a práci s elementy.

Cena : 3100 Kč

Kontaktní osoba : Lucie Svobodová

Kontaktní email : nfo@centrum-nesmen.cz

Kontaktní telefon : 603207273

Webové stránky : http://www.centrum-nesmen.cz/

O lektorovi : Lída Chrášťanská

63 let, má výcvik v holotropním dýchání u prof. Grofa. 15 let vede centrum osobního rozvoje v Nesměni, jako jediná v Čechách je učitelkou a mentorkou tanců univerzálního míru, které studovala v Německu a Švýcarsku. Učila se od šamanů v Brazílii a v Peru, má indiánského učitele, dovolené tráví na vipassana nebo sufi retreatech, baví ji spojování různých duchovních cest.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

08.02.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám