Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

TERAPIE JÍDLEM Marta Tovtová

Marta Tovtová

www.tovtova.cz

“Každý nechtěný stravovací návyk nebo zdravotní symptom je hlubší znamení. Každá nemoc je šeptání shora a obsahuje vhled, který je velmi důležitý pro náš růst a vývoj.” (Marc David)

Marta je terapeutka tradiční čínské medicíny, holistická nutriční poradkyně, nutriční konzultantka a kouč. Vztah k jídlu, tělu a zdraví vnímá jako důležité poselství, které nás učí, pokud se rozhodneme poslouchat. Ve své praxi využívá znalosti tradiční čínské medicíny. Specializuje se hlavně na problémy s trávením, gynekologické a urologické potíže, únavu, dýchací potíže a psychické dysbalance, poruchy příjmu potravy.

Můžete vyzkoušet nabízenou stezku zdravé výživy, na které se Marta stane vaší průvodkyní. Na společné cestě se seznámíte s celostními potravinami, s tím, kde je pořídit i jak s nimi zacházet v souladu s vaším konstitučním typem. Doprovázet vás budou recepty a srozumitelné návody na přípravu. Zjistíte, že vařit zdravě a chutně, neznamená vařit nákladně a složitě. Po 2 až 3měsíčním společném putování s lehkostí vpluje do vaší kuchyně nový styl a rozloučí se vámi zdravotní problémy . Pro koho je stezka určena? Na začátku cesty mohou stát různí lidé. Někdo žije sám, jiný má rodinu. Někoho v stravovací změně podporuje partner, jiného ne. Někoho vařit baví, jiný to vnímá jako nepříjemnou nutnost. Někdo je na jídle závislý, někoho jídlo nezajímá. A k tomu mnoho lidí řeší specifické zdravotní problémy.

Co můžete získat? Jídelníček sestavený podle tradiční čínské medicíny a ájurvédy, který zohlední specifika každého člověka. Průvodkyni na celé cestě, která dokáže reagovat na vyvíjející se situaci vhodnou změnou jídelníčku. Vyřešení i závažnějších zdravotních problémů. Po celostním jídle se budete cítit zcela jinak, inspirujete se ve vaření. Protože vztah k jídlu je hluboce propojen s ostatními oblastmi našeho života – vztahy, rodina, práce, sexualita, tak celý proces ovlivní i celý váš život.

Marta Tovtová

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

08.01.2013 - 21:21

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám