Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Terapeutické svíčky a práce s nimi I. a II. část

Vlastimil Bílek- semináře 8.5. a 2.10.

Telefon: 777 204 028

Jak pracovat s terapeutickými svíčkami od Vlastimila Bílka. Tento seminář je zaměřen pro ty, kteří mají zájem se dozvědět více, jak využít ve svém životě terapeutické svíčky. Tyto svíčky aktivují podpůrné energie, mají svůj vliv v přerodu lidstva do Nového Věku a svým ojedinělým způsobem vyzařují jemnohmotné vibrace z vyšších duchovních sfér. Termíny:

8.5. TERAPEUTICKÉ SVÍČKY A PRÁCE S NIMI I. část

2.10. TERAPEUTICKÉ SVÍČKY A PRÁCE S NIMI II. část

– svíce aktivují podpůrnou energii, která se vlévá do prostoru a dotýká se energetických těl. Je třeba pamatovat, že jen se skutečným poznáním kořene problému můžeme pochopit a uzavřít kolo karmy, proto nesmírně záleží co se svým životem uděláme. Jak přemýšlíme, co chceme a co s tím vším sami uděláme. Tento seminář je zaměřen pro ty, kteří mají zájem pracovat s terapeutickými svíčkami individuálně nebo v masérské či terapeutické praxi. Tyto svíčky aktivují podpůrné energie, mají svůj vliv v přerodu lidstva do Nového Věku a svým ojedinělým způsobem vyzařují jemnohmotné vibrace z vyšších duchovních sfér. Každý vzor nese v sobě poselství Vyšší vůle a vysvětlení, jak věci v lidském světě fungují. Práce se svícemi je rozdělena na dvě části- vzory a ve druhé Archandělé, čakry a finanční energie.

Témata setkání:

A/ Terapeutické svíčky 1.část : svíčky se vzory -8.5. sobota

Součástí semináře je obdržení osobní svíčky a poselství k nim od duchovních bytostí na základě výběru svíčky, proto je nutné se předem nahlásit. Zájemci hlaste se na tel.777 204 028.

Cena: 1250 Kč, záloha 500 Kč do 10.4., max. 5-15 osob.

B/ Terapeutické svíčky 2.část:Archandělé, čakry, finance- 2.10. sobota

Součástí semináře je obdržení osobní svíčky a poselství k nim od duchovních bytostí na základě výběru svíčky, proto je nutné se předem nahlásit. Zájemci hlaste se na tel.777 204 028.

Cena: 1250 Kč, záloha 500 Kč do 10.4., max. 5-15 osob.

O lektorovi: manželé Vlastimil a Alena Bílkovi: Jejich společnou prací je pomáhat lidem rozřešit karmické záležitosti, vést druhé k sebepoznání a lásce, k pochopení svých postojů a postojů druhých k nim. Je jim dovoleno nahlédnout do kroniky lidstva a společně s bytostmi Světla rozluštit zhoubné programy, které druhé trápí. Dále za pomoci léčivých energií bytostí Světla a lásky dochází k odblokování a rozplétání karmických uzlů a následnému zvyšování vibrací, to vše ve shodě s rozhodnutím člověka, s kterým se pracuje. Tuto práci dělají skrze osobní konzultace, vědomé meditace, přednášky, terapeutické svíčky a svíčky osobní s textem tvořené přímo pro daného člověka, meditační semináře atd. (www.angelight.cz)

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

13.01.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám