Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tantrajóga pro ženy, Mohendžorádo

Přijeďte ochutnat cvičení Mohendžodáro. Osho meditace. Cvičení a meditace pro vnitřní ženu. Tento je pobyt určený pro začátečnice. Během víkendu probereme základy tantrajógy, cvičení Mohendžodáro. Osho meditace, komleptní praktický nácvik tantrické jógy.

Popis akce : Program:
Tantra-joga pro ženy, cvičení Mateřského okruhu, cvičení Mohendžodáro
Práce s čakrami, čakrové léčení, tanec čaker,zvuky čaker, dýchání do čaker
Osho meditace
Léčení ženského zdraví, odstraňování problémů ženských orgánů
Kompletní a systematické pojednání o nácviku praktické tantra jógy
Naučíme se rozvádět a používat svou vlastní sexuální energii, abychom zlepšili své zdraví a prodloužili svůj život.
Hlavním pilířem této intenzivní dílny je tantrické cvičení pro ženy MOHENDŽODÁRO.
Mohendžodáro posiluje zdraví ženy, rozvádí ženskou sexuální energii do celého těla a tak přirozeně uzdravuje a posiluje.
Celkově se také zlepšuje kvalita milostného života a milování.
Toto cvičení zvládne každá žena, neklademe důraz na vnější provedení, ale na vnitřní efekt a posílení těla.
Ženy mohou mít ze cvičení Mohendžodáro mnohostranný užitek, a to na několika úrovních:
zdravotní, tělesné, energetické, při milování a při orgasmu.

Do každého kursu můžete vstoupit samostatně a připojit se ke skupině. Jedná se o otevřený systém cvičení ! Je ale potřeba rezervovat si místo dostatečně dopředu.

Každý rok otevíráme celoroční školu Umění tantrajógy pro ženy. Tato škola je akreditována Ministrstvem školství Mšmt jako rekvalifikační kurs. Nový ročník vypukne opět v září 2010.

TERMÍNY ÚVODNÍCH KURSŮ :
16.-18.října 2009
6.-8. listopadu 2009
8.-10. ledna 2010
26.-28. února 2010
5.-7. března 2010
9.-11. dubna 2010

Cena : 2480 Kč (program, přespání, strava)

Webové stránky : http://www.tantra-joga.cz/

O lektorovi : Monika Sičová (Ma Deva Pranama)

MUDr. Monika Sičová, Ma Deva Pranama vystudovala francouzské gymnázium v Olomouci. Promovala na první lékařské fakultě University Karlovy. Studovala Osho meditační terapie a hara masáže v Puně v Indii , absolvovala tantrické tréninkové programy podle Deva Bhardwaje, šamanství zažila na svých cestách v Indii a Srí Lance. Velkou praxi jsem získala u své kolegyně, kolumbijské šamanky Ambu.

Meditační jméno Ma Deva Pranama jsem získala při svém pobytu v ashramu v Pooně. Původ tohoto jména pochází ze sanskrtu a je mi vodítkem na mé cestě lektorky tantra jógy.

Za svůj profesionální domov považuji Meditační Centrum Lažánky, kde působím od roku 2001. Na tomto místě jsem také získala největší zkušenosti s vedením skupiny, s prací s prožitkem, sebevyjádřením, katarzí a emocemi.

Jsem absolventkou několika celoročních škol v oblasti Reiki, meditace a masáží v Osho Sugama Meditation Center.

Jsem lektorkou na Tantrické škole a na Mystériích lásky, života a smrti. Podílím se na organizaci Tantrického Festivalu a letního třítýdenního tantrického kempu. Podílím se na organizaci meditačního pobytu v Himalájích a v pouštním Rajastanu.

Tantra-jóga pro ženy je můj projekt. Věnuji se tomuto tématu protože si myslím, že je žena ve společnosti oslabena a jsou na ní kladeny veliké nároky. Považuji cvičení a systém meditací tantra jógy za skvělou kombinaci, která má neuvěřitelné účinky na zdraví a duši ženy.

Miluji okamžiky, kdy se skupina žen uvolní, přijímá každou jinou ženu do svého srdce a tak vlastně neuvěřitelně léčí sebe samu.

Lékařskou praxi jsem pověsila na hřebík, protože nesouhlasím s necelistvým způsobem léčení. Odmítla jsem lobby farmaceutických firem. Ovšem lékařů si vážím a uznávám jejich umění.

Není pro mne jednoduché vzdorovat tlaku okolí, které si myslí, že bych měla pokračovat ve svém klasickém vzdělání.

Mé zkušenosti lékařky mne přivedly k názoru, že ačkoli jsou mnohé ženy nemocné fyzicky, mnohem více jich trpí nerovnováhou duševní a duchovní. V současné době se vynakládají velké prostředky na udržení tělesného zdraví. Je však pravdou, že ženy, které jsou dlouho zdravé a žijí dlouhý život, jsou především v rovnováze duševní, duchovní a sociální. Podporováním tantra-jógy jsem neopustila své konvenční lékařské vzdělání, ale rozšířila jsem jej. Na svých kursech slučuji starodávnou moudrost a moderní vědu. Umění tantra- jógy je pro mne umění srdce, je to pro mne cesta srdce.

Ve volném čase se zabývám nezávislým cestováním, které považuji za způsob, jak si přirozeně rozšířit náhled na svět. ( Mongolsko, Indie, Srí Lanka, Thajsko, Laos, Kambodža, Malajsie, Montana a Kanadské pohraničí, Severní Afrika- Maroko, státy Evropy- Francie, Norsko, Slovinsko, Švýcarsko… a východní Evropy- Ukrajina, Rumunsko…..).

V současnosti žiji se svým mužem v Jihlavě.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

05.01.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám