Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Světlo ženy

Podvečerní prožitkové setkání pro ženy, konané pravidelně 1x měsíčně již třetím rokem v Brně a Plzni, nyní také v Praze. Popis akce : Zvu Vás Ženy k objevování naší hodnoty a nalézání skrytého potenciálu, který tak málo dáváme najevo. Společně v kruhu Žen navážeme na tradici síly, moudrosti a lásky, tak přirozené při těchto setkáních. Je to kruh, který sjednocuje, léčí, harmonizuje a otevírá prostor. Otevírá volnost, která je často Tajemstvím i pro nás samotné. Společným sdílením, modlitbou či pohybem podpoříme naši vzájemnost. Já podpořím a zesílím hloubku setkání. Dozvíte se i o projektu škole „Tanec Mystické Růže.”

Cena : 300 Kč (platba v hotovosti na místě)

Kontaktní email : seminare@maitrea.cz

Kontaktní telefon : 725 783 506

O lektorovi : Kalyani P. Mašková

Kalyani P. Mašková – narozena 12.07.1969 v Chomutově. Vzdělání a praxe v oboru zdravotnictví až do r. 2003 (18 let) – zdr.sestra ARO, KJIP, vedoucí sestra pečovatelské služby Ahome – care, staniční sestra Hospic.

Od r. 1989 procházela intenzivní duchovní transformací. Na vědomou cestu jí přivedla práce s umírajícími, aktivace kundalini při porodu a vlastní nemoc. Zejména praktikování meditace Atmavičáry ji provedlo temnou nocí Duše – psychospirituální krizí. Intenzivní meditační praxi se vědomě věnuje od r. 1996 (Ramana Mahariši, manželé Tomášovi, Jiří Vacek).

Do vědomého sjednocení s Boží Přítomností se odevzdala a byla přijata v r. 2003. Od r. 2003 se věnovala individuálnímu poradenství, hlubinné abreaktivní psychoterapii a lektorské činnosti. V současnosti se zaměřuje na výuku meditací, tančenou modlitbu, vědomou komunikaci (síla Slova), traumata zejména na národní a náboženské úrovni, na projekt Světlo Ženy®, Systemické konstelace a lektorství seberozvojových seminářů.

Další vzdělání:

Kurz Etikoterapie (Vladimír Vogeltanz), Výcvik Gestalt terapie ( rozsah 2 roky), Kurs Hlubinná abreaktivní psychoterapie ( Ing. Andrej Dragomirecký), Trénink Rodinné konstelace a pohyby Duše (Bhagat J. Zeilhofer), Vzdělávací cyklus „Trauma – Psychospirituální krize – Závislost” (o.s.Diabasis), Tantrický výcvik Posvátné tělo – Vášnivý Duch ( John Hawken), Trénink Neo-Reichiánské dechové terapie (Moumina), Mezinárodní výcvik Jak pracovat se sexualitou (John Hawken), Trénink v hypnóze podle Eriksona a NLP (Bhagat J. Zeilhofer), supervizní semináře a další.

Aktivity nabízí společně s partnerem Pavlem Veselým pod názvem „CESTOU DOMŮ”. Od r. 2009 vedou společně výcvik Systemické konstelace a pohyby Duše. Více o lektorce na www.cestoudomu.cz.

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

16.03.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám