Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Sebepoznání, osobní rozvoj a kreativita I.

Čas: 20:00

V tomto intenzivním kursu se budete aktivně učit metodám sebepoznání, překonávání stresu, komunikaci a životní strategii, vyjadřování pocitů, tvořivé spolupráci i relaxaci. Budete si ujasňovat své hodnoty a motivace, vzorce z dětství a jak vás ovlivňují, setkávat se, učit se chápat druhé i sebe, přijímat zodpovědnost za svůj život.

Popis akce : Tato témata tvoří stabilní základnu pro další vnitřní práci a uplatnění v životě a v profesním i osobním rozvoji. Budeme si i hrát, zpívat, tancovat a běhat a zažijeme spolu hodně legrace. Účast na všech aktivitách je dobrovolná. Můžeme si zkusit i překonávání vlastních hranic. Klademe důraz na harmonické zapojení obou mozkových hemisfér, abychom uměli nejen logicky myslet, ale i používat intuici a využívat sílu svého podvědomí.

Cena : 2900 Kč

Kontaktní osoba : Lucie Svobodová

Kontaktní email : info@centrum-nesmen.cz

Kontaktní telefon : 603207273

Webové stránky : http://www.centrum-nesmen.cz/

O lektorovi : Lída Chrášťanská

63 let, má výcvik v holotropním dýchání u prof. Grofa. 15 let vede centrum osobního rozvoje v Nesměni, jako jediná v Čechách je učitelkou a mentorkou tanců univerzálního míru, které studovala v Německu a Švýcarsku. Učila se od šamanů v Brazílii a v Peru, má indiánského učitele, dovolené tráví na vipassana nebo sufi retreatech, baví ji spojování různých duchovních cest.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

08.02.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám