Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Rising Sun – Surya Namaskara a Yoga Nidra

Rising Sun

Už se nemůžete dočkat jarního sluníčka?

Surya Namaskara a Yoga Nidra

vede Meera z Arsha Yoga

Zkraťte si čekání na slunečné dny právě tímto workshopem a rozzářete slunce uvnitř Vás. Společně si podrobně projdeme celou sestavu pozdravu slunci. Naučíme se nové variace a hlavně si zahřejeme stuhlé svaly po dlouhé bílé zimě. Po rychlejším a intenzivnějším cvičení přejdeme do meditativního a pomalejšího rytmu za doprovodu blahodárného zvuku slunečních manter.

Surya Namaskara posiluje všechny svaly v těle a zároveň protahuje místa, o kterých někdy ani nevíme, že je máme. Po důkladném zahřátí těla i ducha bude následovat půlhodinová hluboká relaxace v podobě jóga nidry (spánek jogína), která načerpanou energii rovnoměrně rozloží po celém těle tak, jak to potřebujeme.

    Kde: Yogaspace, Holečkova 5, Praha 5-Smíchov

    Kdy: 10. dubna 2010, 10 – 13 hod

    Cena: 400 CZK

V případě zájmu o účast prosím převést výše uvedenou částku na konto: Marie Karanath, 156727556/600, variabilní symbol 201003 nepozději do 2.4. 2010. Po tomto datumu již není nárok na náhradu.

Om Tat Sat

Bližší informace:

e-mail: arshayoga.org@gmail.com

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

08.02.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám