Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Přechodové rituály na cestě životem

Čas: 20:00

Součástí mnoha původních tradic je přechod z jedné životní etapy do druhé, který postrádáme v dnešní době. Toto setkání je určeno pro lidi, kteří si chtějí tento magický moment duchovního přerodu zažít.

Popis akce : Vítáni jsou chlapci a dívky, kteří se rozhodli vstoupit do světa dospělých, jejich rodiče i prarodiče. Zveme ženy, které chtějí zažít rituál přechodu do 3. věku – období moudrosti. Vítáni jsou i jednotlivci, kteří budou rituály spoluvytvářet a podporovat.

Cena : 2500 Kč

Kontaktní osoba : Lucie Svobodová

Kontaktní email : info@centrum-nesmen.cz

Kontaktní telefon : 603207273

Webové stránky : http://www.centrum-nesmen.cz/

O lektorovi : Lída Chrášťanská

63 let, má výcvik v holotropním dýchání u prof. Grofa. 15 let vede centrum osobního rozvoje v Nesměni, jako jediná v Čechách je učitelkou a mentorkou tanců univerzálního míru, které studovala v Německu a Švýcarsku. Učila se od šamanů v Brazílii a v Peru, má indiánského učitele, dovolené tráví na vipassana nebo sufi retreatech, baví ji spojování různých duchovních cest.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

08.02.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám