Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

OM YOGA STUDIO a yoga rhytm

Dnes poprvé v novém OM YOGA STUDIU…

V minulém týdnu proběhlo slavnostní otevření nového pražského jógového studia na Praze 4 – OM YOGA STUDIA. Hostů a přátel přišla celá řada a tak jsme společně shlédli příjemné vystoupení dvou půvabných tanečnic v klasických sárích, poté byli uvítáni majitelkami a skvělými cvičitelkami jógy tohoto překrásného studia – Andreou Smékalovou a Katkou Novákovou. Třešinkou na dortu bylo hudební vystoupení pánů Fredi Janáčka a Richarda (USA).

A tak jsem dnes poprvé „vyrazila” na netradiční hodinu jógy – yoga rhytm – o které jsme již na našich stránkách psali. Pod vedením milé a profesionální lektorky Katariny Mikulandové jsem zažila velmi jemnou a zároveň dynamickou hodinu jógy v tanečním rytmu. Byl to pro mě ojedinělý zážitek, neboť i mne hudba provází celým mým životem.

Yoga rhytm dává ženě možnost vyjádřit celé její ženství, její křehkost a vrozený smysl pro rytmus. A tak jsem odcházela s pocitem, že mi jóga (a zvláště pak Katka) nabídla nový obzor, který si budu nesmírně ráda rozšiřovat každou pondělní hodinu v OM YOGA STUDIU a kterou vám všem mohu jen vřele doporučit.

Petra

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

31.01.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám