Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

O matkách a dcerách – Mam tě ráda, mami

Večery v kruhu žen. Sdílení našich životních situací, otázek a příběhů. Sdílení smíchu, slz, bolesti i radosti. Sdílení našeho společného bytí v nekonečném kruhu matek a dcer. Budeme pracovat s tím, co si s sebou přineseme. Formou příběhů, povídání, malých konstelací a spontánních rituálů. Budeme spolu, my ženy, v jednoduchosti a hloubce. Dcery svých matek a matky svých dcer. Popis akce : Kdy jste jí to naposledy řekly? A jak dlouho už toužíte po tom, aby to řekla ona vám? Když jsme byly malé, neuměly jsme roztočit kruh lásky mezi námi a naší matkou. Teď už jsme ale velké. Už nemusíme čekat, až se to ona konečně naučí. Až konečně pochopí a stane se tou mámou, kterou jsme vždycky chtěly mít, a řekne: „Mám tě ráda takovou jaká jsi” Teď už s tím můžeme začít samy. Můžeme projít svým strachem k lásce a říct své mámě to, po čem tolik toužíme: „Mám tě ráda, mami.”

Přijďte v kruhu žen sdílet svoje příběhy, radosti i bolesti, učit se a nechat se tím kruhem vyživit.
Můžete přijít samy, nebo se svou maminkou či dcerou. Cena : 300 Kč (platba v hotovosti na místě)

Kontaktní email: seminare@maitrea.cz

Kontaktní telefon : 725 783 506

O lektorovi: Tereza Kalinová

Koučka, facilitátorka a lektorka

Provází své klienty cestou osobního rozvoje a rozvoje jejich vědomí (sebe-vědomí, vědomí reality své a ostatních, vědomí odpovědnosti, vědomí volby apod.). Pracuje s rozvojem vědomí v businessu. Pracuje individuálně (coaching, stínování, transformativní sezení), s pracovními teamy (teamový coaching, facilitace setkání) a se skupinami (workshopy, přednášky a cesty na Saharu).

Osobnímu rozvoji a rozvoji vědomí se věnuje od roku 2004. Svou zkušenost doposud získala skrze čtyři roky intenzivních osobně rozvojových tréninků v ČR i zahraniční (USA, Německo), studium a praxi s modelem osobnosti zvaným Enneagram, coaching, systemické konstelace, meditace, práci s Lataif esencemi, traumaterapii a každodenní trénink přítomnosti a pozorování. A také život a studium mezinárodních vztahů na vysokých školách v Čechách (FSV UK), Kanadě (St. Thomas University, Fredericton) a Německu (Georg August Universität, Göttingen), manažerskou, moderátorskou, lektorskou a poradenskou práci. Z hor, lesů, řek, oceánů a Sahary. A od všech lidí se kterými se setkává.

http://www.terezakalinova.cz/

Eva Kalinová

Eva je koučka a poradkyně, která své klienty provází na jejich cestě k tomu, co opravdu chtějí. Pracuje s lidmi, aby mohli opustit svoje „žabomyší války” a přestali ztrácet energii tam, kde už to není potřeba. Její klienti se stávají vědomější, živější, radostnější a mají větší možnost volby. Uvědomí si své kvality a přestávají být obětí.

Eva vychovala tři děti, patnáct let dělala finančního poradce, kde s lidmi hledala jejich finanční záměry a potřeby a od roku 1996 se zabývá emoční inteligencí a osobním rozvojem. Skrze svou vlastní cestu transformace došla k laskavému a jasnému vhledu, který nyní nabízí svým klientům.

Eva se pod vedením Evy Velechovské od r. 1999 zabývá psychospirtuálním modelem osobnosti Enneagramem, jehož studium ukončila v r. 2008 certifikací americké školy Helen Palmer. Od r. 2000 pracuje s Oshovým žákem Mistrem Prasadamem, absolvovala desítky rodinných konstelací a emočních výcviků.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

05.01.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám