Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz jógy s Meerou

“Myslíte si, že nejste dost ohební na to, abyste si dali nohu za hlavu?”

Nevadí. Jóga je totiž úplně o něčem jiném. Jóga je pro každého bez ohledu na věk, národnost, původ nebo náboženské vyznání. Pro to, abyste mohli správně cvičit jógu, nemusíte žít v jeskyni v Himalájích. Jóga je pro všechny tady a teď. Nejen že jóga zlepší Váš aktuální tělesný a duševní stav, ale celkově Vám dodá energii a vitalitu pro Váš každodenní život. Pak se každý všední den strávený v práci nebo doma s dětmi stává něčím výjmečným.

Náplní hodiny jsou jógové pozice na protažení a posílení svalstva (asány), relaxace, dechová cvičení (pranajáma) a meditace. Cvičení už jen jednou týdně dělá divy. Kurz je vhodný pro úplné nebo částečné začátečníky i pro budoucí maminky do 6.měsíce těhotenství.

Vneste pohodu a novou energii do Vašeho všedního dne a přijďte si zacvičit jógu do prosluněného sálu s výhledem na Prahu v Relaxcentru Strahov, Pod Stadiony 45, Praha 5, přímo vedle zastávky autobusu 217, Podbělohorská. Termín kurzu: 8krát v úterý, 13.4. – 1.6. 2010,

9:00 – 10:30. Cena: 750 CZK

Kurz vede certifikovaná instruktorka jógy a jógová terapeutka, Marie Meera Karanath, která se svým manželem pobývá půl roku v Indii, kde společně vedou malé jóga centrum a půl roku v Evropě, kde nabízejí hodiny jógy a semináře v různých centrech v České republice, Německu, Velké Británii a Bulharsku.

Těším se na Vás!

tel. 776 193 556 (po 1.dubnu)

e-mail: arshayoga.org@gmail.com

web: www.arshayoga.org

Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy.

Yoga

“Do you think that you are not flexible enough to put your leg behind your ear?”

Dont worry because yoga is something completely different. Yoga is suitable for everyone regardless of age, nationality, origin or religion. Practising yoga doesnt mean that you have to live in a cave in the Himalayas. Yoga is open to everyone here and now. Yoga does not only improve your present physical and mental condition but it brings more energy and peace into your everyday life. Then each day spent at work or with your family becomes special.

Yoga classes consist of postures for streching and strengthening the muscles (asanas), relaxation, breathing techniques (pranayama) and meditation. Practising yoga just once a week can do wonders. This course is suitable for complete or partial beginners and also for future moms until the 6th month of pregnancy.

Bring vitality and a feeling of well-being into your daily routine and join me for yoga in an airy room with a magnificent view of Prague in Relaxcentrum Strahov, Pod Stadiony 45, Praha 5, directly next to the bus stop Podbělohorská (bus 217). Course duration: 8

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

07.02.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám