Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jógou proti obchodování s lidmi

Milí přátelé,

součástí filozofie jógového studia Akasha je podporovat rozličné projekty a organizace šířící dobré myšlenky do světa. Proto jsme se rozhodli zapojit se do akce s názvem YOGA STOPS TRAFFIC – přeloženo do češtiny – JÓGOU PROTI OBCHODOVÁNÍ S LIDMI. O co jde? V sobotu 13. března se v 10:00 sejdeme ve studiu Akasha, abychom podporili organizaci Odanadi Seva Trust. Tato organizace sídlí v Indickém meste Mysore, odkud pochazí Ashtanga Yoga. Odanadi se již přes 20 let věnuje záchraně mladých lidí a žen, které se staly oběti prostituce, domácího otroctví nebo skončily na ulici. Odanadi jim dá nový domov a součástí péče jsou také pravidelné lekce jógy. Kratký klip o tom, jak jóga pomáhá řri léčení zraněných duší můžete vidět zde.  My se zapojíme tím, že společně odcvičíme 108 pozdravů slunci. Kdyby to na vás bylo moc, je možné odcvičit třeba polovinu, čtvrtinu, či méně, tak aby se vždy jednalo o číslo, které v násobku dá 108 (54, 27 atd…).
Každý z účastníků přispěje dle svého uvážení finanční částkou, kterou po skončení darujeme Odanadi. Pozdravy povedou Tereza Cichová a Lucie Königová. Pokud se chcete zúčastnit, rezervujte si misto na bela@akasha.cz. Více informací najdete na  www.akasha.cz.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

09.03.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám