Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jóga a vedanta

Anglicky s tlumočením do češtiny

kdy:1. – 2. května, 2010, SO 9 – 17 hod, NE 10 – 13 hod

kde: Taiji Akademie, Polská 1, Praha 2 (Sokol v Riegrových sadech)

cena : 1.750 CZK

Na začátek bychom chtěli poděkovat Swamimu Tattvarupanandovi, který přijal naše pozvání přednášet poprvé v České republice, a to právě na tomto víkendovém semináři. Vědění o józe vychází pouze a jen ze zkušenosti. Proto se na tomto semináři dozvíte, jak spojit Swamiho hlubokou moudrost vycházející ze zkušenosti s naší každodenní jógovou praxí. Tím dosáhneme toho, co si každý člověk ve svém životě přeje, a to je být šťastným. Společně si zameditujeme, naučíme se základy správné recitace manter, zacvičíme si jógu a setkáme se s moudrostí Swamiho Tattvarupanandy, který nám ukáže, že být teď a tady šťastným není zase až takový problém. Ne náhodou totiž získal přezdívku “Swami Smíšek”. Swamiho učení je založeno na 5000 let staré védské tradici poznávání sebe samého, kterého můžeme i v dnešní době využít k tomu, abychom se vypořádali s našimi každodenními problémy.

SO: 9 -10 pranajáma + meditace vede Harilalji, 10 – 12:30 přednáška na téma: Štěstí tady a teď,

12:30 – 14, 14 – 15 recitace manter,

15 – 17 jóga + jóga nidra vede Meera

NE: 10 – 11 pranajáma + meditace vede Harilalji, 11 -13 přednáška pokračování

Swami Tattvarupananda Saraswati je přímým žákem Swamiho Dayanandy Saraswati ze Šivánanda tradice a vede Gurukulam ve městě Trivandrum ve státě Kerala, kde jsou ubytovány děti z chudých rodin. Kromě klasického školního vzdělání se dětem dostává praktického vzdělání z oblasti jógy. Swamiji také vyučuje sanskrit a Bhagavad Gítu v různých ašrámech a centrech v Indii a v zahraničí. Pokud byste se rádi dozvědeli více o činnosti Swamiho Tattvarupanandy, podívejte se na webové stránky Gurukulam: www.jjkgurukulam.org

Pro více informací a registraci, prosím, kontaktujte:

kontaktní osoba: Meera Karanath

e-mail: arshayoga.org@gmail.com

web: www.arshayoga.org

portál jógové terapie: www.arshayoga.ning.com

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

26.01.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám