Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Jarní úklid duše a těla

Čas: 20:00

Emocionální a fyzická Cesta podle Brandon Bays, tance, meditace, zpěv manter, oslava živlů, putování vnitřní krajinou, práce s tělem a dechem a indiánská rituální sauna. Rituály a vnitřní prací očistíme svoje tělo i duši a připravíme se na přicházející nové období.

Popis akce : S lektory Mirkem a Radmilou si projdeme emocionální a fyzickou Cestu podle Brandon Bays, která se sama vyléčila z rakoviny a nyní nabízí všem svou metodu k emocionálnímu i fyzickému uzdravení. S Ludmilou Chrášťanskou nás čeká integrační vnitřní práce: tance, meditace, oslava živlů, práce s dechem a rituální potní chýše. Těmito rituály a vnitřní prací očistíme svoje tělo i duši a připravíme se na přicházející nové období.

Cena : 2200 Kč

Kontaktní osoba : Lucie Svobodová

Kontaktní email : info@centrum-nesmen.cz

Kontaktní telefon : 603207273

Webové stránky :http://www.centrum-nesmen.cz/

O lektorovi :Lída Chrášťanská

63 let, má výcvik v holotropním dýchání u prof. Grofa. 15 let vede centrum osobního rozvoje v Nesměni, jako jediná v Čechách je učitelkou a mentorkou tanců univerzálního míru, které studovala v Německu a Švýcarsku. Učila se od šamanů v Brazílii a v Peru, má indiánského učitele, dovolené tráví na vipassana nebo sufi retreatech, baví ji spojování různých duchovních cest.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

08.02.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám