Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Hridaya Ayurveda: Cesta srdce

Seminář Cesta srdce je ojedinělý počin k podpoře planetární transformace na základě starobylé moudrosti ayurvédy, yogy a védského vědění. Globální přeměna sestává ze změny vědomí každého jedince od vnímání sama sebe jako odpojeného od zdroje k zažití sounáležitosti celku. Existuje mnoho metod pomocí níž se můžeme přiblížit k tomuto prožitku. Většina těchto metod se přenášela po tisíciletí v omezeném počtu z mistra na žáka v tradici gurukula. Díky planetárním vlivům nastala nyní možnost podělit se se všemi, kdo jsou ochotni naslouchat.

Surya a chanda, neboli slunce a měsíc jsou dvě základní polarity, kolem nichž se vytváří v naší fyziologii a psychologii pohyb směrem k harmonii. Fungují jak horizontálně, tak i vertikálně. V polaritě vytváření pozitivně a negativně nabité energetické pole. V rámci semináře budeme pomocí praktických cvičení otvírat nejenom tyto energie, ale jejich vzájemný vztah, co jej ovlivňuje a zda a jak je můžeme ovlivnit my sami. Máte-li zájem poznat a pochopit blíže, o čem je nejenom letošní rok, ale začínající nový astronomický věk, přijďte na seminář a udělejte si vlastní zkušenost.

Praktické poznámky: Doporučujeme oblečení vhodné na cvičení či pohyb, včetně yogických asán. Dále pomůcky na poznámky. Ve cvičebně jsou podložky a polštáře, v místnosti je třeba býti bez obuvi. Pro chladnokrevné typy doporučujeme přinést extra ponožky či deku. Dále není dovoleno nosit do budovy jakékoliv poživatiny živočišného původu, alkohol či v prostorách kouřit. Oběd bude s největší pravděpodobností opět podáván na místě, a to vegetariánský z indické restaurace.

Cena 1000 Kč za osobu.

V případě zájmu účasti na semináři se hlaste pomocí kontaktního formuláře nebo na martina.ayurveda@seznam.cz , a to nejpozději do 1. 3. 2010. Přihlášení je závazné, pokud zaplatíte zálohu 500 Kč (která je nevratná) převodem na bankovní účet České spořitelny, číslo účtu 1973450379/0800. Uvědte do zprávy pro příjemce svoje jméno pro identifikaci. Pokud to není možné, uveďte variabilní symbol, kterým budeme moci přiřadit platbu vám. Zbytek kurzovného ve výši 500 Kč bude k úhradě na místě v hotovosti před začátkem semináře.

+420 739 205 662

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

13.03.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám