Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Energie emocí, citů – kvantová psychologie

Práce s emocemi (i strachem) z pohledu kvantové psychologie. Od popírání k přijetí. Od-hodnocení. Popis akce : Roční cyklus volně navazujících workshopů “Jak prožít rok 2010 důstojně a úspěšně – spirituální inteligence a kvantová psychologie”, je aktuální nabídkou pro „nulový” rok 2010. Tyto workshopy nabízí orientaci v každodenním životě a přijetí role tvůrce a vůdce svého života. Nabízíme možnost prakticky a přitom hravou formou prožít objevování návodů „jak na to …”. Získané zkušenosti můžete přenést do jakéhokoli tématu vašeho života.
Je to cesta k vnitřní síle, harmonii, kráse a tím také ke zdraví. Cesta pro dospělé prožívání partnerských vztahů, cesta alchymie, která se děje tady a teď.
Pojmy spirituální inteligence a kvantová psychologie mohou působit příliš vědecky, My tímto podporujeme zviditenění propojení vědy a spirituality, což přináší i propojování kulturních i duchovních tradic.
Workshopy jsou sestaveny jako jednotlivé celky, volně však na sebe navazují. Účastníci, kteří absolvují nejméně osm z deseti workshopů, obdrží Certifikát „Základy spirituální inteligence”. Workshopy probíhají současně v Praze, Brně a Plzni, čímž vytváříme společné podporování ve vzá-jemnosti i na dálku.

Témata a termíny celého cyklu pro rok 2010:
27.01. Přítomnost, radost a plynutí – spirituální inteligence
Co je spirituální inteligence. Jak můžeme ovlivnit prožívání přítomnosti a jak naplnit rok 2010? Vnitřní a vnější svět. Kde je zdroj radosti a co znamená plynout. Na workshop si prosím přineste předmět, který ve vás vyvolává radost.

24.02. Prázdno, zákon pozornosti – kvantová psychologie
Co je kvantová psychologie. Zákon pozornosti a naše vnímání světa. Kde najít Prázdno a co to je? Jak mi může informace o Prázdnu pomoci žít harmonický a tvořivý život? Galaktický rozměr tvoření. Konstalace a Prázdno.

17.03. Člověk jako víceúrovňová bytost – spirituální inteligence
Energetická těla. Co vše je můj tým? Kdo je vůdcem tohoto týmu a jak podporovat spolupráci a vzá-jemnost jednotlivých úrovní. Sjednocování systémů.

28.04. Energie emocí, citů – kvantová psychologie
Práce s emocemi (i strachem) z pohledu kvantové psychologie. Od popírání k přijetí. Od-hodnocení.

26.05. Lidství a hodnota srdce – spirituální inteligence
Střed. Hodnota člověka a jeho místo na Zemi, národu a v rodu. Tři srdce a jejich propojení. Meditace a modlitba. Alchymie – transformace.

23.06. Nulový bod, sexualita, početí – kvantová psychologie
Kvantový pohled na sexualitu a vztah k tantře – dávnému učení východu. Kdy je nulový bod? Početí -bod zapomnění.

září Energie myšlenek, slov – kvantová psychologie
říjen Respekt, úcta, bohatství – spirituální inteligence
listopad Polarita, změna, smrt – kvantová psychologie
prosinec Přítomnost a plynutí. Kdo jsem já? – spirituální inteligence

Cena : 300 Kč (platba v hotovosti na místě 30min. před zahájením)

Kontaktní email : seminare@maitrea.cz

Kontaktní telefon : 725 783 506

O lektorovi

Kalyani P. Mašková

Kalyani P. Mašková – narozena 12.07.1969 v Chomutově. Vzdělání a praxe v oboru zdravotnictví až do r. 2003 (18 let) – zdr.sestra ARO, KJIP, vedoucí sestra pečovatelské služby Ahome – care, staniční sestra Hospic.

Od r. 1989 procházela intenzivní duchovní transformací. Na vědomou cestu jí přivedla práce s umírajícími, aktivace kundalini při porodu a vlastní nemoc. Zejména praktikování meditace Atmavičáry ji provedlo temnou nocí Duše – psychospirituální krizí. Intenzivní meditační praxi se vědomě věnuje od r. 1996 (Ramana Mahariši, manželé Tomášovi, Jiří Vacek).

Do vědomého sjednocení s Boží Přítomností se odevzdala a byla přijata v r. 2003. Od r. 2003 se věnovala individuálnímu poradenství, hlubinné abreaktivní psychoterapii a lektorské činnosti. V současnosti se zaměřuje na výuku meditací, tančenou modlitbu, vědomou komunikaci (síla Slova), traumata zejména na národní a náboženské úrovni, na projekt Světlo Ženy®, Systemické konstelace a lektorství seberozvojových seminářů.

Další vzdělání:

Kurz Etikoterapie (Vladimír Vogeltanz), Výcvik Gestalt terapie ( rozsah 2 roky), Kurs Hlubinná abreaktivní psychoterapie ( Ing. Andrej Dragomirecký), Trénink Rodinné konstelace a pohyby Duše (Bhagat J. Zeilhofer), Vzdělávací cyklus „Trauma – Psychospirituální krize – Závislost” (o.s.Diabasis), Tantrický výcvik Posvátné tělo – Vášnivý Duch ( John Hawken), Trénink Neo-Reichiánské dechové terapie (Moumina), Mezinárodní výcvik Jak pracovat se sexualitou (John Hawken), Trénink v hypnóze podle Eriksona a NLP (Bhagat J. Zeilhofer), supervizní semináře a další.

Aktivity nabízí společně s partnerem Pavlem Veselým pod názvem „CESTOU DOMŮ”. Od r. 2009 vedou společně výcvik Systemické konstelace a pohyby Duše. Více o lektorce na www.cestoudomu.cz

Pavel Veselý

Pavel Veselý, narozen 26.11.1970 v Brně. Vzdělání v jednooborové psychologii na FFMU. Praxe 8 let v oblasti pracovní psychologie , personalistiky a managementu ve vlastní firmě, od r. 2004 soukromá psychologická praxe. Zaměření: mužské skupiny – semináře Síla Muže®, Systemické konstelace, individuální poradenství, Hlubinná abreaktivní psychoterapie a další.

Další vzdělání:

Kurs Hlubinná abreaktivní psychoterapie ( Ing. Andrej Dragomirecký), Trénink Rodinné konstelace a pohyby Duše (Bhagat J. Zeilhofer), Vzdělávací cyklus „Trauma – Psychospirituální krize – Závislost” ( o.s.Diabasis), Tantrický výcvik „Posvátné tělo – Vášnivý Duch (John Hawken), Trénink Neo-Reichiánské dechové terapie (Moumina), Mezinárodní výcvik Jak pracovat se sexualitou (John Hawken), Trénink v hypnóze podle Eriksona a NLP (Bhagat J. Zeilhofer), supervizní semináře a další.

Aktivity nabízí společně s partnerkou Kalyani pod názvem „CESTOU DOMŮ”. Od r. 2009 vedou společně výcvik Systemické konstelace a pohyby Duše. Více o lektorovi na www.cestoudomu.cz.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

04.01.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám