Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Cesta do ticha Sahary – silent retreat v tuniské Sahaře

Pěší pouť saharskou pouští je cestou k sobě a ke svému vnitřnímu vedení. Popis akce : Silent retreat pro dospělé. Smíšená českoněmecká skupina s překladem. V tichu a čisté kráse pouště je prostor si odpočinout, uvolnit se, nechat se hladit teplým pískem, nahlédnout bez vyrušení, útěků a příkras do svého vnitřního světa. Setkat se s tím, kdo opravdu jsme. Poušť je mystickým místem zastavení, místem pro otázky o smyslu, životním úkolu a vizi.

Cesta trvá 14 dní. Jdeme pěšky pouští, s komfortem doprovodného auta v místě tábořišť. Večeříme u ohně, spíme pod hvězdami nebo ve stanu, snídáme čerstvě pečený beduínský chléb. Uprostřed poutě jdeme na tři dny do úplného zastavení, ticha a samoty.

Skupina se vzájemně podporuje formou sdílení, společných rituálů a bubnování. Charles a Tereza jsou po celou dobu k dispozici pro individuální sezení.

Více se o Cestách do ticha dočtete na http://www.terezakalinova.cz/cesky/cesta-do-ticha/

Webové stránky : http://www.terezakalinova.cz

O lektorovi : Tereza Kalinová

Koučka, facilitátorka a lektorka

Provází své klienty cestou osobního rozvoje a rozvoje jejich vědomí (sebe-vědomí, vědomí reality své a ostatních, vědomí odpovědnosti, vědomí volby apod.). Pracuje s rozvojem vědomí v businessu. Pracuje individuálně (coaching, stínování, transformativní sezení), s pracovními teamy (teamový coaching, facilitace setkání) a se skupinami (workshopy, přednášky a cesty na Saharu).

Osobnímu rozvoji a rozvoji vědomí se věnuje od roku 2004. Svou zkušenost doposud získala skrze čtyři roky intenzivních osobně rozvojových tréninků v ČR i zahraniční (USA, Německo), studium a praxi s modelem osobnosti zvaným Enneagram, coaching, systemické konstelace, meditace, práci s Lataif esencemi, traumaterapii a každodenní trénink přítomnosti a pozorování. A také život a studium mezinárodních vztahů na vysokých školách v Čechách (FSV UK), Kanadě (St. Thomas University, Fredericton) a Německu (Georg August Universität, Göttingen), manažerskou, moderátorskou, lektorskou a poradenskou práci. Z hor, lesů, řek, oceánů a Sahary. A od všech lidí se kterými se setkává.

http://www.terezakalinova.cz/

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

12.03.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám