Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Autopatie jako cesta ke zdraví

Mgr. Jiří Čehovský- semináře (únor-červen: 6.2.;10.4.;5.6.)

Telefon: 777 204 028

Autopatie je cesta ke zdraví, metoda celkového pozitivního ovlivňování lidského organismu, od spirituální sféry až po tělesné orgány, vyrůstající na základech klasické homeopatie. Je to nová metoda, jejíž principy již byly v historii využívány u lidí i ve veterinární praxi. Jedná se o použití homeopatickým způsobem vysoko ředěné vlastní sliny osoby, která má být pozitivně ovlivněna. Termíny:

6.2. AUTOPATIE I.pro začátečníky

10.4. AUTOPATIE II. – pokračování pro začátečníky

5.6. AUTOPATIE III. – pro pokročilé

Témata setkání:

 • 21.A/ AUTOPATIE I. – pro začátečníky
 • Léčení chronických a opakovaných nemocí, samoléčba- 6.2. sobota

  – autopatie je nová metoda, byť s prastarými kořeny a stále se vyvíjí. Seminář je určen začátečníkům, především samoléčitelům, rodičům chronicky nemocných dětí a vůbec všem, kdo již pochopili, že musí vzít osud svůj a své rodiny do vlastních rukou, pokud chtějí dosáhnout zdraví a štěstí. Jelikož podmínkou autopatické léčby není vyloučení jiných metod léčby, není nutné složitě uvažovat, zda upřednostnit to či ono. Autopatie může být použita i jako doplňková metoda, a to k jakékoliv jiné. Autopatie, založená na jemnohmotném působení, nemůže z principu způsobit žádnou škodu. Prvních sedm hodin výuka autopatie dává základy poznání nového oboru a směřuje k tomu, aby každý účastník byl schopen zlepšovat či dokonce zcela odstranit jednodušší chronická a akutní onemocnění (alergie, nespavosti, bolesti hlavy,ekzémy, menstruační potíže, kloubní problémy apod.).

  Cena: 600 Kč, záloha 300 Kč do 15.2. Platba na místě 700 Kč. Zájemci hlaste se na tel.777 204 028.

  22.B/ AUTOPATIE II. – pokračování pro začátečníky

 • Řešení akutních a komplikovaných chronických potíží- 10.4. sobota

  – na tomto druhém pokračování se již sejdou lidé, kteří poznali z vlastní zkušenosti, po absolvování první přednášky, působení autopatie na psychiku a fyzické orgány. Složitější zdravotní problémy (deprese, migrény, poruchy metabolismu apod.) a akutní nemoci. Analýza videozáznamů vyléčených chronických (tzv. „nevyléčitelných”) potíží.

  Cena: 600 Kč, záloha 300 Kč do 10.3. Platba na místě 700 Kč. Zájemci hlaste se na tel.777 204 028.

  22.C/ AUTOPATIE III. – pro pokročilé – 5.6. sobota

  – kurz je určen pro všechny, kdo mají již znalosti o této metodě z předešlých seminářů nebo z knih pana Mgr. Čehovského. O tom, jak překonávat překážky v léčbě, jak postupovat v případě velmi vážných chorob (např. rakovina, poruchy vnitřních orgánů apod.) a při jejich prevenci. Analýzy případů. Jak se stát dobrou léčitelkou sebe i svého okolí.

  Cena: 600 Kč, záloha 300 Kč do 10.5. Platba na místě 700 Kč. Zájemci hlaste se na tel.777 204 028.

 • O lektorovi: Mgr. Jiří Čehovský – autor knížek a článků v časopisech Meduňka a Regena. Praktikuje homeopatii od roku 1980. Široce známá je jeho kniha Homeopatie, víc než léčba (Homeopathy more than a cure ) a kniha Autopatie – cesta k tělesné a duševní harmonii, která vyšla i v Německu, USA a Velké Británii. Jeho nejnovější knihou je Uzdrav se s autopatií. Publikoval desítky článků v českých i zahraničních časopisech. Je spoluautorem homeopatického diagnostického programu Kent. Vyučuje homeopatii na pražské Homeopatické akademii a přednáší na kurzech autopatie. Praktikuje autopatii a klasickou homeopatii.

  Úryvek z knihy Autopatie, cesta k tělesné a duševní harmonii:
  Atopický ekzém postihl děvčátko hned po příjezdu z porodnice. Do týdne jím bylo pokryté celé tělo. Intenzivní konvenční léčba byla bezvýsledná. Ve čtvrtém měsíci ji přivezli do mé poradny. Škrabe se do krve, přes noc musí mít zašité rukávy, aby se nerozškrabala. Silně to svědí a dítě pláče celý den. Doporučil jsem homeopatický lék, který se však u kojenců hledá obtížně, protože nemají dostatečně vyvinuté osobnostní rysy, které by vedly k přesnějšímu předepsání. Je nutné vyzkoušet různé léky.
  Kontrola po měsíci: Nic se nezlepšilo a navíc dítě přestalo v noci spát. Prokřičí celou noc, chraptí, sípe a škrabe se.
  Kontrola po dvou měsících: Dítě stále velmi špatně spí, někdy v noci vůbec ne, ekzém kolísá od velmi špatných poloh k jakýmsi neuspokojivě lepším. V noci se škrabe. Doporučen autopatický preparát C30.
  Kontrola po třech měsících: Druhý den po podání se ekzém opticky ještě zhoršil. Byla však o poznání veselejší. Další noc spala výrazně lépe. Za týden po podání již prospala celou noc, což se dosud nestalo. Maminka říká, že spala v posledních měsících jen půl hodiny ve dne a půl hodiny v noci, jinak křičela. Za tři týdny po podání preparátu se výrazně zlepšil i ekzém. Je veselá a čilá.
  Kontrola po pěti měsících: Na obličeji žádnou vyrážku nemá, trochu za krkem. Další výskyt vyrážky je jen na koncích rukou a nohou. V noci spí, vzbudí se na pití a zase usne. Autopatický preparát C100.
  Kontrola po šesti měsících: Po podání preparátu byla protivná, druhý den se ekzém vrátil zpět na obličej. Další den zase zmizel. Přetrvává jen na nohách. Prodělala silnou rýmu.
  Kontrola po devíti měsících: Obličej i tělo čisté. Spí normálně.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

13.01.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám