Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Automatická kresba

 

Paní Alena Bílková – seminář

Telefon: 777 204 028

U této automatické kresby se vám může začít uvolňovat intuice a tím se vylepší šestá čakra. Zjistíte sami jak na tom vnitřně jste – se svým vlastním vnitřním životem a jak sami sobě rozumíte. Touto kresbou se naučíte rozumět také ostatním a vyhledat bloky a životní procesy. Propojením se se svým vlastním průvodcem, Vás naučí lépe ho vnímat a rozumět informacím, které jsou pro vás při této práci k druhým určující. Sebou vezměte: barevné fixy, podložku a čistý blok A4.

Cena: 1150 Kč, záloha 500 Kč do 30.9., max. 5-12 osob.

Zájemci hlaste se na tel.777 204 028.

www.angelight.cz

O lektorovi: manželé Vlastimil a Alena Bílkovi: Jejich společnou prací je pomáhat lidem rozřešit karmické záležitosti, vést druhé k sebepoznání a lásce, k pochopení svých postojů a postojů druhých k nim. Je jim dovoleno nahlédnout do kroniky lidstva a společně s bytostmi Světla rozluštit zhoubné programy, které druhé trápí. Dále za pomoci léčivých energií bytostí Světla a lásky dochází k odblokování a rozplétání karmických uzlů a následnému zvyšování vibrací, to vše ve shodě s rozhodnutím člověka, s kterým se pracuje. Tuto práci dělají skrze osobní konzultace, vědomé meditace, přednášky, terapeutické svíčky a svíčky osobní s textem tvořené přímo pro daného člověka, meditační semináře atd.

 

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

23.10.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám