Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

AUM meditace

AUM se opírá o fakt, že západní člověk potřebuje zklidnit mysl a zlikvidovat vnitřní napětí, tlak a stres. AUM vás vede ke zklidnění a k poznání vlastního středu. Popis akce : AUM = Awareness Understanding Meditation Třináct fází této vysoce aktivní a interaktivní meditace vás vtáhne do kolotoče dění ve vás samých. Všichni účastníci se po tuto dobu stávají vašimi zrcadly, ve kterých se můžete spatřit. AUM obsahuje široké spektrum emocionálních vyjádření, bio-energetická cvičení, tanec, setkání a střety. Pohybujete se z extrému do extrému, abyste se nakonec dostali do hlubokého vnitřního ticha. Poté budete připraveni, abyste se navzájem setkávali s otevřeným milujícím srdcem.

AUM je ideální příležitost k obnovení dávných přátelství, či vytvoření nových. Dává vám energii, likviduje tenze a stres, léčí a je zdravotní prevencí pro tělo, mysl a duši. Dává vám sílu a vitalitu k řešení starých problémů a k lepšímu vypořádání se s extrémními situacemi. Okusíte novou chuť života! Na konci této dvou a půl hodinové struktury se budete cítit vřele a uvolněně.

To je čas lásky a oslavy.

Meditaci AUM vedou absolventi speciálního tréningu v Osho Humaniverzitě v Holandsku, držitelé oficiálního certifikátu “AUM leader”.

OSHO Humaniverzita je mezinárodní centrum pro osobní růst, terapii, spiritualitu, profesní rozvoj a výuku terapeutů. Bylo založeno Veereshem v r. 1978 a inspirováno Oshem. Jeho filozofickým cílem je “práce s lidmi pro lepší svět”. Humaniverzita má hlavní sídlo v Holandsku a několik poboček v dalších zemích.

– Aktivní společenská meditace, velice vhodná pro velkoměsto.
– Vždy alespoň 2 lektoři.
Máte-li zájem o účast, vyplňte prosím online přihlášku, po jejím odeslání vám oznámíme číslo účtu a variabilní symbol pro platbu předem.
– Při plné kapacitě (je omezená) se nepřihlášení lidé nebudou moci zúčastnit.

Více informací také na http://osho.tady.info/aum/

Cena : vstupné 600 Kč (platba předem na účet)

Kontaktní email : seminare@maitrea.cz

Kontaktní telefon : 725 783 506

O lektorovi : AUM tým

Absolventi speciálního tréningu v Osho Humaniverzitě v Holandsku, držitelé oficiálního certifikátu “AUM leader”. Nishkam Zkušenosti s meditacemi, pobyty v Osho centrech a komunitách, vedení meditačních akcí.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

04.01.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám