Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Art of Love – umění milovat

3,5 denní seminář se známým terapeutem Satyarthim Peloquinem (USA) v Praze. Umění milovat je o umění potkat se sám se sebou ve své živosti a přirozenosti. Teprve tehdy, když poznáme sami sebe, jsme připravení sdílet svůj svět také s druhým člověkem. V důvěře, intimitě a lásce se můžeme otevřít pro svého partnera.

Popis akce : Se Satyarthim budeme neseni na vlně objevování, jak žít v lásce a přítomnosti.

Seminář je také zaměřen na uzdravování našich opakujících se vzorců chování v partnerských vztazích, jenž jsou založeny na strachu, závislosti, nepochopení a obavě se láskyplně vztahu odevzdat.

Budeme společně odkrývat příčiny našich zranění, které nám brání ve sdílení hluboké lásky s druhým člověkem a nacházet vlastní zdroje intimity a důvěry.

Když se otevřeme svým zraněním a začneme je léčit, můžeme transformovat vztah k sobě a k druhým lidem od závislosti k vyzrálé, dospělé a radostné lásce.

Další informace
článek od účastnice Satyartiho semináře, který se konal v MAITREI v roce 2008
článek o rebalancingu, metodě práce s tělem, jejímž je Satyarthi spoluautorem
rozhovor se Satyarthim o spoluzávislosti
kniha Probouzení zranitelnosti od Krishnanandy, Satyarthiho učitele

Rezervace, přihláška a platba:

Kapacita míst je omezena. Na tento seminář je nutné přihlásit se předem a rezervace místa je potvrzena až po zaplacení zálohy. Číslo účtu a variabilní symbol platby získáte po odeslání online přihlášky.

Pro mimopražské možnost ubytování v Domě MAITREA, informujte nás prosím v přihlášce.

Cena : 4.400 Kč (záloha 50 % činí 2.200 Kč)

Kontaktní email : seminare@maitrea.cz

Kontaktní telefon : 725 783 506

O lektorovi : Satyarthi Peloquin

Žák Krishnanandy, přes 35 let vyučuje práci s tělem, posledních sedm let pracuje se skupinami zaměřenými na témata co-dependency (spoluzávislosti) a vede semináře Cesta lásky (Path of love).

Narodil se v San Franciscu v roce 1952. Studoval pohybovou integraci a orientální medicínu. Má výcvik v Tělesné integraci, Strukturální integraci, Kraniosakrální terapii, Viscerální manipulaci, Ajurvédským masážích, Spinální manipulaci, Uvolnění kloubů a Novoreichiánských metodách, Rodinných konstelacích, Léčení traumatu a Hypnóze.

Satyarthi je znám svým smyslem pro humor a citlivým vedením výcviků a skupin. Jako sannyasin několik let pobýval v Osho centru v Pooně, kde se stal jedním ze zakladatelů terapie zaměřené na tělo s názvem Rebalancing.

Je autorem dvou knih: „Living in Balance” a „Stretches for Rebalancers”. Výcvikové skupiny a semináře vede nejen v Pooně, ale po celém světe. Do České republiky přijíždí podruhé, po vynikajícím semináři Co-Dependency.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

05.01.2010 - 13:00

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám