Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Horská chata ANTARIK

Pronájem horské chaty Antarik pro pořádání jednodenních, víkendových i vícedenních pobytů, seminářů nebo kurzů jógy.

Chata se nachází na samotě v malebném prostředí západních Javorníků v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Je obklopena typickou valašskou krajinou, tvořenou střídavě lesy a rozsáhlými pastvinami a její okolí skýtá
krásné výhledy. Leží v nadmořské výšce 740 metrů u obce Valašská Senice.

Ubytovací kapacita je 90 lidí, nabízíme 2-6 lůžkové pokoje s vlastním i společným sociálním zařízením. K dispozici je také společenská místnost, prostorná jídelna (vhodné pro cvičení), malý venkovní bazén, hřiště, sauna, ohniště a gril, i dětský koutek. Cvičit se dá také přímo venku na louce před chatou, pro menší skupinu je vhodné dřevěné podium. V zimě jsou v provozu dva vleky typu poma a sjezdovky v délce 250 a 700m. V blízkém okolí je také možnost volnočasových aktivit jako horolezectví, jízda na koních, tenis, skupinové hry nebo koupání.

Jsou tu četné značené i neznačené turistické stezky a cyklotrasy a zdejší příroda je jako stvořená pro vycházky, relaxaci, rozjímání i různé druhy sportovního vyžití. Zaměřujeme se na zdravý životní styl a vegetariánskou stravu, ale rádi vyhovíme jakýmkoliv vašim přáním.

Rádi Vás přivítáme na nezávazné návštěvě.

Více informací o nás se dozvíte na webových stránkách www.antarik.cz

Kontakt:

Mobil: 775 855 787
Email: info@antarik.cz
Adresa: Horská chata Antarik, Valašská Senice 01, Francova Lhota 756 14

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

17.08.2010 - 00:10

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám