Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Výživa podle čínské medicíny: Poučení (4. díl)

Každý z nás je osobnost s určitým genetickým základem, prostředím, ve kterém nyní žije, lidmi, kteří jej obklopují a především zdravotní kondicí, formovanou dosavadním životním a stravovacím způsobem.

Správná výživa je komplexní problematika, a její doporučování vždy musí vycházet z konkrétního zdravotního a konstitučního stavu každého jednotlivce.

Proto pro všechny s hlubším zájmem o zdravotně prospěšné stravování podle tradiční čínské medicíny doporučuji další studium detailnějších knih (kupř. Petr Hoffmann: Od pramene čínské medicíny), vyzkoušení diagnostických a konstitučních TCM testů (Test jin/jang, Test pěti elementů, Test Dobrý jazyk), které naleznete na www.patentnimedicina.cz a hlavně experimentování v kuchyni.

Při postupně zlepšující se výživě a tím i zdravotním stavu bude každý z vás lépe cítit energie, jenž mu jednotlivé potraviny a jídla dodávají a přispívají tak k všeobecné pohodě a tedy i pocitu zdraví.

Komentáře (0)
Redakce
Redakce

YogaPoint je jógový rozcestník, jehož záměrem je informovat a inspirovat. Je pro všechny, kteří se zajímají o jógu a s ní spojená témata, bez ohledu na styl, zdatnost, věk a místo. Nejen pro jogíny, ale i pro ty, kteří chtějí s jógou teprve začít.

01.11.2010 - 12:46

Načíst další
Načíst další

Komentáře

Napište komentář

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám